اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل پات

ویژگی های مثبت مدل پات برای این کاربری:

  • الیاف کوتاه
  • الیاف یک دست
  • تراکم بالا

پروژه مینی گلف کردان


الیاف چمن: الیاف کوتاه الیاف یک دست و مجعد و فنری شکل تراکم بالا

ارتفاع چمن: ۱۰ تا ۱۶ میلی متر

پروژه چمن مصنوعی مینی گلف کردان یکی از پروژه های موفق شرکت چمنزار است. به طور کلی، مینی گلف یکی از زیر شاخه های ورزش گلف است که در مساحت کوچک تر در مقایسه با زمین گلف اجرا می شود. قوانین این ورزش نیز همانند گلف می باشد. ورزش گلف و  مینی گلف امروزه طرفداران زیادی را در سراسر دنیا دارد. پروژه چمن مصنوعی مینی گلف کردان در متراژ کمی اجرا گردید و فضای تفریحی مناسبی را برای افراد به وجود آورد.

چمن مصنوعی مینی گلف کردان

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید پروژه چمن مصنوعی مینی گلف در محله کردان دارای طراحی مینیمال است و تمامی استانداردها در ساخت آن رعایت شده اند. کارفرمای این پروژه خانم محمدی هستند که تخصص ایشان اجرای فضای سبز در ویلاها و مناطق مسکونی است. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل پات استفاده گردید که در متراژ ۳۰ متر مربع و در روف گاردن واحد مسکونی پیاده سازی شد. چمن مصنوعی پات چمن تخصصی بازی گلف و مینی گلف است که شرکت چمنزار برای اجرای این پروژه پیشنهاد داد.

بنر ورزشی

ویژگی چمن مصنوعی مدل پات مینی گلف کردان

چمن مصنوعی که در زمین مینی گلف مورد استفاده قرار می گیرد باید تراکم بالا و الیاف کوتاهی داشته باشد. این امر باعث می شود که در هنگام حرکت توپ، انحرافی در آن ایجاد نشود. هم چنین از آنجا که چمن مصنوعی استفاده شده در زمین مینی گلف در فضای باز نصب می شود، بهتر است چمن مصنوعی مقاومت کافی را در برابرشرایط جوی، نور آفتاب و باران و برف داشته باشد.

در نتیجه، شرکت چمنزار چمن مدل پات را انتخاب کرد. این چمن به صورت تخصصی برای استفاده در زمین گلف تولید شده است و الیاف آن کاملا مجعد و گره خورده هستند. از دیگر ویژگی های اساسی این مدل از چمن مصنوعی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کوتاهی الیاف
  • فنری شکل بودن الیاف
  • تراکم بالا

چمنزار شرکتی پیشرو در زمینه نصب و راه اندازی زمین های ورزشی

شرکت چمنزار تخصص لازم را در زمینه راه اندازی زمین های ورزشی دارد و شما می توانید با تماس با مشاوران این شرکت برای نصب و راه اندازی زمین های ورزشی خود اقدام کنید. شماره تماس: ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰

پروژه چمن مصنوعی مینی گلف کردان یکی از پروژه های موفق شرکت چمنزار است. به طور کلی، مینی گلف یکی از زیر شاخه های ورزش گلف است که در مساحت کوچک تر در مقایسه با زمین گلف اجرا می شود. قوانین این ورزش نیز همانند گلف می باشد. ورزش گلف و  مینی گلف امروزه طرفداران