اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل آرژانتینی (زبرا)

ویژگی‌های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب


ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

الیاف چمن: تیلیون هلند

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی

اجرای پروژه فوتبالی زبرا صالح آباد

خواندنی­‌ ها و دیدنی ­‌های بسیاری زیادی از پروژه چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد تهران وجود دارد. چمن مصنوعی به کار رفته در این پروژه فوتبالی چمن مصنوعی مدل زبرا است. این محصول شکل ارتقا یافته چمنهای مصنوعی فوتبال از لحاظ ظاهری است و مزایای فنی بسیاری نیز دارد.

چمن زبرا، بهترین انتخاب برای زمین فوتبال

 همکاران ما در سراسر دنیا برای ارتقاء سطح چمن مصنوعی فوتبال مسیرهای گوناگونی را طی کرده ‌­اند تا این محصول به شکل استاندارد امروزی قابل اجرا باشد. چمن­‌های مصنوعی زبرا نسل جدید چمن­‌های مصنوعی فوتبال هستند که نه تنها از لحاظ کیفی بلکه از منظر ظاهری نیز حرف­‌ های تازه ­ای برای گفتن دارند. در اصل باندهای تیره و روشن چمن زبرا باعث زیباتر شدن زمین فوتبال می‌شود.

بنر ورزشی

در پروژه چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد، یک زمین چمن مصنوعی فوتبال با ترکیب سه رنگ سبز روشن، تیره و اخرایی ایجاد شد تا نهایت جذابیت را برای بازیکنان فوتبال آن منطقه داشته باشد. این زمین ابعادی متناسب در حدود ۲۳ متر در ۴۲ متر داشت که اصطلاحاً به ابعاد زمین چمن مصنوعی فوتسال معروف است. کسانی که در خصوص ابعاد اجرایی زمین فوتسال سؤال­‌های زیادی برایشان ایجاد شده می‌ توانند به مقاله ابعاد زمین فوتبال سایت چمنزار مراجعه کنند و در این خصوص اطلاعات لازم را کسب نمایند.

 

اجرای پروژه فوتبالی زبرا صالح آباد خواندنی­‌ ها و دیدنی ­‌های بسیاری زیادی از پروژه چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد تهران وجود دارد. چمن مصنوعی به کار رفته در این پروژه فوتبالی چمن مصنوعی مدل زبرا است. این محصول شکل ارتقا یافته چمنهای مصنوعی فوتبال از لحاظ ظاهری است و مزایای فنی بسیاری نیز