اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی پاتینگ

ویژگی های مثبت مدل پاتینگ برای این کاربری:

  • الیاف کوتاه
  • الیاف یک دست و مجعد و فنری شکل
  • تراکم بالا

چمن مصنوعی پاتینگ


کارفرمای پروژه: آقای بسطامی

محل اجرای پروژه: ویلای شخصی آمل (فرامده)

اجرای چمن مصنوعی مینی گلف در ویلای شخصی آمل

بازی مینی گلف از خانواده گلف است، با این تفاوت که ضربات آن کوتاه تر از بازی گلف است و به همین دلیل در فضایی با مساحت کوچک به راحتی قابل اجرا است. اجرای این بازی در محیط خانه و اختصاص دادن فضایی از خانه یا ویلا و ساخت یک زمین مینی گلف کوچک و جذاب، می تواند برای خانواده ها سرگرم کننده  باشد تا بتوانند در کنار یکدیگر اوقات خوشی را سپری کنند. شرکت چمنزار تجربه اجرای چندین زمین مینی گلف را تاکنون داشته است و در پروژه مینی گلف ویلای شخصی در شهر زیبای آمل منطقه فرامده، همچون سایر پروژه ها، به بهترین نحو کار نصب و اجرای چمن مصنوعی مینی گلف را به اتمام رساند.

بنر ورزشی

مساحت این زمین حدود ۱۰ متر مربع بود. همانند دیگر پروژه های گلف، بهترین انتخاب برای اجرای این زمین مینی گلف، چمن مصنوعی پاتینگ بود. برای فضای اطراف زمین، از چمن مصنوعی وندا ۹۰۰ استفاده شد. زیبایی و چشم گیر بودن کار پس از اتمام نهایی، رضایت کارفرما را به خود جلب کرد.

چمن پاتینگ یک انتخاب مناسب برای زمین مینی گلف ویلای شخصی در شهر آمل

یکی از اصلی ترین گزینه ها در بازی گلف یا مینی گلف، وجود زمین هموار و چمن مناسب است. چمن باید به گونه ای باشد که هنگام ضربه زدن به توپ و حرکت به سمت سوراخ، باعث جهت دادن و متمایل کردن توپ نشود. چمن پاتینگ به دلیل داشتن الیاف کاملا یکدست و همچنین کوتاه و فنری شکلی که دارد، مانع از منحرف شدن توپ می شود و همین موضوع آن را به چمن ایده آل برای زمین گلف تبدیل کرده است.

نحوه نگه داری و تمیز کردن چمن مصنوعی مینی گلف آمل

یکی از دغدغه های صاحب ویلای شخصی آمل، نحوه نگه داری و شستشوی چمن مصنوعی مینی گلف آمل بود. باید گفت که نگهداری از چمن پایتنگ کار چندان دشواری نیست. الیاف این چمن به گونه ای است که هیچ گونه آشغالی را در خود نگه نمی دارد و با شستشو کاملا تمیز می شود.

چمن مصنوعی پایتنگ به دلیل داشتن خاصیت آنتی باکتریال، نیازی به استفاده از مواد شوینده خاصی ندارد و به راحتی با آب قابل شستشو است. برای شستشوی بهتر می توان از یک برس با جنس PVC استفاده کرد. البته به صاحب پروژه این پیشنهاد را دادیم که برای سهولت بیشتر و همچنین صرفه جویی در مصرف آب، می توانند از دستگاه واترجت برای شستشوی چمن پایتینگ استفاده کنند.

دوام و طول عمر چمن مینی گلف ویلای شخصی در شهر آمل

علاوه بر نگه داری و شستشوی چمن مصنوعی مینی گلف، گزینه دیگری که بسیار برای صاحب این پروژه دارای اهمیت بود، طول عمر چمن مصنوعی مینی گلف بود. به طور کل می توان گفت که طول عمر چمن مصنوعی بین ۶ الی ۷ سال است. البته در صورت نگه داری صحیح و مراقبت های لازم مربوط به چمن مصنوعی، این زمان به ۱۰ سال هم قابل افزایش است.

گارانتی چمن مینی گلف ویلای شخصی در شهر آمل

از آنجایی که در شرکت چمنزار ارائه بهترین کار، رضایت کارفرما و همچنین کیفیت بالای محصولات از اهمیت ویژه ای برخوردار است، در این مجموعه تمامی محصولات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. آنچه لازم است در مورد چمن پاتینگ که در این پروژه از آن استفاده شد، بیان کرد این است که الیاف این محصول کاملا با کیفیت و مقاوم هستند و زودتر از موعد گارانتی، به تعویض یا ترمیم نیازی پیدا نخواهد کرد. گارانتی چمن مصنوعی معمولا شامل مواردی همچون پوسیدگی، باز شدن درزها، جدا شدن بافت و تغییر رنگ الیاف چمن است.

اجرای چمن مصنوعی مینی گلف در ویلای شخصی آمل بازی مینی گلف از خانواده گلف است، با این تفاوت که ضربات آن کوتاه تر از بازی گلف است و به همین دلیل در فضایی با مساحت کوچک به راحتی قابل اجرا است. اجرای این بازی در محیط خانه و اختصاص دادن فضایی از خانه یا […]