اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

 MN Pro

ویژگی های مثبت مدل MN Pro برای این کاربری:

۱- ارتفاع الیاف ۵۰ میل (طبق استاندارد زمین‌های فوتبال و فوتسال)

۲- عرض ۴ متر و طول ۲۵ متر

۳- الیاف منعطف و برگشت پذیر

۴- الیاف ایستا


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

چمن مصنوعی فوتبالی


متراژ: ۲۰۶ متر مربع

کارفرما: آقای جهان آرا

شرکت چمنزار تا کنون پروژه های متعددی در زمین های ورزشی همچون تنیس، پدل، فوتسال و فوتبال اجرا کرده است. در پروژه نصب چمن مصنوعی فوتبال، سعی شد تا کار به بهترین نحو و به صورت کاملا تخصصی انجام شود. طبق مشاوره های لازم در خصوص چمن های مصنوعی به صاحب پروژه، در نهایت چمن مصنوعی MG Pro برای این پروژه انتخاب شد. این چمن یکی از چمن های تخصصی زمین های فوتبال و فوتسال است.
در این پروژه علاوه بر نصب و اجرای چمن مصنوعی، زیرسازی زمین هم به عهده شرکت چمنزار بود که در نهایت صاحب پروژه از حرفه ای بودن تیم اجرایی چمنزار بسیار رضایت داشتند.

بنر ورزشی

دلیل انتخاب چمن MN Pro برای این زمین

این چمن به دلیل داشتن ارتفاع مناسب الیاف و همچنین تراکم بالا، یک چمن تخصصی برای زمین های فوتبال و فوتسال محسوب می شود. چمن MN Pro محصول کشور ایران و الیاف آن محصول کشور اسکاتلند است. جنس الیاف آن از مونوفیلامنت است که باعث می شود چمن برگشت پذیری بالایی داشته باشد. این چمن با عرض ۴ متر و طول ۲۵ متر تولید می شود. یکی دیگر از ویژگی های این چمن داشتن الیافی با ضخامت بالا است که سبب می شود الیاف چمن، قابلیت ایستایی بسیار خوبی داشته باشند.

شرکت چمنزار تا کنون پروژه های متعددی در زمین های ورزشی همچون تنیس، پدل، فوتسال و فوتبال اجرا کرده است. در پروژه نصب چمن مصنوعی فوتبال، سعی شد تا کار به بهترین نحو و به صورت کاملا تخصصی انجام شود. طبق مشاوره های لازم در خصوص چمن های مصنوعی به صاحب پروژه، در نهایت چمن