اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی پاتینگ

ویژگی‌های مدل پاتینگ برای این کاربری:

  • الیاف کوتاه
  • الیاف یک دست و مجعد و فنری شکل
  • تراکم بالا

ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

الیاف چمن: ۲۰

چمن مصنوعی پاتینگ

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف نوشهر

بازی مینی گلف نیاز به مهارت خاصی ندارد و برای تمامی گروه های سنی مناسب است. همین امر بهانه ای شده است تا تمامی اعضای خانواده در کنار یکدیگر بتوانند سرگرمی مفیدی داشته باشند. همچنین، مینی گلف می تواند محیطی دوستانه را در مهمانی های خانوادگی به وجود بیاورد، اما مهیا سازی محل مناسب برای این بازی اهمیت بسیار زیادی دارد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید شرکت چمنزار در  یکی از پروژه های ویژه خود به نام پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف نوشهر توانسته است زمین مینی گلف بی نظیری را بسازد. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل پاتینگ استفاده شده است که زیبایی خاص و خیره کننده ای را به وجود آورده است.

ویژگی های مدل پاتینگ در پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف نوشهر

یکی از ویژگی های اصلی این چمن عدم جهت گیری الیاف آن است. این موضوع در بازی گلف اهمیت بسیار زیادی دارد. با توجه به این موضوع که در بازی گلف توپ بر روی زمین حرکت می کند تا درون سوراخ قرار گیرد، اگر چمن مصنوعی جهت داشته باشد، توپ هدف دار حرکت می کند و این امر می تواند بر کیفیت بازی گلف اثر بگذارد. اگر بخواهیم به ویژگی های این چمن اشاره کنیم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • الیاف مجعد و کوتاه
  • تراکم بالا
  • الیاف کوتاه

آیا از چمن های دیگر می توان برای گلف استفاده کرد؟

یکی از سوالات مهم صاحب پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف نوشهر در این باره بود که آیا می توان از چمن های دیگری برای بازی گلف استفاده کرد؟! به طور مثال برخی از افراد به این موضوع اشاره می کنند که می توان از چمن مصنوعی تنیس برای بازی گلف استفاده کرد! پاسخ به این سوال قطعا منفی است. چمن مصنوعی که برای گلف استفاده می شود باید دقیقا برای این هدف طراحی شده باشد. در غیر اینصورت هرگز به نتیجه دلخواه نخواهید رسید.

روش شستشو پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف نوشهر

یکی دیگر از سوالات صاحب پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف نوشهر در مورد روش شستشو چمن مصنوعی بود. باید بدانید که شستشو این چمن نیاز به تمهیدات خاصی ندارد و با استفاده از آبشویی به سادگی می توان آلودگی ها را از روی این چمن شست. با توجه به این موضوع که الیاف این چمن از جنس مواد آنتی باکتریال هستند، نیازی به مواد شوینده نیست و همین امر استفاده از این چمن را ساده کرده است. همچنین، از دستگاه واتر جت می توان برای شستشو چمن مصنوعی استفاده کرد. استفاده از دستگاه واتر جت نقش مهمی در کاهش مصرف آب دارد و این موضوع در دنیای امروز اهمیت بالایی دارد.

طول عمر چمن مصنوعی زمین مینی گلف نوشهر

یکی از دغدغه های افرادی که می خواهند از چمن مصنوعی استفاده کنند در مورد طول عمر چمن مصنوعی است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که طول عمر چمن مصنوعی تقریبا ۵ تا ۷ سال است. با این وجود اگر مراقبت های لازم از چمن مصنوعی صورت گیرد، طول عمر آن به ۱۰ سال می رسد.

بنر ورزشی

گارانتی چمن مصنوعی زمین مینی گلف نوشهر

شرکت چمنزار به تمامی مشتریانش ضمانت نامه معتبر می دهد و همین وجه تمایز این شرکت با شرکت های دیگر است. شرکت چمنزار گارانتی ۲۴ ماهه برای این پروژه در نظر گرفت.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف نوشهر

صاحب پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف نوشهر رضایت کاملی از نحوه انجام کار داشت و این موضوع برای شرکت چمنزار اهمیت زیادی دارد.

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف نوشهر بازی مینی گلف نیاز به مهارت خاصی ندارد و برای تمامی گروه های سنی مناسب است. همین امر بهانه ای شده است تا تمامی اعضای خانواده در کنار یکدیگر بتوانند سرگرمی مفیدی داشته باشند. همچنین، مینی گلف می تواند محیطی دوستانه را در مهمانی های