اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل مانا ۲۵

ویژگی های مثبت مدل مانا ۲۵ برای این کاربری:

۱- عدد یارن مناسب

۲- کیفیت بالای الیاف

۳- کیفیت بالای لایه‌ی زیره (بکینگ)


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: مونوفیلامنت

چمن مصنوعی مدل مانا 25


محل اجرای پروژه: منطقه چلک، نوشهر

اجرای پروژه چمن مصنوعی فضای فوتبال شخصی نوشهر

پروژه چمن مصنوعی فضای فوتبال شخصی نوشهر در منطقه چلک، واقع در شمال شهر کشور، به اجرا در آمد. این پروژه یکی از مهمترین پروژه های شرکت چمنزار است. در این پروژه از محصولات کارخانه مانا چمن که به تازگی تولیدات خود را آغاز کرده بود استفاده شد. همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید این پروژه به روشی استاندارد با اجرا در آمد و در پایان شرکت چمنزار توانست رضایت صاحب پروژه را به طور کامل کسب کند.

چگونگی انتخاب چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی فضای فوتبال شخصی نوشهر

زمانی که صحبت از اجرای یک زمین فوتبال در فضای شخصی ویلا می شود تمامی کارشناسان فروش چمنزار مدل های دو منظوره را پیشنهاد می دهند. از همین رو، در جلسه انتخاب محصول مدل های چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵، چمن مصنوعی مدل صدف، چمن مصنوعی مدل سپیدار و چمن مصنوعی مدل مانا ۳۵ معرفی شدند.

همانطور که گفته شد، چمن مصنوعی مدل مانا ۲۵ برای اولین بار در سبد کالایی گروه چمنزار قرار گرفت. تیم فروش منتظر اولین واکنش صاحب پروژه چمن مصنوعی فضای فوتبال شخصی نوشهر در هنگام برخورد با این محصول بود. نتیجه چیزی عجیب تر از آن بود که به آن فکر می کردیم!

بنر ورزشی

چرا چمن مصنوعی مدل مانا ۲۵ برای پروژه چمن مصنوعی فضای فوتبال شخصی نوشهر انتخاب شد؟

بهتر است بدانید پس از عقد قرار داد، اجرای پروژه با استفاده از چمن مصنوعی مدل مانا آغاز شد. در این میان از آقای تاجیک پرسیده شد که چرا مدل مانا ۲۵ را به گزینه های دیگر ترجیح دادند. ایشان در جواب فرمودند:

  • تراکم بالا
  • ظاهر زیبا

بار بررسس صحبت های ایشان می توان گفت بحث زیبایی یک امر سلیقه ای است و هر شخصی می تواند بر اساس علاقه خود محصولی را به محصول دیگر ترجیح دهد. اما در مورد تراکم چمن مصنوعی باید گفت که مهندسی هوشمندانه ای که در تولید چمن مصنوعی مدل مانا ۲۵ به کار رفته است به گونه ای است که علی رغم تراکم پایین تر در مقایسه با چمن های دیگر متراکم تر از چمن های مصنوعی به نظر می رسد. البته نباید از ویژگی سه بافت این چمن به راحتی گذشت!

اجرای پروژه چمن مصنوعی فضای فوتبال شخصی نوشهر

در آخرین روزهای سال ۱۳۹۷ عملیات اجرای پروژه چمن مصنوعی فضای فوتبال شخصی نوشهر انجام شد. طریقه اجرای این پروژه به صورت نیمه اسپرت و با استفاده از لایه ضربه گیر ژتوتکستایل و ماسه سیلیس صورت گرفت. گروه چمنزار پروژه هایی با کاربری فضای شخصی را به مدت ۳ سال ضمانت می کند.

روش شستشو چمن مصنوعی فضای فوتبال شخصی نوشهر

یکی از سوالاتی که در این پروژه از شرکت چمنزار پرسیده شد در مورد روش شستشو چمن بود. بهتر است بدانید که این چمن با آب قابل شستشو است. اما می توان برای شستشو این چمن از دستگاه واتر جت نیز استفاده کرد. دستگاه واتر جت آب و هوا را با هم ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی زمین می ریزد. این آب قدرت زیادی دارد که به عمق لایه های چمن مصنوعی نفوذ کند و آلودگی را از آن خارج نماید. همچنین، با توجه به این موضوع که الیاف چمن مصنوعی آنتی باکتریال هستند، امکان رشد آلودگی در میان برگ های چمن مصنوعی وجود ندارد.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی فضای فوتبال شخصی نوشهر

در پایان این پروژه، صاحب پروژه از نحوه انجام آن رضایت کاملی داشت و این موضوع برای شرکت چمنزار بسیار ارزشمند است. پس از اتمام پروژه، شرکت چمنزار تمامی نکات تکمیلی را به صاحب پروژه اعلام کرد.

دریافت مشاوره زمین ورزشی

برای خرید چمن مصنوعی ورزشی و دریافت مشاوره می توانید با کارشناس شرکت چمنزار و شماره ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ در تماس باشید.