پروژه چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG PRO

ویژگی های مثبت مدل MG PRO برای این کاربری:

تراکم بالا

طول عمر بالا

الیاف مونوفیلامنت

مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن

قیمت بسیار مناسب

پروژه چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز


محل پروژه: آباده شیراز

کارفرمای پروژه: شهرداری آباده شیراز

متراژ پروژه: ۹۵۰ متر مربع

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز

پروژه چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز یکی از پروژه های خاص و مهم شرکت چمنزار است. در این پروژه شهرداری آباده از شرکت چمنزار خواست ۹۵۰ متر زمین را چمن کند.  چمنی که در این پروژه به کار رفت چمن مصنوعی MG است. این چمن ویژگی های بسیار زیادی دارد و به طور حرفه ای برای چمن های ورزشی طراحی شده است. شرکت چمنزار در مشاوره های تخصصی به صاحب این پروژه چمن های دیگری را نیز پیشنهاد داد و در پایان چمن مصنوعی ام جی انتخاب شد.

ویژگی های چمن مصنوعی MG

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مواردی که سبب شد این چمن در پروژه چمن مصنوعی فوتبالی در آباده شیراز مورد استفاده قرار گیرد تراکم بسیار بالای الیاف است. در این صورت فشار و کوبش به سطح چمن آسیب وارد نمی کند و این موضوع برای ورزش هایی مانند فوتبال اهمیت بسیار زیادی دارد. یکی دیگر از ویژگی های این چمن طول عمر بالای آن است.

 الیاف چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز از جنس مونوفیلامنت هستند و همین امر سبب می شود تا ظاهری مشابه به چمن طبیعی داشته باشند و حس خوبی را به وجود بیاورند. در پایان بدانید که قیمت این چمن بسیار مناسب است. تمامی این موارد سبب شدند که این چمن برای پروژه چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز انتخاب شود.

طول عمر چمن مصنوعی فوتبالی

یکی از سوالاتی که در مورد چمن مصنوعی فوتبالی زیاد پرسیده می شود در مورد طول عمر آن است. صاحب پروژه چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز در این باره سوالاتی نیز داشت. در پاسخ به این سوال باید بگوییم طول عمر چمن مصنوعی فوتبال تقریبا ۴ تا ۶ سال است. اما توصیه می شود سطح چمن مورد بازنگری سالیانه قرار بگیرد. شرکت چمنزار به صاحب این پروژه خاطر نشان کرد که این موضوع نقش بسیار مهمی در افزایش طول عمر چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز دارد.

پروتکل های نگهداری از چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز

اگر می خواهید از چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز نگهداری کنید، بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • توصیه می شود هفته ای یکبار چمن مصنوعی شسته شود.
  • اگر در مناطق گرمسیر زندگی می کنید، باید به این موضوع توجه داشته باشید.
  • شستشو گرمای آزاد شده بین الیاف چمن مصنوعی را آزاد می کند و به حفظ الیاف چمن کمک می کند.
  • هر ۶ ماه یکبار باید میزان سیلیس و گرانول مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز تزریق شود.
  • سالیانه سطح چمن باید مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز جانمایی شود.

روش شستشو چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز

شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز پیشنهاد داد از دستگاه واتر جت برای شستشو چمن استفاده کند. این چمن آب را با هوا ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن می ریزد. در این صورت آب به عمق الیاف چمن نفوذ می کند و آلودگی را از بین می برد. همچنین، شرکت چمنزار به صاحب پروژه پیشنهاد داد تا از دستگاه فرچه زنی استفاده کند. این دستگاه الیاف چمن مصنوعی را در حالت ایستا نگه می دارد و نقش مهمی در افزایش طول عمر چمن مصنوعی دارد.

بنر ورزشی

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز

یکی از افتخارات شرکت چمنزار این است که توانست رضایت کارفرما پروژه چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز را بدست آورد. شرکت چمنزار چمن هایش را با استاندارد بالا اجرا می کند و همواره در تلاش است تا بهترین خود را برای مشریانش به نمایش بگذارد.

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز پروژه چمن مصنوعی فوتبال در آباده شیراز یکی از پروژه های خاص و مهم شرکت چمنزار است. در این پروژه شهرداری آباده از شرکت چمنزار خواست ۹۵۰ متر زمین را چمن کند.  چمنی که در این پروژه به کار رفت چمن مصنوعی MG است. این […]