اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵

ویژگی های مثبت مدل رویال ۲۵ برای این کاربری:

۱- الیاف تیولون هلند

۲- تراکم مناسب

۳- ساختار دو بافت

۴- لایه‌ی زیرین (بکینگ) مناسب


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ آسیا

پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال کوچک دماوند

از نمونه کارهای گروه چمنزار که در کاربری فضای بازی شخصی اجرا شده مربوط به چمن مصنوعی زمین فوتبال کوچک دماوند است. این ویلا که دارای یک حیاط بزرگ در ضلع جنوبی می‌باشد فضای کافی برای ایجاد چمن مصنوعی زمین فوتبال کوچک را دارد. برای اینکه با ویژگی‌های یک پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال شخصی آشنا شوید، تمامی مراحل این پروژه از تماس کارفرما تا مرحله تحویل را برایتان بازگو می‌کنیم.

بنر ورزشی

مرحله نخست تماس کارفرما

کارفرما جناب آقای حق‌دوست از طریق وب‌سایت با مجموعه‌ی چمنزار آشنا شده بود. با دفتر مرکزی تماس گرفته و درخواست‌های خود را بازگو کردند. این درخواست‌ها عبارت بودند از:

  1. اجرای زیرسازی
  2. زمان سریع
  3. ایشان نیاز به یک چمن زیبا داشتند
  4. کیفیت و دوام

مرحله دوم

پس از مطرح شدن دغدغه‌های کارفرما، گروه کارشناسی چمنزار به همراه نمونه‌های مناسب برای استفاده در چمن مصنوعی زمین فوتبال محل پروژه حاضر شدند. اولین موضوع نحوه‌ی زیرسازی چمن مصنوعی بود. به کارفرما اعلام شده که بهتر است این کار با سیستم unbound یا لایه‌بندی شن اجرا شود. مزایای این روش بسیار زیاد است که مهم‌ترین آنها عبارتند از:

  • هزینه پایین
  • ضربه‌پذیری بالاتر
  • افزایش طول عمر چمن مصنوعی
  • زهکشی (هدایت آب) بسیار مناسب

در پایان

خوشبختانه کارفرما توضیحات را مورد قبول دانسته و این سیستم را برای چمن مصنوعی زمین فوتبال انتخاب کردند . تیم اجرایی چمنزار بلافاصله از فردای آن روز عملیات زیرسازی را آغاز کردند. موضوع بعدی که برای کارفرما بسیار حائز اهمیت بود موضوع زیبایی ظاهری در چمن مصنوعی زمین فوتبال بود. گرچه شاید این موضوع از نظر کارشناسان چمنزار در اولویت نبود اما تلاش آنها بر این بود که بتوانند به یک نقطه‌ی اشتراک برسند.

واقعیت این است که چمن‌های مصنوعی نسل چهارم که دارای فیلر (بافت دوم) زردرنگ هستند از نظر ظاهری بسیار جلب توجه می کنند. از آنجایی که این چمن‌های مصنوعی برای کاربری تزئینی تولید می‌شوند می‌بایست به گزینه‌ای می‌رسیدیم که بتواند در کاربری دو منظوره برای چمن مصنوعی زمین فوتبال هم مطلوب و ایده‌آل باشد. گزینه‌ی پیشنهادی ما چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ با الیاف تیولون هلند بود. علاوه بر زیبایی مثال زدنی دارای دیتکس (وزن الیاف) مناسب و تراکم مطلوبی بود که این موضوع نیز مورد تایید کارفرما قرار گرفت.

خدمات گروه چمنزار

یادآور می‌شویم گروه چمنزار برای کاربری‌های فضای شخصی یک گارانتی تخصصی ۳ ساله برای چمن مصنوعی و یک گارانتی ۱۲ ماهه برای نصب و اجرا ارائه می‌دهد. همچنین با تماس کارفرما خدمات نگهداری چمن مصنوعی از قبیل شست‌وشو و فرچه‌زنی و تجدید رنگ خط‌کشی و در صورت لزوم تزریق مجدد متریال در دسترس برای پروژه چمن مصنوعی خواهدبود.

همانطور که ملاحظه می‌فرمایید نتیجه‌ی کار چمن مصنوعی زمین فوتبال کوچک دماوند بسیار زیبا و قابل‌قبول است. خوشحالیم که کارفرمای محترم جناب آقای حق‌دوست توصیه‌های کارشناسان ما را پذیرفته و نظرات شخصی را در اولویت بعدی قرار دادند. البته در آخر هم به این موضوع اذعان داشتند که با مشاوره‌های داده شده نتیجه‌ی مطلوب‌تری حاصل شد. برای ارتباط با شرکت چمنزار می توانید با شماره تماس ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ تماس بگیرید.

پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال کوچک دماوند از نمونه کارهای گروه چمنزار که در کاربری فضای بازی شخصی اجرا شده مربوط به چمن مصنوعی زمین فوتبال کوچک دماوند است. این ویلا که دارای یک حیاط بزرگ در ضلع جنوبی می‌باشد فضای کافی برای ایجاد چمن مصنوعی زمین فوتبال کوچک را دارد. برای اینکه با ویژگی‌های […]