اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل پات

ویژگی های مثبت مدل پات برای این کاربری:

  • الیاف کوتاه
  • الیاف یک دست
  • تراکم بالا

زمین گلف ویلا متل قو


الیاف چمن: الیاف کوتاه و یک دست

ارتفاع چمن: ۱۰ تا ۱۶ میلی متر

پروژه چمن مصنوعی زمین گلف ویلا متل قو یکی از پروژه های برجسته و شاخص شرکت چمنزار است. ورزش گلف از جمله ورزش ها در فضای باز است که به صورت فردی و گروهی انجام می شود. نحوه بازی به این صورت است که توپ از نقطه شروع و در کمترین ضربه به داخل چاله پرتاب می شود.با توجه به این موضوع که این پروژه یکی از پروژه های مهم این شرکت است، در ادامه توضیحات بیشتری در مورد این پروژه در اختیار شما قرار می دهیم.

چمن مصنوعی زمین گلف متل قو

این پروژه در حیاط پشتی ویلا انجام شده است و در آن از دو مدل چمن مصنوعی پات و رویال استفاده شده است. همانطور که از تصاویر  قبل و بعد این حیاط مشخص است، اجرای چمن مصنوعی در این پروژه توانسته است علاوه بر ایجاد یک زمین ورزشی برای بازی، فضای زیبا و دلنشینی را در محوطه این ویلا ایجاد کند. شرکت چمنزار در این پروژه مشاوره های تخصصی را در اختیار کارفرما قرار داد و تمامی کارهای اجرایی را به انجام رساند.

بنر ورزشی

ویژگی چمن مصنوعی رویال و پات در زمین گلف متل قو

در انتخاب چمن مصنوعی در هر فضا باید دقت بسیاری داشت . با توجه به این موضوع که شرکت چمنزار تخصص لازم را در زمینه نصب و اجرای انواع زمین های ورزشی دارد، در ابتدای شروع پروژه مشاوره های تخصصی را به کارفرمایان ارائه می دهد. چاله ها و پرچم هایی که در این تصاویر مشاهده می کنید و در زمین گلف اجرا شده است، منحصرا توسط شرکت چمنزار تامین گردیده اند. چمن هایی که در این پروژه مورد استفاده قرار گرفتند ویژگی های متعددی دارند و آنها را به چمن تخصصی زمین گلف تبدیل کرده است:

  • تراکم بالا
  • الیاف کوتاه
  • مقاوم در برابر ضربه و کوبش

چمنزار شرکتی پیشرو در زمینه نصب و راه اندازی زمین های ورزشی

شرکت چمنزار تخصص لازم را در زمینه راه اندازی زمین های ورزشی دارد و شما می توانید با تماس با مشاوران این شرکت برای نصب و راه اندازی زمین های ورزشی خود اقدام کنید. شماره تماس: ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰

پروژه چمن مصنوعی زمین گلف ویلا متل قو یکی از پروژه های برجسته و شاخص شرکت چمنزار است. ورزش گلف از جمله ورزش ها در فضای باز است که به صورت فردی و گروهی انجام می شود. نحوه بازی به این صورت است که توپ از نقطه شروع و در کمترین ضربه به داخل چاله