اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل پات

ویژگی های مثبت مدل پات برای این کاربری:

  • الیاف کوتاه
  • الیاف یک دست
  • تراکم بالا

زمین گلف روف گارن در درکه


الیاف چمن: الیاف کوتاه و یک دست

ارتفاع چمن: ۱۰ تا ۱۶ میلی متر

ورزش گلف یکی از ورزش های تخصصی و بسیار هیجان انگیز است که طرفداران زیادی دارد. زمین های گلف و مینی گف در مکان های مختلفی قابل اجرا هستند. زمین ورزشی گلف در فضای باز، حیاط ویلا و روف گاردن قابل اجرا است. پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف روف گاردن درکه از جمله پروژه های موفق شرکت چمنزار است که با حساسیت ویژه ای اجرا گردید و توانست به فضای خاص تبدیل شود.

چمن مصنوعی زمین مینی گلف روف گاردن درکه

پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف روف گاردن توسط تیم چمنزار در محله درکه تهران اجرا شده است. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل پات و چمن مصنوعی رویال استفاده گردید. تمامی مراحل این پروژه  از زیر سازی تا نصب و اجرا به صورت تخصصی توسط نصابان حرفه ای شرکت چمنزار انجام پذیرفته اند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، شرکت چمنزار توانست زمین مینی گلف را به صورت تخصصی در این روف گاردن اجرا نماید.

زمین مینی گلف در روف گاردن

امروزه، با توجه به محدودیتی که در فضاهای شهری وجود دارد، افراد تلاش می کنند تا بهترین نتیجه را از فضای اطراف خود ببرند. پشت بام یکی از فضاهایی است که این قابلیت را دارد به محلی مناسب برای ورزش و تفریح تبدیل شود. مهم نیست متراژ پشت بام شما کم و یا زیاد است. بلکه شما می توانید زمین مینی گلف را در این فضا اجرا کنید و پشت بام خود را به محلی برای استراحت و ورزش تبدیل کنید. همانطور که در این پروژه مشاهده می کنید، کارفرما توانست محل مناسبی را برای ورزش به وجود بیاورد که حتی نگاه کردن به این عکس ها می تواند حس خوشی را در شما تداعی کند.

بنر ورزشی

ویژگی چمن مصنوعی رویال و پات استفاده شده در زمین گلف روف گارن

همانطور که می دانید مهم ترین مسئله در اجرای پروژه های چمن مصنوعی، انتخاب چمن مصنوعی متناسب با کاربری زمین است. این مورد باعث می شود تا افراد بهترین نتیجه را از آن چمن ببرند و نیازهای آنها پاسخ داده شود. در خصوص زمین گلف نیز باید از چمن مصنوعی استفاده کرد که دارای الیاف مناسب است تا مانع از حرکت توپ نشود.

هم چنین، چمن باید دارای مقاومت بالا در برابر کوبش و ضربه و شرایط جوی مختلف باشد. در نتیجه با توجه به این موارد، پیشنهاد تیم چمنزار در این پروژه چمن مصنوعی مدل پات و رویال بود. چمن مصنوعی رویال در اطراف زمین گلف به کار برده شد.

ویژگی های چمن مصنوعی رویال

  • تراکم بالا
  • مقاومت بالا

ویژگی های چمن مصنوعی پات

  • الیاف کوتاه
  • الیاف یک دست

چمنزار شرکتی پیشرو در زمینه نصب و راه اندازی زمین های ورزشی

شرکت چمنزار  تخصص لازم را در زمینه راه اندازی زمین های ورزشی دارد و شما می توانید با تماس با مشاوران این شرکت برای نصب و راه اندازی زمین های ورزشی خود اقدام کنید. شماره تماس:۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰

ورزش گلف یکی از ورزش های تخصصی و بسیار هیجان انگیز است که طرفداران زیادی دارد. زمین های گلف و مینی گف در مکان های مختلفی قابل اجرا هستند. زمین ورزشی گلف در فضای باز، حیاط ویلا و روف گاردن قابل اجرا است. پروژه چمن مصنوعی زمین مینی گلف روف گاردن درکه از جمله پروژه