اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل ترمه

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب

ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی


کارفرمای پروژه: دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

محل اجرای پروژه: شهرستان کردکوی استان گلستان

متراژ پروژه: ۹۶۰ متر مربع

اجرای پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی

همگی افراد به دنبال لحظاتی از شادی و هیجان در کنار خانواده و به دور از هیاهوی شهرها هستند. بهتر است بدانید که با وجود چمن های مصنوعی این امکان به وجود آمده است که مالکان ویلاها بتوانند صاحب یک زمین ورزشی فوتبال یا مینی فوتبال با ابعاد دلخواهشان شوند. برای گروه چمنزار امکان پذیر است که این زمین‌های ورزشی را از جنس چمن مصنوعی با کاربرد چند منظوره و با سرعت بالا به اجرا درآورد و این چیزی است که در پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی شاهد آن هستیم!

نکات مهم در مورد چمن مصنوعی چند منظوره!

شاید اکنون این سوال برای شما پیش بیاید که منظور از چمن مصنوعی چند منظوره چیست! باید گفت چمن‌های مصنوعی به سه دسته کلی چمن مصنوعی فوتبال، چمن مصنوعی تزئینی و در نهایت چمن مصنوعی چند منظوره تقسیم می ‌شوند. چمن مصنوعی چند منظوره به نسبت یک چمن تزئینی مقاومت بالاتری دارد و در مقایسه با یک چمن فوتبال زیباتر و نرم‌ تر است و نیازی به متریال پرکننده گرانول ( دانه های سیاه رنگ لاستیکی) ندارد.

بنر ورزشی

پیشنهاد چمنزار برای پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی

چمن مصنوعی مدل ترمه پیشنهاد چمنزار برای اجرای پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی، با روش اجرای نیمه ورزشی به همراه متریال پرکننده سیلیس، بوده است. سیلیس دانه بندی شفاف و پاکیزه‌ای دارد و بین الیاف چمن مصنوعی ریخته می‌شود تا باعث ایجاد ایستائی کامل الیاف و بالا رفتن مقاومت آن در برابر کوبش شود. عرض رول چمن مصنوعی ترمه چهار متر است که می‌ تواند با حداقل درز و به صورت یکپارچه در یک زمین ورزشی به اجرا درآید. همین ‌طور الیاف چمن مصنوعی ترمه c شکل هستند که یک اوند مرکزی دارند و مانند ستون فقرات عمل می ‌کنند و مانع از خم شدن الیاف چمن مصنوعی می‌شوند. در مقاله انواع الیاف چمن مصنوعی در مورد این نوع الیاف توضیحات کاملی آمده است.

ویژگی های دیگر چمن مصنوعی ترمه برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی

ویژگی های دیگری که باعث شد چمن مصنوعی ترمه برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی انتخاب شود این‌ است که الیاف چمن مصنوعی مدل ترمه ساخت تنکاته هلند است؛ که از اولین استانداردهای مهم آن ثبات رنگ در برابر اشعه های مضر خورشید و همچنین مقاومت در برابر سرما تا ۳۰- درجه سانتی‌گراد است.  به این نکته باید توجه داشت که اکثر ویلاهای شخصی در مناطق سردسیر واقع شده ‌اند پس لازم است که به استانداردهای مقاومت سرمایشی چمن مصنوعی و مقاومت آن در برابر برودت و یخ‌زدگی توجه داشت.

چند نکته مهم در خصوص زدودن برف و یخ از چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی

اگر می خواهید یخ و برف را از روی این چمن پاک کنید، باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • پاروی پلاستیکی بهترین وسیله برای برف ‌روبی از روی چمن‌ مصنوعی است.
  • پارو کردن چمن مصنوعی بهتر است قبل از یخ زدن برف ها و از طرف موافق خواب الیاف انجام شود.
  • لطفا هنگام یخ زدن چمن مصنوعی از پاشیدن نمک خودداری فرمایید.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی

بهتر است بدانید که در پایان کار، صاحب پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی رضایت کاملی از نحوه انجام کار داشت. این موضوع برای شرکت چمنزار اهمیت بسیار زیادی دارد و این شرکت همواره تلاش می کند تا چمن مصنوعی را مطابق با استانداردهای روز دنیا اجرا کند و بهترین ها را به مشتریانش عرضه نماید. برای نصب و راه اندازی زمین های ورزشی می توانید با شماره ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ در تماس باشید.

اجرای پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی همگی افراد به دنبال لحظاتی از شادی و هیجان در کنار خانواده و به دور از هیاهوی شهرها هستند. بهتر است بدانید که با وجود چمن های مصنوعی این امکان به وجود آمده است که مالکان ویلاها بتوانند صاحب یک زمین ورزشی فوتبال یا مینی فوتبال […]