اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل مونوفیلامنت

ویژگی های مثبت محصول:

۱- استفاده از الیاف تیولون هلند با دیتکس بالا و استفاده از تکنولوژی مینت

۲- دوام و طول عمر بالا

۳- امکان استفاده در پروژه­‌های سنگین مانند مدارس و زمین­‌های دو منظوره


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: تخت با آوند مرکزی

چمن مصنوعی مدل مونو فیلامنت


محل اجرای پروژه: شهر کرد

اجرای پروژه چمن مصنوعی فوتبال منوفیلامنت در سردترین منطقه کشور

این مستطیل سبز که ملاحظه می‌کنید چمن مصنوعی فوتبال از نوع منوفیلاست ۵۰m ۱۳۰ گره است، که الیافش از شرکت اصلی و مادر تنکاته هلند که متخصص در تولید الیاف چمن مصنوعی هستند به ایران رسیده است. شرکت تنکاته هلند انواع الیاف چمن مصنوعی تولیدی خود را بر اساس اقلیم ‌های مختلف و شرایط جوی حاکم بر آنها تولید می‌ کند.

بنر ورزشیبنر ورزشی

این امر به این معنی است که استاندارد گرمایشی و سرمایشی محصولی که بر اساس آب و هوای خاورمیانه تولید می ‌شود با محصولی که قرار است در کشور روسیه تبدیل به یک زمین چمن مصنوعی فوتبال شود کاملاً متفاوت است. بنابراین توجه کردن به استانداردهای چمن مصنوعی فوتبال و نوع الیاف آن می‌ تواند به ما کمک کند تا گزینه‌های مناسب را انتخاب و گزینه‌ های غیر استاندارد شرایط  را کنار بگذاریم.

ابعاد پروژه چمن مصنوعی فوتبال منوفیلامنت در سردترین منطقه کشور

 این زمین ورزشی با توجه به محدودیت فضا در حیاط مدرسه شهر کرد به اندازه یک زمین مینی فوتبال با ابعاد ۱۸ در ۳۰ متر به اجرا در آمد. شرکت چمنزار در بخش مقالات موضوعی را آماده  به نام ابعاد زمین ورزشی فوتبال و فوتسال آماده کرده است  که شما با مراجعه به آن می‌توانید در مورد ابعاد استاندارد زمین ‌های ورزشی فوتبال و فوتسال اطلاعات کامل کسب کنید.

 گارانتی پروژه چمن مصنوعی فوتبال منوفیلامنت در سردترین منطقه کشور

رعایت اصول نگهداری از چمن مصنوعی فوتبال باعث می‌شود تا عمر محصول افزایش پیدا کند. این یعنی صرفه جویی در هزینه و زمان! اگر این اصول به درستی رعایت نشود حتی قوی‌ترین چمن‌ های مصنوعی و معتبرترین گارانتی‌ ها فناپذیر می ‌شوند. شرکت چمنزار با ارائه چندین راهکار ساده به صاحب پروژه چمن مصنوعی فوتبال منوفیلامنت در سردترین منطقه کشور، تلاش کرد تا طول عمرل عمر این چمن را افزایش دهد. این راهکارها به شرح زیرند:

  • ماهی یک بار فرچه زنی چمن مصنوعی فراموش نشود.
  • تزریق گرانول و سیلیس به طور سالانه امری ضروری در محافظت از الیاف چمن مصنوعی در برابر نیروهای کوبشی است.
  • ترمیم به موقع پارگی‌ ها و یا درزهای باز شده به جلوگیری از آسیب‌های جدّی‌تر کمک می‌کند.

شرکت چمنزار خدماتی با نام بازدید دوره ای از چمن مصنوعی دارد. صاحبان پروژه های مختلف، از جمله صاحب پروژه چمن مصنوعی فوتبال منوفیلامنت در سردترین منطقه کشور، می تواند از شرکت چمنزار بخواهد تا با بازدید دوره ای از چمن مصنوعی طول عمر آن را افزایش دهد و مشکلات چمن مصنوعی را رفع کند.

این پروژه طبق اصول انجام شد!

یکی از مواردی که شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی فوتبال منوفیلامنت در سردترین منطقه کشور اطمینان داد در مورد نحوه اصولی و استاندارد اجرای چمن مصنوعی است. شرکت چمنزار تمامی پروژه هایش را بر طبق اصول و استاندارد خاصی انجام می دهد و همین امر سبب شده است که کار این شرکت در میان رقبایش بدرخشد. شما نیز می تواند برای یکبار هم که شده خرید چمن مصنوعی از شرکت چمنزار را امتحان کنید و با اینکار به زیبایی محیط اطراف خود کمک نمایید.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی فوتبال منوفیلامنت در سردترین منطقه کشور

در پایان پروژه چمن مصنوعی فوتبال منوفیلامنت در سردترین منطقه کشور، صاحب پروژه رضایت کاملی داشت و از دیدن چمن مصنوعی اجرا شده بر روی سطح بسیار خرسند بود. این امر برای شرکت چمنزار اهمیت ویژه ای دارد و همواره تلاش می کند پروژه هایش را به سمتی پیش ببرد که مشتریان از دیدن چمن مصنوعی شگفت زده شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید و اجرا چمن مصنوعی می توانید با متخصصان این شرکت در تماس باشید.

اجرای پروژه چمن مصنوعی فوتبال منوفیلامنت در سردترین منطقه کشور این مستطیل سبز که ملاحظه می‌کنید چمن مصنوعی فوتبال از نوع منوفیلاست ۵۰m ۱۳۰ گره است، که الیافش از شرکت اصلی و مادر تنکاته هلند که متخصص در تولید الیاف چمن مصنوعی هستند به ایران رسیده است. شرکت تنکاته هلند انواع الیاف چمن مصنوعی تولیدی خود را بر اساس […]