اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی­ های مثبت MG pro برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • طول عمر بالا
  • الیاف مونوفیلامنت
  • مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  • قیمت بسیار مناسب

چمن مصنوعی مدل MG Pro


ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

الیاف چمن: منوفیلامنت

کارفرمای پروژه: شهرداری شوشتر

متراژ پروژه: ۲۴×۴۵ متر مربع

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی فوتبال در زمین بازی در شوشتر گردید. این پروژه به دستور شهرداری این منطقه انجام پذیرفت. گروه چمنزار در  پروژه چمن مصنوعی در شوشتر استفاده از چمن مصنوعی Mg Pro را پیشنها داد. این چمن یک چمن تخصصی برای زمین‌های فوتبال و فوتسال است و الیاف آن تراکم بسیار بالایی دارند. متراژ این پروژه ۴۵*۲۴ بود. این ابعاد، ابعاد یک زمین فوتسال هستند. شهرداری این ناحیه تصمیم داشت با مجهز کردن زمین ورزشی فضایی مناسب برای ورزش جوانان این منطقه فراهم سازد. همانطور که در تصاویر آمده است، شما می‌توانید مراحل نصب چمن مصنوعی و پایان کار را مشاهده کنید.

بنر ورزشی

دریافت مشاوره

برای دریافت مشاوره در مورد خرید، نصب و راه اندازی چمن مصنوعی ورزشی می توانید با کارشناس ورزشی و شماره ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ در تماس باشید.

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی فوتبال در زمین بازی در شوشتر گردید. این پروژه به دستور شهرداری این منطقه انجام پذیرفت. گروه چمنزار در  پروژه چمن مصنوعی در شوشتر استفاده از چمن مصنوعی Mg Pro را پیشنها داد. این چمن یک چمن تخصصی برای زمین‌های فوتبال و