اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

ماهونیا ۲۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۲۵ برای این کاربری:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیری بالا
  • قیمت مناسب

ارتفاع چمن: ۲۵ میل

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵میل


کارفرمای پروژه: آقای شمس

محل اجرای پروژه: ایزد شهر

متراژ پروژه: ۱۰۰ متر مربع

کاربرد: چمن مصنوعی مدل بهاره با قابلیت اجرا در زمین‌های ورزشی

نصب چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی ایزدشهر

یکی از مواردی که قبل از هر چیز می خواهیم به آن اشاره کنیم ماهیت پروژه چمن مصنوعی فوتبال در ویلای شخصی ایزدشهر است. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا ابعاد این پروژه کوچک است؟! کوچک بودن این پروژه بر اساس فضایی است که کارفرما تمایل داشته است چمن مصنوعی در آن نصب و اجرا گردد. بهتر است بدانید لذت زیادی در این زمین مینی فوتبال که بر طبق استاندارد آماده شده است وجود دارد و محیط تفریحی مناسبی برای لذت بردن در یک ویلای شخصی ایجاد شده است.

بنر ورزشی

این زمین می‌تواند برای بازی فوتبال سه به سه و یا چهار به چهار مناسب باشد. توری که در اطراف این زمین مینی فوتبال کشیده شده است برای جلوگیری از خروج توپ هنگام بازی و ضربه است. این زمین یک زمین چند منظوره ورزشی است که برای بازی‌های والیبال، تنیس و بسکتبال به صورت حرفه‌ای مناسب است!

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی می‌توانید به فروشگاه چمن مصنوعی وارد شوید و انواع چمن مصنوعی زمین بازی را مشاهده کنید. همچنین امکان مقایسه ویژگی‌ها و قیمت این محصولات در این فروشگاه وجود دارد.

نصب چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی ایزدشهر یکی از مواردی که قبل از هر چیز می خواهیم به آن اشاره کنیم ماهیت پروژه چمن مصنوعی فوتبال در ویلای شخصی ایزدشهر است. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا ابعاد این پروژه کوچک است؟! کوچک بودن این پروژه بر اساس فضایی