اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل آرژانتینی (زبرا)

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی


کارفرمای پروژه: نیروی زمین ارتش جمهوری اسلامی ایران (نزاجا)

محل اجرای پروژه: تهران (کارگر شمالی)

نصب و اجرای چمن مصنوعی مینی فوتبال نزاجا

شرکت چمنزار، به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی، تا به حال توانسته است زمین های فوتبال زیادی را مجهز به چمن مصنوعی کند. این پروژه  یکی از کوچکترین زمین های فوتبالی است که در سال ۱۳۹۹ شرکت چمنزار نصب چمن مصنوعی آن را بر عهده گرفت. چمنی که در این پروژه به کار رفته است «مدل MG» است که چمنی شناخته شده و محبوب برای استفاده در زمین های چمن مصنوعی فوتبال و مینی فوتبال است. در پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال نزاجا زمین مینی فوتبال برای بازی ۵ به ۵ طراحی شده بود و ارگان نزاجا در نظر داشت تا زمین مناسبی را برای تفریح و سرگرمی کارمندان و سربازانی که در آن بخش مشغول به فعالیت هستند، فراهم سازد.

معرفی چمن مصنوعی مدل MG

چمن مصنوعی مدل MG معمولا برای استفاده در زمین‌های پرتردد، مانند زمین‌های فوتبال و مینی فوتبال، پیشنهاد می شود. ارتفاع الیاف در این چمن به ۵۰ میلی‌متر می‌رسد و تراکم طولی آن ۱۴۰ است. این چمن طول عمر بالایی دارد و مقاومت آن در برابر کوبش زیاد است. جنس الیاف این چمن منوفیلامنت است. وقتی این چمن بر روی سطح زمین پهن می‌شود کاملا سبز و پرتوده به نظر می‌رسد. در این پروژه، چمن مصنوعی مدل MG مطابق با دستور نقشه بافت شده است و خطوط سفید رنگ موجود در آن، همانطور که در نقشه می بینید، با دستگاه بافت چمن مصنوعی ایجاد شده اند.

بنر ورزشی

روش نصب چمن مصنوعی مدل MG برای پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال نزاجا

شرکت چمنزار یکی از مواردی را که در اجرای چمن مصنوعی در نظر می گیرد نوع استفاده و حجم فشار فیزیکی بر روی سطح زمین است. زمین فوتبال، مانند آنچه در این پروژه شاهد آن هستید، تحت فشار زیادی قرار دارد. به همین دلیل، شرکت چمنزار میزان متریال های پرکننده در این پروژه را بالا برد تا بتواند نیروی فیزیکی را جذب کند و انعطاف پذیری بیشتری را به زمین ببخشد. در نتیجه، دیگر فشار فیزیکی ناشی از ضربات به الیاف و سطح زیره چمن مصنوعی آسیب وارد نمی کنند.

برای همین منظور در پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال نزاجا برای هر مترمربع از زمین مینی فوتبال، ۲۲ کیلوگرم سیلیس و ۷ کیلوگرم گرانول در نظر گرفته شد و این مواد در طی چند مرحله به سطح چمن مصنوعی تزریق شدند. تزریق کردن متریال های پرکننده بدین صورت است که این مواد با استفاده از دستگاه فرچه زنی لا به لای الیاف چمن مصنوعی قرار گرفتند. زیرسازی پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال نزاجا آسفالت بود که از زیرسازی های نفوذ ناپذیر به شمار می رود. این زیرسازی توسط ارگان نزاجا از قبل صورت گرفته بود و متخصصان شرکت چمنزار پس از بازدید از پروژه و بررسی شیب زمین صلاحیت این زمین را برای نصب چمن مصنوعی تایید کردند.

قیمت چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال نزاجا

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی MG و دیگر مدل های چمن مصنوعی به فروشگاه چمن مصنوعی وارد شوید. همچنین، برای مشاوره تخصصی برای راه اندازی زمین های فوتبال می توانید با کارشناس ما و شماره ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ در تماس باشید.

گارانتی چمن مصنوعی مدل MG در پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال نزاجا

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی مدل MG  بیست و چهار ماه گارانتی ارائه داد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود. همچنین، شرکت چمنزار به مسئولین این زمین خاطر نشان کرد که الگوی استفاده از این زمین روزی ۶ ساعت است و اگر این الگو رعایت شود این چمن ۶ سال بدون آسیب دیدگی عمر می کند.

نصب و اجرای چمن مصنوعی مینی فوتبال نزاجا شرکت چمنزار، به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی، تا به حال توانسته است زمین های فوتبال زیادی را مجهز به چمن مصنوعی کند. این پروژه  یکی از کوچکترین زمین های فوتبالی است که در سال ۱۳۹۹ شرکت چمنزار نصب چمن مصنوعی آن