چمن مصنوعی زمین فوتبال شهرستان میانه

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی MN Pro

ویژگی های مثبت مدل MN Pro برای این کاربری:

  • ارتفاع الیاف ۵۰ میل (طبق استاندارد زمین‌های فوتبال و فوتسال)
  • عرض ۴ متر و طول ۲۵ متر
  • الیاف منعطف و برگشت پذیر
  • الیاف ایستا

ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

چمن مصنوعی فوتبالی مدل MN Pro


محل اجرای پروژه: شهرستان میانه

متراژ پروژه: ۹۶۶ متر مربع

نصب و اجرای چمن مصنوعی زمین فوتبال شهرستان میانه

«نصب و اجرای چمن مصنوعی مدل MN pro در زمین فوتبال، در شهرستان میانه» یکی از شیرین ترین و زیباترین پروژه های شرکت چمنزار بود و خاطره ای به یاد ماندنی را در این شرکت به جای گذاشت! شهرستان میانه(از شهرستان های تبریز) یکی از شهرهای بسیار سردسیر ایران است که مردمی خونگرم و ورزش دوست در این شهر زندگی می کنند. پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال شهرستان میانه به درخواست یکی از مشتریان بسیار عزیز و محترم شرکت چمنزار در این شهر صورت گرفت و با اینکه شغل ایشان به ورزش ارتباطی نداشت؛ تصمیم گرفتند تنها به دلیل تعهدی که به مردم این شهر داشتند، زمین فوتبال مجهزی را در شهرستان میانه راه اندازی کنند.

بنر ورزشی

پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال شهرستان میانه، پروژه مهم و خاص شرکت چمنزار

همانطور که در بالا به این موضوع اشاره کردیم، پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال شهرستان میانه یکی از پروژه های مهم شرکت چمنزار بود، زیرا برای کارفرمای این پروژه اهمیت داشت که زمین فوتبال مناسبی برای ورزش دوستان شهرستان میانه راه اندازی شود و کارشناسان شرکت چمنزار تلاش کردند تا این پروژه را ( مانند پروژه های دیگر این شرکت) با استاندارد بالا و رعایت اصول و فنون نصب چمن مصنوعی در مناطق سردسیر اجرا کنند. زمین این پروژه ابعاد استاندارد یک زمین فوتسال ( ۲۳ در ۴۲ مترمربع) است. فضای اطراف این زمین به خوبی طراحی گردید تا در پایان پروژه ای منحصر به فرد و بدون هیچ گونه نقصی به کارفرما تحویل داده شود.

ویژگی های چمن مصنوعی MN pro

چمن مصنوعی MN pro که در پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال شهرستان میانه به کار برده شد، الیافش متعلق به شرکت تنکاته هلند است. این شرکت یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده چمن مصنوعی در دنیاست و بالاترین سطح گارانتی و استانداردهای چمن مصنوعی را به خود اختصاص داده است. جنس الیاف این چمن از منوفیلامنت هستند و در ساختار آنها یک آوند مرکزی به کار رفته است؛ همین امر مقاومت این چمن را در برابر کوبش افزایش می دهد.

ارتفاع الیاف این چمن ۵۰ میلی متر است و این ارتفاع، ارتفاع استاندارد زمین های فوتبال و فوتسال است. این الیاف بسیار منعطف و برگشت پذیر هستند و با جذب نیروی کوبشی از بروز خستگی و آسیب به عضلات بازیکنان جلوگیری می کنند.

گارانتی چمن مصنوعی MN pro 

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی مدل MN pro  در پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال شهرستان میانه ، ۲۴ ماه گارانتی ارائه داد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و به زودی نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. اما اگر این چمن بخواهد از این گارانتی استفاده کند، این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت و باز شدن درزها می‌شود. همچنین، شرکت چمنزار به مسئولین این زمین خاطر نشان کرد اگر از این زمین به درستی استفاده شود و نکات ضروری در زمینه نگهداری از این چمن به خوبی رعایت شوند، این چمن ۷ سال عمر می کند.

شرکت چمنزار، شرکتی پیشرو در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزش‌های لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ در تماس باشید.

نصب و اجرای چمن مصنوعی زمین فوتبال شهرستان میانه «نصب و اجرای چمن مصنوعی مدل MN pro در زمین فوتبال، در شهرستان میانه» یکی از شیرین ترین و زیباترین پروژه های شرکت چمنزار بود و خاطره ای به یاد ماندنی را در این شرکت به جای گذاشت! شهرستان میانه(از شهرستان های تبریز) یکی از شهرهای […]