اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

مدل MG Pro

ویژگی های مثبت مدل MG Pro برای این کاربری:

  1. ارتفاع الیاف ۵۰ میل (طبق استاندارد زمین‌های فوتبال و فوتسال)
  2. عرض ۴ متر
  3. طول ۲۵ متر
  4. الیاف منعطف و برگشت پذیر
  5. الیاف ایستا

پروژه بندر خمیر

شرکت سیمان هرمزگان یکی از تولید‌کنندگان عمده سیمان در استان هرمزگان در راستای ارتقای سطح فعالیت‌های ورزشی استان و همچنین مسئولیت های اجتماعی خود در مناطق محروم بندر خمیر از سال ۹۶ اقدام به اجرای زمین‌های چمن مصنوعی فوتبال کرد و به همین منظور شرکت چمنزار به عنوان مجری این طرح برگزیده شد. تعداد پروژه های انجام شده در مدت همکاری سیمان هرمزگان با چمنزار ۱۰ زمین فوتبال و در مساحتی به وسعت ۱۲ هزار مترمربع بوده است.

پروژه زمین چمن مصنوعی باشگاه ورزشی ستاره ساحل بندر خمیر

چمن مصنوعی به کار رفته در این پروژه که مساحت آن ۱۸۰۰ مترمربع است از نوع MS PRO با الیاف تنکاته هلند است که از کیفیت و مقاومت خوبی در برابر تغییرات جوی و محیطی برخوردار است. جنس الیاف این چمن از نوع منوفیلامنت بوده و تا دمای بالای ۸۰ درجه مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد و کیفیت و ساختار خود را حفظ می‌کند از این رو استفاده از این چمن در مناطق گرمسیر کشور انتخابی هوشمندانه به شمار می‌رود. همچنین این چمن از ثبات رنگ قابل قبولی در برابر عوامل طبیعی برخوردار بوده و دارای استاندارد ۵۴۰۰۴ DIN آلمان است و همین امر سبب می شود تا چمن در طول عمر خود دچار رنگ‌پریدگی نشود. این چمن مقاوم در برابر اشعه UV است و از استاندارد ۵۳۳۸۷ DIN آلمان برخوردار است و این اطمینان را به خریدار می‌دهد که رنگ آن در اثر تابش اشعه نور خورشید دچار تغیر رنگ نشود. وجود لاتکس طبیعی در این چمن سبب استحکام و پایداری آن در برابر عوامل جوی شده که می‌تواند به افزایش طول عمر چمن کمک کند.

طول عمر بالای چمن مصنوعی و گارانتی محصول

عمر چمن مصنوعی MG PRO در صورت استفاده صحیح و درست، هفت سال است و شرکت چمنزار از زمان نصب، آن را گارانتی ۳۶ ماهه می‌کند.

کیفیت بالای بازی با زیرسازی مناسب

یکی از مواردی که باید در نصب چمن مصنوعی به آن توجه داشت زیرسازی مناسب است. چرا که کیفیت بازی فوتبال در زمین فوتبال وابسته به زیرسازی است و در صورتی که زمین بازی زیرسازی مناسبی نداشته باشد می‌تواند به عضلات پای ورزشکاران آسیب برساند و بازی مطلوب را تحت الشعاع خود قرار دهد. در همین راستا شرکت سیمان هرمزگان، با توجه به سابقه درخشان شرکت چمنزار، زیرسازی پروژه زمین چمن مصنوعی باشگاه ورزشی ستاره ساحل بندر خمیر را به این شرکت محول کرد.

شرکت سیمان هرمزگان یکی از تولید‌کنندگان عمده سیمان در استان هرمزگان در راستای ارتقای سطح فعالیت‌های ورزشی استان و همچنین مسئولیت های اجتماعی خود در مناطق محروم بندر خمیر از سال ۹۶ اقدام به اجرای زمین‌های چمن مصنوعی فوتبال کرد و به همین منظور شرکت چمنزار به عنوان مجری این طرح برگزیده شد. تعداد پروژه