اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

مدل ترمه

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب

ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی


کارفرمای پروژه: دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

محل اجرای پروژه: شهرستان کردکوی استان گلستان

متراژ پروژه: ۹۶۰ متر مربع

اجرای پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی

همگی افراد به دنبال لحظاتی از شادی و هیجان در کنار خانواده و به دور از هیاهوی شهرها هستند. بهتر است بدانید که با وجود چمن مصنوعی این امکان به وجود آمده است که مالکان ویلاها بتوانند صاحب یک زمین ورزشی فوتبال یا مینی فوتبال با ابعاد دلخواهشان شوند. برای گروه چمنزار امکان پذیر است که این زمین‌های ورزشی را از جنس چمن مصنوعی با کاربرد چند منظوره و با سرعت بالا به اجرا درآورد و این چیزی است که در پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی شاهد آن هستیم!

نکات مهم در مورد چمن مصنوعی چند منظوره!

شاید اکنون این سوال برای شما پیش بیاید که منظور از چمن مصنوعی چند منظوره چیست! باید گفت چمن‌های مصنوعی به سه دسته کلی چمن مصنوعی فوتبال و چمن مصنوعی تزئینی و در نهایت چمن مصنوعی چند منظوره تقسیم می ‌شوند. چمن مصنوعی چند منظوره به نسبت یک چمن تزئینی مقاومت بالاتری دارد و در مقایسه با یک چمن فوتبال زیباتر و نرم‌ تر است و نیازی به متریال پرکننده گرانول ( دانه های سیاه رنگ لاستیکی) ندارد.

بنر ورزشی

اجرای پروژه چمن مصنوعی مینی فوتبال در ویلای شخصی همگی افراد به دنبال لحظاتی از شادی و هیجان در کنار خانواده و به دور از هیاهوی شهرها هستند. بهتر است بدانید که با وجود چمن مصنوعی این امکان به وجود آمده است که مالکان ویلاها بتوانند صاحب یک زمین ورزشی فوتبال یا مینی فوتبال با