اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل دایمند

ویژگی های مثبت مدل ورنال برای این کاربری:

۱- استحکام

۲- زیبایی

۳- نور خورشید را بازتاب میدهد

۴- کمترین میزان پرتوی فرابنفش را جذب میکند

۵- دمای ۵۰ درجه سانتیگراد نیز نمیتواند باعث سُستی و تغییر شکل در الیاف شود.

چمن مصنوعی مدل دایمند


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: ۳ لایه

چمن مصنوعی برای باشگاه بدنسازی

برای بهره‌وری بهتر از سالن‌ها و باشگاه‌های بدنسازی استفاده از طرح‌های هوشنمدانه برای فضای باشگاه بسیار حائز اهمیت است. این طراحی می‌تواند در زمینه‌های نور، نحوه چینش تجهیزات، تهویه و یا از همه مهم‌تر زیبایی ظاهری باشگاه باشد. در سال‌های گذشته استفاده از چمن‌های مصنوعی علاوه بر زیبایی ظاهری که برای باشگاه‌های بدنسازی ایجاد می‌کند، مزایای بسیاری داشته است. شرکت چمنزار با در نظر گرفتن این ویژگی‌ها به ارائه خدمات و محصولات متنوع پرداخته است که در ادامه نمونه ای از این پروژهای اجرایی که مربوط به پروژه باشگاه بدنسازی است، معرفی خواهد شد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

اجرای پروژه باشگاه بدنسازی

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، اجراء نصب چمن مصنوعی پروژه باشگاه بدنسازی توسط شرکت چمنزار انجام شده است. در این طراحی از چمن مصنوعی مدل بهار مورد استفاده قرار گرفته است. این طراحی علاوه‌بر زیبایی که در فضای سالن ایجاد کرده، در مقایسه با سایر کفپوش‌ها، مزایای بسیاری دارد.

با توجه به تصاویری که از قبل و بعد از اجرای چمن مصنوعی در پروژه باشگاه بدنسازی مشاهده کردید، زیبایی و جلوه دلنشینی در محیط باشگاه ایجاد شده است. ویژگی که ساختار چمن مصنوعی بهار دارد باعث ایجاد عمق در محیط پروژه باشگاه بدنسازی شده است که آن را بزرگتر نشان می‌دهد. هم چنین ترکیب رنگ سبز در فضای این محیط باعث ایجاد آرامش و تمرکز از لحاظ جسمی و روحی در افراد می‌شود. از نمونه مزیت‌های که با نصب چمن مصنوعی مدل بهار در باشگاه‌ها ایجاد می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نصب سریع: اگر می‌خواهید یک فضای مناسب برای تمرین ایجاد کنید، استفاده از چمن مصنوعی ایده مناسبی است که به راحتی قابل نصب می‌باشد. همانطورکه در پروژه باشگاه بدنسازی مشاهده می‌شود، با نصب این چمن‌ها یک فضای بسیار زیبا در محیط باشگاه ایجاد شده است.
  • ضربه گیری: ساختار چمن‌های مصنوعی به نحوی است که با جذب انرژی در هنگام سر خوردن از آسیب زیاد جلوگیری می‌کند. در نتیجه همانطور که مشاهده می‌کنید، یک انتخاب عالی برای استفاده در محیط‌ تمرین پروژه باشگاه بدنسازی می‌باشد.
  • ضد حساسیت: یکی از مهم ترین موارد در پروژه باشگاه بدنسازی، استفاده از کفپوش های بود که در تماس با پوست ورزشکار حساسیت کمتری ایجاد کند. چمن‌های مصنوعی موجود در شرکت چمنزار از الیاف پلی اتیلن ساخته شده است که حداقل حساسیت را با پوست ایجاد می‌کنند.
  • جذب مشتری: چندین معیار وجود دارد که ورزشکاران برای انتخاب باشگاه خود آن را در نظر می‌گیرند، از این موارد می‌توان به قیمت، امکانات و محیط زیبا اشاره کرد. استفاده از چمن مصنوعی در پروژه باشگاه بدنسازی، یک ایده مناسب برای این زیبایی است که باعث جذب مشتری می‌شود.
  • ایجاد اصطکاک در بخش کراس فیت: چمن مصنوعی استفاده شده در پروژه باشگاه بدنسازی توسط شرکت چمنزار، به نحوی ساخته شده است که علاوه‌بر لطافت و طبیعی بودن، از لغزش و سر خوردن نیز جلو گیری می‌کند.

ویژگی‌های چمن مصنوعی مدل بهار در پروژه باشگاه بدنسازی

در پروژه باشگاه بدنسازی، به خاطر نوع فضای باشگاه از چمن مصنوعی مدل بهار استفاده شده است.با توجه به ساختاری که این مدل از چمن‌های مصنوعی دارد، آن را در دسته چمن های مصنوعی با الیاف متوسط قرار داده است. الیاف این مدل، دارای ارتفاع ۲۵ میلی متر و دارای بافت سه لایه است. خاصیت سه لایه‌ای باعث استفاده این مدل از چمن‌ها در فضاهای مانند، زمین های ورزشی، باشگاه ها، حیاط، روف‌گاردن و… می باشد. همانطور که در تصاویر قبل مشاهده کردید، با نصب این مدل از چمن‌ها در پروژه باشگاه بدنسازی، تراکم و رنگ سبز متفاوتی که این نوع از چمن‌ها دارد فضای دلنشینی را برای محیط باشگاه فراهم کرده است.

از ویژگی های اصلی چمن مصنوعی مدل بهار می‌توان به :

  • ظاهر زیبا
  • الیاف سی شکل
  • تراکم بالا
  • مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار

نحوه شستشو و نگهداری چمن مصنوعی مدل بهار در پروژه باشگاه بدنسازی

از دغدغه های مهم افراد بعد ار نصب چمن مصنوعی نحوه نگهداری و تمیز کردن آن می باشد. در خصوص چمن مصنوعی بهار این کار به راحتی و با آبشوری و سپس جاروی تی بر خالف الیاف چمن انجام می گیرد. همچنین می توان از دستگاه واتر جت که آب را با هوا ترکیب می کند و بر روی چمن ریخته و آلودگی را از عمق تمیز می کند نیزاستفاده کرد.

نحوه خرید چمن مصنوعی مدل بهار

خریداران محترم می توانند برای خرید چمن مصنوعی برای باشگاه و سالن های بدنسازی به سایت شرکت چمنزار مراجعه کرده و ثبت سفارش انجام دهند. برای دریافت مشاوره های رایگان و تخصصی شرکت چمنزار می توانید با شماره های ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۴۰ و ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۷۰ در تماس باشید.

چمن مصنوعی برای باشگاه بدنسازی برای بهره‌وری بهتر از سالن‌ها و باشگاه‌های بدنسازی استفاده از طرح‌های هوشنمدانه برای فضای باشگاه بسیار حائز اهمیت است. این طراحی می‌تواند در زمینه‌های نور، نحوه چینش تجهیزات، تهویه و یا از همه مهم‌تر زیبایی ظاهری باشگاه باشد. در سال‌های گذشته استفاده از چمن‌های مصنوعی علاوه بر زیبایی ظاهری که