اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی های مثبت مدل رویال MG Pro برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • طول عمر بالا
  • الیاف مونوفیلامنت
  • مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  • قیمت بسیار مناسب

زمین فوتبال شمس آذر قزوین


کارفرما: باشگاه شمس آذر قزوین)

محل پروژه: قزوین

متراژ: ۷۵۰۰ مترمربع

نصب و اجرای پروژه شمس آذر قزوین

می توان گفت که پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال شمس آذر قزوین واقع در شهر قزوین، به دلیل حضور و نظارت آقای فیروز کریمی، مربی سرشناس فوتبال کشورمان، به یکی از پروژه های خاطره انگیز و شیرین شرکت چمنزار تبدیل شد. در این پروژه پس از بررسی نهایی تصمیم بر این شد تا از چمن مصنوعی مدل MG Pro  که یکی از چمن های مصنوعی محبوب برای استفاده در زمین های ورزشی و فوتبال است، استفاده شود.  شرکت چمنزار با توجه به شرایط آب و هوایی هر منطقه، تلاش بر این دارد تا بهترین کار را اجرا نماید و موجب اطمینان خاطر کارفرما شود.

 

نحوه اجرای کار در زمین فوتبال شمس آذر قزوین

در این پروژه مانند سایر پروژه های انجام شده، سعی بر این بود تا به بهترین نحو و با رعایت اصول استاندارد، بهترین کار انجام و ارائه شود. زیر سازی زمین فوتبال، به طور کامل توسط مجموعه شمس آذر قزوین صورت گرفت و تنها نصب چمن مصنوعی به عهده شرکت چمنزار بود. گروه چمنزار با مهندسی کامل و نظارت دقیق، پروژه زمین فوتبال باشگاه شمس آذر قزوین را با رضایت نهایی کارفرما، به اتمام رساندند.

ویژگی های چمن مورد استفاده در پروژه شمس آذر قزوین

چمن مورد استفاده در این پروژه، MG Pro بود که می توان گفت طول عمر بالایی دارد و چنانچه پروتکل های مربوط به حفظ و نگهداری آن رعایت شود، حدود ۶ سال قابل استفاده است. ارتفاع الیاف این چمن، تا ۵۰ میلی متر می رسد و مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما دارد. جنس این چمن از منو فلامنت است و دارای تراکم استاندارد می باشد. چمن MG Pro به دلیل مقاومت بالا در برابر ضربه و کوبش، انتخاب بسیار مناسبی برای زمین های ورزشی است. علاوه بر این، رنگ سبز چمن و پر توده بودن آن ، زیبایی زمین فوتبال را چند برابر می کند.

نحوه نگهداری از چمن مصنوعی زمین فوتبال شمس آذر قزوین

از آنجا که در زمین فوتبال، فشار و ضربه های زیادی به چمن وارد می شود، بنابراین نحوه نگهداری از آن، با طول عمر بالای چمن ارتباط مستقیم دارد. شستشوی این چمن توسط دستگاه واتر جت، که دستگاهی شبیه به جارو برقی است و آب را به صورت پودری و با زاویه ۳۰ درجه بر سطح زمین می پاشد، انجام می شود. علاوه بر این برای افزایش طول عمر چمن، بهتر است هر ماه با دستگاه فرچه زنی، سطح چمن فرچه زده شود.

گارانتی چمن مصنوعی MG Pro در زمین فوتبال شمس آذر قزوین

شایان ذکر است که شرکت چمنزار، چمن مصنوعی MG Pro را به مدت ۲۴ ماه گرانتی می کند که این گارانتی شامل تغیر رنگ الیاف، پوسیدگی، جدا شدن بافت و باز شدن درزها می باشد. البته از آنجا که  الیاف به کار رفته در این مدل چمن مصنوعی دارای کیفیت بسیار بالایی هستند، تعویض یا ترمیم آن به مدت زمان زیادی نیاز دارد .

بنر ورزشی

پروژه های مشابه زمین فوتبال شمس آذر قزوین

همانطور که ذکر شد، چمن مصنوعی MG Pro به دلیل داشتن مقاومت بسیار بالا، انتخاب بسیار مناسبی برای زمین های فوتبال است. شرکت چمنزار، از این نوع چمن در پروژه های دیگری همچون چمن مصنوعی زمین فوتبال شهرستان میانه، چمن مصنوعی زمین مینی فوتبال شهرداری منطقه ۱۹، چمن مصنوعی مینی فوتبال نزاجا، چمن مصنوعی فوتسال شرکت عمرانی ایستافر و مواردی دیگر مورد استفاده قرار گرفته که در نهایت موجب رضایت کارفرما بوده است.

قیمت چمن مصنوعی

برای اطلاعات بیشتر از مشخصات و قیمت چمن مصنوعی MG Pro می توانید به فروشگاه چمن مصنوعی سایت چمنزار وارد شوید. در این فروشگاه اطلاعات دقیق و کامل در مورد قیمت و مشخصات انواع چمن های مصنوعی در اختیار شما قرار گرفته است. در صورت اطلاعات بیشتر یا طرح هرگونه سوال، می توان با مشاورین شرکت چمنزار در تماس باشید تا همکاران ما به صورت تلفنی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهند.

نصب و اجرای پروژه شمس آذر قزوین می توان گفت که پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال شمس آذر قزوین واقع در شهر قزوین، به دلیل حضور و نظارت آقای فیروز کریمی، مربی سرشناس فوتبال کشورمان، به یکی از پروژه های خاطره انگیز و شیرین شرکت چمنزار تبدیل شد. در این پروژه پس از بررسی نهایی […]