اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

مدل MG Pro

ویژگی­ های مثبت MG pro برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • طول عمر بالا
  • الیاف مونوفیلامنت
  • مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  • قیمت بسیار مناسب

ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی


کارفرمای پروژه: شرکت ساختمانی عمرانی ایستافر

محل اجرای پروژه: مرز مهران

متراژ پروژه: ۹۲۴ متر

اجرای چمن مصنوعی فوتسال برای شرکت ساختمانی عمرانی ایستافر

پروژه چمن مصنوعی فوتبال شرکت عمرانی ایستافر در زمینی به ابعاد ۲۲*۴۲ اجرا شد که ابعاد استاندارد یک زمین فوتسال به شمار می رود. در این پروژه از چمن مصنوعی مونوفیلامنت زبرا مدل MG استفاده گردید. ارتفاع برگهای این چمن ۵۰ میلی متر است و تراکم طولی آن به ۱۴۰ می رسد. این چمن یکی از پرتوده‌ترین چمن ها برای اجرا در زمین های ورزشی است و توانسته است تاییدیه های سازمان های ورزشی را کسب کند. این چمن چمنی است که مقاومت کافی برای اجرا در زمین‌های فوتسال را دارد، به همین دلیل شرکت چمنزار این چمن را برای اجرا در زمین فوتسال شرکت ایستافر پیشنهاد داد و در پایان مورد تایید کارشناسان این شرکت قرار گرفت. این پروژه در آذر ماه سال ۱۳۹۹، در قطعه زمینی در مرز مهران انجام پذیرفت.

بنر ورزشی

رضایت صاحب پروژه چمن شرکت عمرانی ایستافر

یکی از اهداف اصلی شرکت چمنزار جلب رضایت مشتریانش است و تمامی تلاش خود را می کند تا مشتریان خود را راضی نگه دارد. به همین دلیل، این شرکت دائما با مشتریانش در ارتباط است و با پرسیدن سوالات متفاوت از آنها در تلاش است پروژه هایش را طبق نظر مشتریان پیش ببرد. این امر به خوبی در پروژه چمن مصنوعی فوتسال شرکت عمرانی ایستافر رعایت شد و در پایان صاحب پروژه رضایت کاملی از نحوه انجام کار داشت. این افتخار بزرگی برای شرکت چمنزار است و تا به حال این رضایت در تمامی پروژه های شرکت چمنزار بدست آمده است. اگر می خواهید خرید امنی ر تجربه کنید، می توانید به سایت فروشگاه چمنزار بروید و یا با مشاوران فروش چمنزار در ارتباط باشید. آنها به شما کمک می کنند تا بهترین چمن را با توجه به سلیقه و بودجه خود انتخاب کنید.

مشاوره راه اندازی و نصب چمن مصنوعی ورزشی

برای دریافت مشاوره برای راه اندازی و نصب چمن مصنوعی ورزشی می توانید با شماره ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ در تماس باشید.

اجرای چمن مصنوعی فوتسال برای شرکت ساختمانی عمرانی ایستافر پروژه چمن مصنوعی فوتبال شرکت عمرانی ایستافر در زمینی به ابعاد ۲۲*۴۲ اجرا شد که ابعاد استاندارد یک زمین فوتسال به شمار می رود. در این پروژه از چمن مصنوعی مونوفیلامنت زبرا مدل MG استفاده گردید. ارتفاع برگهای این چمن ۵۰ میلی متر است و تراکم