اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل سپیدار

ویژگی های مثبت مدل سپیدار برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • دوام زیاد
  • ضربه پذیری بالا
  • طول عمر بالا
  • قیمت مناسب

محل پروژه: تهران، اصفهان، شیراز، یزد، کرمان، بندرعباس، تبریز، ساری، سنندج، زاهدان، رشت، مشهد، گرگان، اردبیل، ارومیه، اهوا، اراک

پروژه چمن مصنوعی مدرسه سما

پروژه طرح تحصیل بدون آسیب بیمه معلم به گروه چمنزار واگذار شد

آیا تا به حال طرح تحصیل بدون آسیب بیمه معلم یا جمله‌ی (معلم حواسش هست) را شنیدید؟ جالب است بدانید این طرح کشوری با ایده‌ای از شرکت بادکوبه شکل گرفت. که به واسطه آن بسیاری از مدارس و دانش آموزان صاحب زمین فوتبال چمن مصنوعی در حیاط مدرسه‌شان شدند. گروه چمنزار مسئولیت اجرای این زمین‌های فوتبال را در اواسط این طرح به عهده گرفت. اما شنیدیم در ابتدای این پروژه اتفاقات جالبی از قبیل حضور علی کریمی در کنار دانش آموزان برای مراسم افتتاحیه رخ داده که باعث صد چندان شدن لذت استفاده از چمن‌های مصنوعی برای آنها می‌شد. حضور علی کریمی در حیاط مدرسه‌ای که تازه صاحب چمن مصنوعی شده می‌تواند تمامی دانش آموزان و کادر آموزشی را شگفت زده کند.

اجرای چمن مصنوعی با استفاده از  طرح تحصیل بدون آسیب در برخی شهرهای کشور

از این‌رو شهرهای مهمی که در آنها طرح تحصیل بدون آسیب توسط چمنزار به مرحله اجرا درآمده است از جمله: اصفهان، شیراز، یزد، کرمان، بندرعباس، تبریز، ساری، سنندج، زاهدان، رشت، مشهد، تهران، گرگان، اردبیل، ارومیه، اهوا، اراک می‌باشند. گروه نصب و اجرایی چمنزار با مدیریت آقای مهندس عابدینی در بسیاری از این شهرها که نام بردیم حضور پیدا کردند تا این پروژه را با کمترین نقص به اجرا دربیاورند.

عملی شدن طرح تحصیل بدون آسیب مدارس به کمک چمن مصنوعی

پردیس نام چمن مصنوعی بود که برای اجراء در طرح تحصیل بدون آسیب انتخاب می‌شد. چمن مصنوعی مدل پردیس یکی از محصولات تولیدی شرکت آسیا چمن هست. از مهمترین ویژگی‌های آن  مقاومت بالا برابر تردد و کوبیده شدن می‌باشد. این چمن مصنوعی قابلیت اجرا با متریال‌های پرکننده مانند سیلیس و گرانول را دارد. که می‌توانند مقاومت آن را در برابر جمعیت بالای مدرسه و حجم زیاد تردد افزایش دهد.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم درباره‌ی چمن مصنوعی مدارس بخوانید.

چمن مصنوعی پردیس از الیاف فیبرلیت تنکاته هلند بافت می‌شود. این الیاف در مدل‌های مختلف دیگری مانند چمن مصنوعی مدل مگنولیا، چمن مصنوعی مدل سپیدار و چمن مصنوعی مدل صحرا نیز در حال حاضر به تولید می‌رسند و معمولاً تمام این مدل‌ها از سری مدل‌های مخصوص مدارس و اماکن آموزشی پر تردد می‌باشند. جالب است بدانید سه مدل چمن مصنوعی سپیدار، صحرا و مگنولیا به عنوان یک محصول چند منظوره برای بازی‌های والیبال، بسکتبال و تنیس مناسب می‌باشند. در مدرسه‌ی دخترانه‌ای که از تحصیل بدون آسیب استفاده می‌کردند به جای زمین فوتبال درخواست زمین والیبال یا تنیس داشتند که به مرحله‌ی انجام درآمد.

ظهور استعدادهای جدید بر روی چمن مصنوعی در مدارس

در پایان امیدواریم اجرای همچین پروژه‌هایی به قصد و نیت خوشحال کردن دانش آموزان انجام شود. ما در هر مدرسه‌ای که طرح تحصیل بدون آسیب را اجرا کردیم، و به دنبال آن استعدادهایی را دیدیم که بازی آنها بر روی چمن مصنوعی متفاوت‌تر و دیدنی‌تر از بازی روی آسفالت سنگین، سرد و بی روح مدرسه بود. بهتر است خاطر نشان سازیم که دانش آموزان ما نیاز به امکاناتی دارند که بدرخشند و آینده کشورشان را بسازند.
با تشکر ویژه از گروه بادکوبه که این فرصت را در اختیار مجموعه چمنزار گذاشتند.

” این متن را تقدیم می‌کنم به آقای هاشمی از گروه بادکوبه “

 

پروژه طرح تحصیل بدون آسیب بیمه معلم به گروه چمنزار واگذار شد آیا تا به حال طرح تحصیل بدون آسیب بیمه معلم یا جمله‌ی (معلم حواسش هست) را شنیدید؟ جالب است بدانید این طرح کشوری با ایده‌ای از شرکت بادکوبه شکل گرفت. که به واسطه آن بسیاری از مدارس و دانش آموزان صاحب زمین فوتبال