اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل آرژانتینی (زبرا)

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

پروژه‌ی جنوب کشور

پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال جنوب کشور

یکی دیگر از پروژه‌های جنوب کشور گروه چمنزار پروژه‌ی چمن مصنوعی فوتبال جنوب کشور در روستای سکول می‌باشد. پروژه‌های جنوب کشور با توجه به وضعیت آب و هوایی و دمای بالا در فصل گرما باید با استانداردها و رعایت نکات مهم و اساسی اجرا شود. در غیر این صورت آسیب‌های جبران‌ناپذیری بر ساختار چمن وارد خواهدشد.

زمانی که کارفرمای محترم پروژه جناب آقای خلیلیان با دفتر چمنزار تماس گرفتند. در مورد اجرای پروژه‌ی چمن مصنوعی فوتبال جنوب کشور صحبت کردند. کارشناسان ما برای اجرای هرچه بهتر کار و طول عمر و ماندگاری هرچه بهتر چمن مصنوعی توضیحاتی را ارائه کردند.

بنر ورزشی

موارد مهم انتخاب چمن مصنوعی

۱- اولین و مهم‌ترین موضوع مقاومت الیاف چمن مصنوعی فوتبال در برابر تابش شدید آفتاب است. پیشنهاد ما الیاف ساخته‌شده توسط کمپانی معتبر تیولون هلند بود که در دو مدل فیبریلیت و مونوفیلامنت قابل سفارش بود. در صورتی که چمن مصنوعی تولیدشده دارای استاندارد uv difender یا مقاومت در برابر اشعه‌ی خورشید را نداشته باشد به‌مرور زمان شاهد تغییر رنگ و پوسیدگی الیاف خواهیم بود.

۲- مورد بعدی لایه‌ی بکینگ (زیره) چمن مصنوعی می‌باشد که وظیفه‌ی حفظ انسجام چمن مصنوعی را عهده‌دار است. در صورتی که این لایه نتواند الیاف چمن مصنوعی را به خوبی در خود نگه‌دارد ساختار آن از هم گسسته خواهد شد. در این شرایط حتی اگر بهترین الیاف را هم به کار برده باشیم فایده‌ای نخواهدداشت.

علاوه بر موارد ذکرشده موضوع نصب و میزان متریال به کار رفته در الیاف چمن مصنوعی فوتبال از اهمیت بالایی برخوردار است. به این نکته توجه داشته باشید که منظور از میزان متریال (سیلیس و گرانول که در داخل الیاف چمن مصنوعی تزریق می‌شود) مناسب تزریق زیاد متریال نیست. چراکه میزان تزریق زیاد هم می‌تواند آسیب‌زننده باشد.
منظور ما از مناسب یعنی تزریق با تناسب صحیح و متناسب با تراکم چمن مصنوعی می‌باشد. مدل فیبریلیت پایل ۵۶ با تراکم طولی ۲۰۰ و بکینگ (لایه‌ی زیره) ۳ لایه برای پروژه چمن مصنوعی فوتبال جنوب کشور انتخاب شد.

همان­طور که در تصاویر می‌بینید نتیجه‌ی کار پروژه‌ی چمن مصنوعی فوتبال جنوب کشور بسیار زیباست. برای اطلاعات بیشتر در مورد نصب و اجرای چمن مصنوعی می توانید با کارشناس ما به شماره ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ در تماس باشید.

پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال جنوب کشور یکی دیگر از پروژه‌های جنوب کشور گروه چمنزار پروژه‌ی چمن مصنوعی فوتبال جنوب کشور در روستای سکول می‌باشد. پروژه‌های جنوب کشور با توجه به وضعیت آب و هوایی و دمای بالا در فصل گرما باید با استانداردها و رعایت نکات مهم و اساسی اجرا شود. در غیر این […]