اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی­ های مثبت MG pro برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • طول عمر بالا
  • الیاف مونوفیلامنت
  • مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  • قیمت بسیار مناسب

ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

چمن مصنوعی مدل MG Pro


کارفرما:  شهرداری منطقه ۱۹

متراژ پروژه: ۹۶۶ متر مربع

اجرای چمن مصنوعی زمین مینی فوتبال شهرداری

همانطور که در عکس مشاهده می کنید، این زمین یک زمین استاندارد مینی فوتبال (با ابعاد ۲۳ در ۴۲) است که برای استفاده در ورزش فوتبال، برای جوانان منطقه ۱۹، در بوستان شقایق طراحی شده است. پروژه چمن مصنوعی زمین مینی فوتبال شهرداری منطقه ۱۹ از ۳۲ زمینی است که شرکت چمنزار در قراردادی که با شهرداری داشته است به اجرا رسانده است. تمامی زمین هایی که در این قرارداد ذکر شده اند، قرار است با استفاده از چمن مصنوعی MG پوشش داده شوند. چمن مصنوعی MG یکی از محصولات ویژه ای است که برای کاربری های ورزشی بسیار پرتردد و پر کوبش مانند فوتبال پیشنهاد می شود.

ویژگی های چمن مصنوعی مدل MG برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی زمین مینی فوتبال شهرداری منطقه ۱۹

چمن مصنوعی MG ساختار تک بافتی دارد و در طراحی آن یک آوند مرکزی به کار رفته است. این آوند مقاومت چمن مصنوعی MG را در برابر کوبش افزایش داده است. با توجه به این موضوع که در زمین مینی فوتبال باید از چمنی قوی استفاده شود، کارشناسان چمنزار استفاده از چمن مصنوعی MG را برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی زمین مینی فوتبال شهرداری پیشنهاد دادند.

بنر ورزشی

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این چمن، همانطور که کارفرما جناب آقای سعیدی بر این موضوع تاکید ورزیدند، حالت مخملی و پرده توده این چمن است و این امر به دلیل ضخامت بالای الیاف و تعداد ۶ نخ در هر کوک است که باعث می شود این چمن پرتوده به نظر برسد.  ارتفاع الیاف در این چمن به ۵۰ میلی‌متر می‌رسد و تراکم طولی آن ۱۴۰ است. این چمن طول عمر بالایی دارد و مقاومت آن در برابر کوبش زیاد است. جنس الیاف این چمن منوفیلامنت است.

از دیگر ویژگی های این چمن می توان به مقاومت آن در برابر گرما، سرما و تابش خورشید اشاره کرد. گروه چمنزار در پروژه چمن مصنوعی زمین مینی فوتبال شهرداری به استفاده از متریال پرکننده در بین الیاف این چمن توجه داشت و این چمن را مطابق با استانداردهای بین المللی نصب کرده است و همین امر سبب شده است که کار گروه چمنزار در مقایسه با رقبا به چشم بیاید!

گارانتی چمن مصنوعی MG در پروژه چمن مصنوعی زمین مینی فوتبال شهرداری منطقه ۱۹

یکی از سوالات پرتکرار در مورد چمن مصنوعی MG در مورد گارانتی و طول عمر این است. شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی مدل MG در این  پروژه چمن مصنوعی زمین مینی فوتبال شهرداری ، ۲۴ ماه گارانتی ارائه داد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود. همچنین، شرکت چمنزار به مسئولین این زمین خاطر نشان کرد که الگوی استفاده از این زمین روزی ۶ ساعت است و اگر این الگو رعایت شود این چمن ۶ سال بدون آسیب دیدگی عمر می کند.

همچنین، یکی دیگر از خدماتی که از سوی تیم حرفه ای چمنزار ارائه می گردد ترمیم چمن مصنوعی است. این کار سبب می شود که چمن مصنوعی برای ۲ تا ۳ سال دیگر قابل استفاده باشد. با توجه به این موضوع که چمن مصنوعی MG از چمن‌های با کیفیت به شمار می رود، امکان ترمیم این چمن نیز وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترمیم چمن مصنوعی می توانید با تیم تخصصی چمنزار در ارتباط باشید و اطلاعات تخصصی را از آنها دریافت کنید.

اجرای چمن مصنوعی زمین مینی فوتبال شهرداری همانطور که در عکس مشاهده می کنید، این زمین یک زمین استاندارد مینی فوتبال (با ابعاد ۲۳ در ۴۲) است که برای استفاده در ورزش فوتبال، برای جوانان منطقه ۱۹، در بوستان شقایق طراحی شده است. پروژه چمن مصنوعی زمین مینی فوتبال شهرداری منطقه ۱۹ از ۳۲ زمینی […]