اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل آرژانتینی (زبرا)

ویژگی‌های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب


ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

الیاف چمن: تیلیون هلند

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی

اجرای پروژه چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد

خواندنی­‌ ها و دیدنی ­‌های بسیاری زیادی از پروژه چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد تهران وجود دارد. چمن مصنوعی به کار رفته در این پروژه فوتبالی چمن مصنوعی مدل زبرا است. این محصول شکل ارتقا یافته چمنهای مصنوعی فوتبال از لحاظ ظاهری است و مزایای فنی بسیاری نیز دارد.

چمن مصنوعی زبرا، بهترین انتخاب برای زمین فوتبال

 همکاران ما در سراسر دنیا برای ارتقاء سطح چمن مصنوعی فوتبال مسیرهای گوناگونی را طی کرده ‌­اند تا این محصول به شکل استاندارد امروزی قابل اجرا باشد. چمن­‌های مصنوعی زبرا نسل جدید چمن­‌های مصنوعی فوتبال هستند که نه تنها از لحاظ کیفی بلکه از منظر ظاهری نیز حرف­‌ های تازه ­ای برای گفتن دارند. در اصل باندهای تیره و روشن چمن زبرا باعث زیباتر شدن زمین فوتبال می‌شود.

بنر ورزشی

در پروژه چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد، یک زمین چمن مصنوعی فوتبال با ترکیب سه رنگ سبز روشن، تیره و اخرایی ایجاد شد تا نهایت جذابیت را برای بازیکنان فوتبال آن منطقه داشته باشد. این زمین ابعادی متناسب در حدود ۲۳ متر در ۴۲ متر داشت که اصطلاحاً به ابعاد زمین چمن مصنوعی فوتسال معروف است. کسانی که در خصوص ابعاد اجرایی زمین فوتسال سؤال­‌های زیادی برایشان ایجاد شده می‌ توانند به مقاله ابعاد زمین فوتبال سایت چمنزار مراجعه کنند و در این خصوص اطلاعات لازم را کسب نمایند.

مشخصات فنی چمن مصنوعی فوتبالی زبرا

 چمن مونوفیلامنت مدل زبرا بافته شده از الیاف تنکاته هلند است که زیره سه لایه متشکل از یک بافت شبکه ای و تراکم طولی ۱۴۰ گره دارد. این چمن با استاندارد های اجرایی بالایی قابل اجراست و شرکت چمنزار این چمن را به تمامی کسانی که به دنبال زمین فوتبال هستند پیشنهاد می دهد.. الیاف چمن مصنوعی زبرا اجرا شده در پروژه چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد دارای ویژگی های زیر هستند:

  • رعایت استانداردهای اصلی در ساخت
  • ثبات رنگ
  • مقاومت در برابر کوبیدگی با دیتکس ۱۲۵۰۰
  • مقاوم در برابر تابش نور خورشید
  • مقاومت سرمایشی -۳۰درجه و گرمایشی مثبت ۷۰ درجه سانتی­گراد

پروژه چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد شبیه به همان چیزی است که فیفا می گوید!

شروع مرحله نصب چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد مانند دیگر پروژه ها با پهن کردن لایه  ژئوتکستال شروع شد. این لایه از لحاظ فنی تاثیرات زیر را شامل می ‌­شود:

  • بالا بردن انعطاف­‌پذیری چمن مصنوعی
  • محافظت از بخش زیره چمن مصنوعی در برابر سایش به کف
  • جلوگیری از ایجاد شوره و کپک در بخش زیره چمن مصنوعی
  • جلوگیری از رسیدن رسوبات زیرسازی به بخش زیر چمن مصنوعی

مرحله پهن کردن چمن ‌­های مصنوعی پروژه چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد پس از عملیات ژئوتکس انجام شد و پس از آن نیز به کمک اتصالات موجود یعنی نوار سیمنگ تیپ و چسب پلی اورتان کل سطح چمن مصنوعی یکپارچه گردید. حالا نوبت به تزریق متریال­‌های پرکننده رسید یعنی سیلیس و گرانول متریال­‌هایی که باعث بالا رفتن انعطاف­‌پذیری چمن مصنوعی و هم­چنین افزایش مقاومت الیاف آن در برابر کوبیدگی و ساییدگی می ‌­شوند.

طول عمر چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد

یکی از سوالات بسیار مهم کارفرمای پروژه چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد در مورد طول عمر این چمن بود! بهتر است بدانید که اگر متریال های سیلیس و گرانول سالیانه در میان برگ های این چمن تزریق شوند طول عمر این چمن بین ۵ تا ۷ سال خواهد بود.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد

در پایان پروژه چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد، صاحب پروژه رضایت کاملی از نحوه اجرای چمن مصنوعی داشت و این موضوع برای شرکت چمنزار اهمیت بسیار زیادی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید، نصب و اجرای چمن مصنوعی فوتبالی می توانید با شماره ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ در تماس باشید.

اجرای پروژه چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد خواندنی­‌ ها و دیدنی ­‌های بسیاری زیادی از پروژه چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد تهران وجود دارد. چمن مصنوعی به کار رفته در این پروژه فوتبالی چمن مصنوعی مدل زبرا است. این محصول شکل ارتقا یافته چمنهای مصنوعی فوتبال از لحاظ ظاهری است و مزایای فنی […]