اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

مدل MG Pro

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • طول عمر بالا
  • الیاف مونوفیلامنت
  • مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  • قیمت بسیار مناسب

پروژه مسکن مهر صفا دشت


ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر محل پروژه: صفا دشت کارفرما پروژه: شهرداری صفا دشت

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال مسکن مهر صفا دشت

پروژه چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر صفا دشت یکی از پروژه های بسیار مهم شرکت چمنزار است. این پروژه از جمله پروژه هایی است که شرکت چمنزار صفر تا صد آن از جلمه زیر سازی، نصب چمن مصنوعی، فنس کشی، اجرای سکو و ایجاد پیاده رو کنار زمین را بر عهده داشت. همانطور که می دانید صفا دشت در بخش کوهستانی قرار گرفته است و شرکت چمنزار توانست در این پروژه قدرت و اقتدار خود را در اجرای زمین های ورزشی به خوبی نشان دهد. شرکت چمنزار با شرایط اجرای چمن مصنوعی در آب و هوای مختلف آشنایی دارد و تلاش می کند در هر فضایی بهترین ها را نشان دهد.

بنر ورزشی

در پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال مسکن مهر صفا دشت از چه چمنی استفاده شد؟

همانطور که در تصاویر مشاهد می کنید در پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال مسکن مهر صفا دشت از چمن MG Pro استفاده شده است. این چمن به طور ویژه برای زمین های ورزشی طراحی شده است و مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و کوبش دارد. این چمن وقتی بر روی زمین نصب می شود بسیار سبز و پرتوده به نظر می رسد و این موضوع به زیبایی بصری محیط کمک می کند.

زیر سازی پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال مسکن مهر صفا دشت چیست؟

زیرسازی یکی از مهمترین مواردی است که در اجرای زمین های ورزشی اهمیت بسیار زیادی دارد. سازمان فیفا اعلام کرده است که زیرسازی استاندارد برای اجرای زمین های فوتبال زیرسازی شنی است و این امر در پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال مسکن مهر صفا دشت به خوبی رعایت شده است. زیر سازی شنی آب را با سرعت بیشتری از سطح زمین انتقال می دهد و همین امر سبب می شود آب هرگز بر روی سطح چمن جمع نشود. این امر نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت بازیکنان دارد.

خدمات شرکت چمنزار

پروژه های فوتبالی از جمله پروژه هایی هستند که به قسمت های مختلفی تقسیم بندی می شوند و هر فاز آن شامل خدمات متفاوتی است. شرکت چمنزار در پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال مسکن مهر صفا دشت خدمات زیر را ارائه داد:

  • زیر سازی زمین چمن
  • اجرای چمن مصنوعی
  • تزریق سیلیس و گرانول
  • اجرای سکو فنس کشی
  • پیادرو کنار زمین

شرکت تلاش کرد در تمامی این مراحل خدماتش را به بهترین شکل ارائه دهد.

آیا تزریق سیلیس و گرانول اجباری است؟

باید بدانید در تمامی پروژه های فوتبالی سیلیس و گرانول باید به سطح چمن تزریق شود تا استقامت آن در برابر کوبش و فشار بالا رود و طول عمر چمن افزایش پیدا کند. در نتیجه، ورزشکاران می توانند با خیال آسوده بر روی سطح ای چمن بازی کنند و از ویژگی های های خاص آن بهره مند گردند.

روش شسشتو پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال مسکن مهر صفا دشت

یکی از دغدغه های اصلی صاحب پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال مسکن مهر صفا دشت در مورد روش شستشو چمن بود. شرکت چمنزار برای شستشو این چمن استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد. این دستگاه آب و هوا را با هم ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن می ریزد. در نتیجه آب به خوبی می تواند به عمق لایه های چمن مصنوعی نفوذ کند و همین امر باعث پاکیزگی چمن می شود.

پیشنهاد می شود برای جلوگیری از آسیب به سطح چمن مصنوعی دستگاه در زاویه ۳۰ درجه با سطح زمین قرار گیرد تا به سیلیس و گرانولی که در میان الیاف چمن قرار گرفته اند آسیبی وارد نشود.

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال مسکن مهر صفا دشت پروژه چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر صفا دشت یکی از پروژه های بسیار مهم شرکت چمنزار است. این پروژه از جمله پروژه هایی است که شرکت چمنزار صفر تا صد آن از جلمه زیر سازی، نصب چمن مصنوعی، فنس کشی، اجرای سکو و