اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی­ های مثبت MG pro برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • طول عمر بالا
  • الیاف مونوفیلامنت
  • مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  • قیمت بسیار مناسب

ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی


کارفرمای پروژه: شرکت ساختمانی عمرانی ایستافر

محل اجرای پروژه: مرز مهران

متراژ پروژه: ۹۲۴ متر

اجرای چمن مصنوعی فوتسال برای شرکت ساختمانی عمرانی ایستافر

پروژه چمن مصنوعی فوتسال شرکت عمرانی ایستافر در زمینی به ابعاد ۲۲*۴۲ اجرا شد که ابعاد استاندارد یک زمین فوتسال به شمار می رود. در این پروژه از چمن مصنوعی مونوفیلامنت زبرا مدل MG استفاده گردید. ارتفاع برگهای این چمن ۵۰ میلی متر است و تراکم طولی آن به ۱۴۰ می رسد. این چمن یکی از پرتوده‌ترین چمن ها برای اجرا در زمین های ورزشی است و توانسته است تاییدیه های سازمان های ورزشی را کسب کند. این چمن چمنی است که مقاومت کافی برای اجرا در زمین‌های فوتسال را دارد، به همین دلیل شرکت چمنزار این چمن را برای اجرا در زمین فوتسال شرکت ایستافر پیشنهاد داد و در پایان مورد تایید کارشناسان این شرکت قرار گرفت. این پروژه در آذر ماه سال ۱۳۹۹، در قطعه زمینی در مرز مهران انجام پذیرفت.

شرایط اجرایی چمن مصنوعی مدل MG در زمین فوتسال در پروژه چمن مصنوعی فوتسال شرکت عمرانی ایستافر

اجرای پروژه چمن مصنوعی فوتسال شرکت عمرانی ایستافر از صفر تا صد که عبارتند از از زیر سازی زمین و قرار دادن لوله های زهکش برای تخلیه آب، تسطیح کردن سطح زمین، استفاده از ژئوتکس، نصب چمن مصنوعی و فنس کشی زمین بر عهده شرکت چمنزار بود. انجام این مراحل، حدود یک ماه زمان برد و ۵ نفر از متخصصان شرکت چمنزار بر روی این پروژه کار کردند. در تمام این مدت تلاش بر آن بود تا تمامی استانداردها بر طبق استانداردهای روز دنیا باشد تا پروژه به بهترین شکل اجرا شود. یکی از تخصص های ویژه شرکت چمنزار اجرای پروژه ها به بهترین شکل است.

قیمت چمن مصنوعی فوتسال شرکت عمرانی ایستافر

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی MG و دیگر مدل های چمن مصنوعی به «فروشگاه چمن مصنوعی» وارد شوید. در این فروشگاه اطلاعات کاملی در مورد انواع چمن ها در دسترس هستند. شما می توانید تمامی اطلاعاتی را که نیاز دارید از فروشگاه چمن مصنوعی بدست بیاورید. همچنین، شما می توانید با مشاوران این شرکت در تماس باشید و اطلاعات را به صورت تلفنی دریافت نمایید.

گارانتی چمن مصنوعی مدل MG در پروژه چمن مصنوعی فوتسال شرکت عمرانی ایستافر

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی مدل MG ، ۲۴ ماه گارانتی ارائه داد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود. همچنین، شرکت چمنزار به مسئولین این زمین خاطر نشان کرد که الگوی استفاده از این زمین روزی ۶ ساعت است و اگر این الگو رعایت شود این چمن ۶ سال بدون آسیب دیدگی عمر می کند.

بنر ورزشی

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی فوتسال شرکت عمرانی ایستافر

یکی از اهداف اصلی شرکت چمنزار جلب رضایت مشتریانش است و تمامی تلاش خود را می کند تا مشتریان خود را راضی نگه دارد. به همین دلیل، این شرکت دائما با مشتریانش در ارتباط است و با پرسیدن سوالات متفاوت از آنها در تلاش است پروژه هایش را طبق نظر مشتریان پیش ببرد. این امر به خوبی در پروژه چمن مصنوعی فوتسال شرکت عمرانی ایستافر رعایت شد و در پایان صاحب پروژه رضایت کاملی از نحوه انجام کار داشت. این افتخار بزرگی برای شرکت چمنزار است و تا به حال این رضایت در تمامی پروژه های شرکت چمنزار بدست آمده است. اگر می خواهید خرید امنی ر تجربه کنید، می توانید به سایت فروشگاه چمنزار بروید و یا با مشاوران فروش چمنزار در ارتباط باشید. آنها به شما کمک می کنند تا بهترین چمن را با توجه به سلیقه و بودجه خود انتخاب کنید.

مشاوره راه اندازی و نصب چمن مصنوعی ورزشی

برای دریافت مشاوره برای راه اندازی و نصب چمن مصنوعی ورزشی می توانید با شماره ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ در تماس باشید.

اجرای چمن مصنوعی فوتسال برای شرکت ساختمانی عمرانی ایستافر پروژه چمن مصنوعی فوتسال شرکت عمرانی ایستافر در زمینی به ابعاد ۲۲*۴۲ اجرا شد که ابعاد استاندارد یک زمین فوتسال به شمار می رود. در این پروژه از چمن مصنوعی مونوفیلامنت زبرا مدل MG استفاده گردید. ارتفاع برگهای این چمن ۵۰ میلی متر است و تراکم […]