اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۲۵ برای این کاربری:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیری بالا
  • قیمت مناسب

ارتفاع چمن: ۲۵ میل

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵میل


کارفرمای پروژه: آقای شمس

محل اجرای پروژه: ایزد شهر

متراژ پروژه: ۱۰۰ متر مربع

کاربرد: چمن مصنوعی مدل بهاره با قابلیت اجرا در زمین‌های ورزشی

نصب چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی ایزدشهر

یکی از مواردی که قبل از هر چیز می خواهیم به آن اشاره کنیم ماهیت پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی ایزدشهر است. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا ابعاد این پروژه کوچک است؟! کوچک بودن این پروژه بر اساس فضایی است که کارفرما تمایل داشته است چمن مصنوعی در آن نصب و اجرا گردد. بهتر است بدانید لذت زیادی در این زمین مینی فوتبال که بر طبق استاندارد آماده شده است وجود دارد و محیط تفریحی مناسبی برای لذت بردن در یک ویلای شخصی ایجاد شده است.

بنر ورزشی

این زمین می‌تواند برای بازی فوتبال سه به سه و یا چهار به چهار مناسب باشد. توری که در اطراف این زمین مینی فوتبال کشیده شده است برای جلوگیری از خروج توپ هنگام بازی و ضربه است. این زمین یک زمین چند منظوره ورزشی است که برای بازی‌های والیبال، تنیس و بسکتبال به صورت حرفه‌ای مناسب است!

ویژگی‌های چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این چمن این است که ارتفاع الیاف آن بلند نیست ( ۲۵ میلیمتر) و همین امر سبب می‌شود که ورزش و دویدن بر روی آن دشوار نباشد. تراکم طولی این چمن ۱۸۰ است و از تراکم‌های مناسب برای نصب چمن مصنوعی بر زمین بازی به حساب می‌رود. لایه زیره این چمن از جنس شبکه‌ای است که در سرما و گرما از ساختار چمن مصنوعی محافظت می‌کند. از ویژگی‌های دیگر این چمن مقاومت سرمایشی آن تا دمای ۳۰ درجه زیر صفر است، این امر بدین معناست که این چمن در برابر سرما و برف بسیار مقاوم است.

این چمن را می‌توان بر روی لایه ژئوتکس نصب کرد و سیلیس را در بین الیاف آن تزریق کرد. همین امر سبب می‌شود که مقاومت و انعطاف پذیری چمن مصنوعی بالا رود. مقاومت بالای چمن مصنوعی سبب می‌شود که این چمن در برابر کوبش و نیروی فیزیکی دچار تغییر حالت نشود. انعطاف پذیری چمن مصنوعی امکان تعامل ورزشکار با سطح زمین را فراهم می‌سازد و همین از بروز خستگی در پای ورزشکاران جلوگیری میکند.

نصب چمن مصنوعی مدل بهاره در پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی ایزدشهر به راحتی و با سرعت زیاد صورت گرفت!

یکی از ویژگی‌های چمن مصنوعی این است که با سرعت نصب بالا می گردد. اما این امر هرگز بدین معنا نیست که سرعت انجام کار سبب می‌شود که تکنیک‌های استانداردسازی زمین نادیده گرفته شوند! زمان اجرای  پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی ایزدشهر سه روز بود. اما زیرسازی و جدول کشی آن از قبل توسط کارفرما صورت گرفته بود. البته لازم به ذکر است که گروه چمنزار در صورت نیاز این کارها را در خدمات اجرایی خود قبل از نصب چمن مصنوعی انجام می‌دهد.

گروه چمنزار تا به حال موفق شده است ۵۰۰ هزار مترمربع از چمن مصنوعی را برای آماده سازی زمین‌های بازی به کار ببرد. متراژ پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی ایزدشهر حدود ۱۰۰ مترمربع بود و این پروژه نیز جز همان ۵۰۰ هزار مترمربعی قرار می‌گیرد که گروه چمنزار به عنوان زمین بازی استاندارد آن را به رسمیت می‌شناسد.

قیمت چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ میل، مدل بهاره

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی می‌توانید به فروشگاه چمن مصنوعی وارد شوید و انواع چمن مصنوعی زمین بازی را مشاهده کنید. همچنین امکان مقایسه ویژگی‌ها و قیمت این محصولات در این فروشگاه وجود دارد.

گارانتی چمن مصنوعی ماهونیا برای نصب در پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی ایزدشهر

شرکت چمنزار برای چمن ماهونیا ۲۵ میل در این زمین بازی ۲۴ ماه گارانتی ارائه داد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه سر دو سال نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت و باز شدن درزها می‌شود. پیش بینی میشود طول عمر چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی ایزدشهر ۷ سال باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ در تماس باشید.

نصب چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی ایزدشهر یکی از مواردی که قبل از هر چیز می خواهیم به آن اشاره کنیم ماهیت پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی ایزدشهر است. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا ابعاد این پروژه کوچک است؟! کوچک بودن این پروژه بر اساس […]