اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

مدل MG Pro

ویژگی های مثبت مدل MG Pro برای این کاربری:

۱- تراکم بالا

۲ -طول عمر بالا

۳- قیمت بسیار مناسب

۴- الیاف مونوفیلامنت مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن


ارتفاع چمن: ۴۰ تا ۵۰ میلی‌متر

الیاف چمن: مونوفیلامنت

کارفرمای پروژه: دهیاری سولقان تهران

محل پروژه: دهیاری سولقان

متراژ: ۱۰۱۶ متر مربع

سال اجرا: ۱۴۰۱

پروژه دهیاری سولقان تهران

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این پروژه یکی از پروژه های موفق شرکت چمنزار است که در متراژ بالای ۱۰۰۰ متر با رعایت استانداردهای بین المللی رعایت شده است. چمنی که در این پروژه به کار رفته است دارای تاییدیه های فیفا و اداره نوسازی امکان ورزشی است و طول عمر بالایی دارد. شرکت چمنزار زیر سازی این پروژه را طبق استاندارها انجام داده است و در پایان ضمانت نامه به کارفرما تحویل داده شد.

قبل از آنکه چمن مصنوعی فوتبالی نصب گردد، ابتدا باید زیرسازی های مناسب صورت گیرد. شیب زمین باید به گونه ای تنظیم شود که اجازه ندهد آب بر روی چمن جمع شود. پس از آنکه زیر سازی به اتمام رسید، لایه ژئوتکس روی زمین پهن می گردد و پس از آن چمن با استفاده از نوار اتصال این چمن به لایه اتصال وصل می شود.

آیا این چمن گارانتی دارد؟

یکی از خدمات متمایز شرکت چمنزار ارائه ضمانت نامه است. این شرکت پس از اتمام کار به کارفرما ضمانت نامه ارائه داد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

دریافت مشاوره از شرکت چمنزار

در صورتی که می خواهید برای نصب و راه اندازی زمین های فوتبالی خود اقدام کنید، می توانید با شماره ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ و یا ۰۲۱۵۷۷۳۲ در تماس باشید.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این پروژه یکی از پروژه های موفق شرکت چمنزار است که در متراژ بالای ۱۰۰۰ متر با رعایت استانداردهای بین المللی رعایت شده است. چمنی که در این پروژه به کار رفته است دارای تاییدیه های فیفا و اداره نوسازی امکان ورزشی است و طول عمر بالایی دارد.