چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

درباره ما

We are
!Chamanzar group
ما چمنزار هستیم!

گروهی از متخصصان فروش و اجرای چمن مصنوعی
در کاربری‌های گوناگون ورزشی و لنداسکیپ

ما چمنزاری‌ها مشتاق این هستیم تا با ساختن بهترین ارتباطات با مخاطبانمان کاملترین راه حل‌ها را به آن ها ارائه دهیم 

این راه حل ها شامل مواردی هستند که به ایجاد آرامش مشتریان ما در طول اجرا و بهره برداری از محصول منتخبشان کمک خواهد کرد.

(برند چمنزار به عنوان زیر گروه تخصصی شرکت نوآوران طرح دیگر افرا با هدف ایجاد یک مرجع تخصصی در حوزه چمن مصنوعی فعالیت خود را آغاز کرد)

چمنزار

!We are family
ما یک خانواده هستیم!

متشکل از بخش‌های مختلف
فروش، خدمات پس از فروش
و امور رسیدگی به درخواست‌ها

هدف ما در این جمع نشان دادن هویتی محبوب از استراتژی برند چمنزار است. ما سعی داریم تجربه غنی خودمان را که حاصل چندین سال فعالیت در این زمینه است با مخاطبان خود به اشتراک بگذاریم.

چمنزار

چمن مصنوعی شرکت چمنزار از ابتدا تا به امروز

 

هر شرکتی از از ابتدای فعالیت خود تا رسیدن به عرصه شکوفایی خدمت رسانی مسیر پر پیچ و خمی را سپری می کند. شرکت چمنزار نیز از این قاعده مستثنا نبوده است. چمن مصنوعی شرکت چمنزار که محصول این شرکت است از سال‌ها پیش تا به امروز در مکان‌های بسیاری نصب شده و زینت بخش بسیاری از محیط‌های عمومی و خصوصی بوده است. بی شک مدیران و کارمندان مجرب شرکت در این مسیر پیشرفت از جاده‌های پر داستانی گذر کرده‌اند. آنچه در ادامه خواهیم خواند داستان شروع فعالیت، نصب و اجرای برخی از پروژه‌های چمن مصنوعی شرکت چمنزار است.

 

چمن مصنوعی شرکت چمنزار در ابتدای کار

در حدود ۷ سال پیش  ما با تجربه‌­ای برگرفته از سال­ ها کار در زمینه چمن مصنوعی موفق شدیم تا با یک برند جدید و هم خوان با کسب و کار خود و حصول تجربه در محصولی که به فروش می‌رسانیم، فعالیت حرفه‌ای‌ مان را آغاز کنیم. در ابتدا شرکت چمنزار تنها به فروش انواع چمن مصنوعی تزیینی مشغول بود. در آن زمان یعنی حدود سال‌های ۹۱ و ۹۲ توانستیم در بین بسیاری از کاربری‌های مختلف تزئینی چمن مصنوعی با برخی از آنها و گروه‌هایی که مشتاق استفاده از آن بودند، آشنا شویم. از جمله باغ تالارها و سازندگان پروژه‌­های ساختمانی که چمن مصنوعی را برای تراس، حیاط یا ساختن روف گاردن مجموعه­ خود می‌خواستند.

تنوع فعالیت های چمن مصنوعی چمنزار

در ادامه داستان چمن مصنوعی شرکت چمنزار به کاربری‌های دیگر و مشتریان دیگر می­‌رسیم که در طی این سال‌ها یک به یک به دایره ­کاری ما اضافه شدند. سازندگان ساختمانی یا مجریان فضای سبزی که ایده­‌های بسیار زیبا برای پشت ­بام منازل داشتند از آن جمله هستند.

 

همکاری با مدارس کشور

یکی از اتفاقات خاص سال ۹۶ برای چمنزار اجرای چمن مصنوعی در حیاط چندین مدرسه در داخل کشور بود. سال ۹۶ در اصل اوج اتفاقات شیرین برای چمن مصنوعی شرکت چمنزار بود. اجرای انواع چمن مصنوعی ویژه حیاط مدرسه یک رزومه دلچسب برای سال کاری۹۶ به حساب می آمد. در آن سال حدود هشتاد پروژه مدارس به ما سپرده شد.

 

چمن مصنوعی شرکت چمنزار در سال ۹۷

شرکت چمنزار توانست با بسیاری از پروژه­های مدارس کشور وارد قرارداد شود که کمترین آن همکاری با مؤسسه تبلیغاتی بادکوبه بود. این پروژه‌ها برای اجرای چمن مصنوعی مدارس با سرمایه‌گذاری­ شرکت بیمه معلم انجام گرفتند. پروژه‌های یاد شده یکی از نقاط عطفی بودند که همکاری در زمینه فروش، اجرا و خدمات پس از فروش چمن مصنوعی حیاط مدرسه را با همکاری گروه اجرایی چمنزار آقای عابدینی به سرپرستی مهندس مسلم عابدینی رقم زدند و اجرای چندمین زمین استاندارد ورزشی و تایید شده از سمت فیفا، از فعالیت‌های ایشان است.

و امروز که این متن را می‌­نویسیم یک سال‌ها از آن روزها می­‌گذرد. چمنزار همچنان در پروژه­‌های فوتبالی با چمن مصنوعی فوتبال و تزیینی و مدارس با موفقیت قدم بر می دارد. همچنان امید دارد تا در هرگوشه­‌ای از این کشور یک یادگاری ارزشمند از چمن سبز و همیشه بهاری چمن مصنوعی به جای بگذارد.

 

4839