اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

مدل mg pro مونوفیلامنت

ویژگی‌های مثبت مدل مونوفیلامنت برای این کاربری:

۱- ساختار تک رشته‌ای که از انباشته شدن خورده برگ‌ها در درون الیاف چمنی جلوگیری می‌کند

۲- الیاف ساخته شده توسط کمپانی معتبر تیولون هلند

۳- تراکم بسیار مناسب

پروژه فوتبال نیاوران


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: تخت با آوند مرکزی

پروژه فوتبال نیاوران در ابعاد فوتسال

همان‌طور که در مقاله‌ی ابعاد زمین فوتبال و فوتسال نوشته شده است زمین‌های فوتبال به سه دسته‌ی (بزرگ)، فوتسال (ابعاد سالنی) و زمین کوچک (مینی فوتسال) تقسیم می‌شود که پروژه چمن مصنوعی فوتبال نیاوران جزو دسته‌ی ابعاد فوتسال محسوب می‌شود. ابعاد این پروژه ۴۰*۲۰ می‌باشد که رایج‌ترین ابعاد در پروژه‌های چمن مصنوعی فوتبال سطح کشور محسوب می‌شود.

 

اطراف زمین پروژه چمن مصنوعی فوتبال نیاوران را درختان انبوهی محاصره کرده است که در فصل برگ‌ریزان به مانند تصاویری که ملاحظه می‌فرمایید شاهد ریزش برگ‌ها بر روی سطح چمن مصنوعی هستیم.

بنر ورزشی

در پروسه‌ انتخاب چمن مصنوعی مناسب دغدغه‌ اصلی کارفرما ریزش برگ‌های درختان بود و اینکه آیا خورده برگ‌ها مشکلی برای چمن بوجود نمی‌آورد؟ کارشناسان چمنزار پس از بررسی‌های انجام شده پاسخ این پرسش را به شکل ذیل دادند. به طور کلی دو نوع الیاف چمن مصنوعی برای پروژه‌های فوتبالی وجود دارد:

  1. تک رشته‌ای
  2. چمن‌های چندرشته‌ای با توجه به ساختارشان خورده‌های برگ را در خودشان نگه می‌دارند و ممکن است در دراز مدت نسبت به چمن‌های تک رشته‌ای دچار مشکلات بیشتری شوند.

از این رو کارشناسان چمنزار برای پروژه‌های اینچنینی مدل‌های تک رشته‌ای مونوفیلامنت را پیشنهاد می‌دهند. همچنین برای کاهش برگ‌ها می‌تواند از جاروهای برقی پرتابی (فوت‌کننده) استفاده کرد تا برگ‌ها را از روی سطح چمن مصنوعی فوتبال جارو کرد به این ترتیب تا حدود زیادی می‌توان پاسخ دغدغه‌های موجود را داد.

دریافت مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب و راه اندازی زمین های ورزشی می توانید به شماره ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ در تماس باشید.

پروژه فوتبال نیاوران در ابعاد فوتسال همان‌طور که در مقاله‌ی ابعاد زمین فوتبال و فوتسال نوشته شده است زمین‌های فوتبال به سه دسته‌ی (بزرگ)، فوتسال (ابعاد سالنی) و زمین کوچک (مینی فوتسال) تقسیم می‌شود که پروژه چمن مصنوعی فوتبال نیاوران جزو دسته‌ی ابعاد فوتسال محسوب می‌شود. ابعاد این پروژه ۴۰*۲۰ می‌باشد که رایج‌ترین ابعاد در