اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی پاتینگ

ویژگی‌های مدل پاتینگ برای این کاربری:

  • الیاف کوتاه
  • الیاف یک دست و مجعد و فنری شکل
  • تراکم بالا

چمن مصنوعی پاتینگ


محل پروژه: شهرک امیردشت

متراژ: ۸۰ مترمربع

کارفرما: آقای محمدی

زمین مینی گلف شهرک امیردشت

 مینی گلف بازی بسیار جذابی است که  نیاز به مهارت خاصی ندارد و این روزها به یک سرگرمی جذاب برای جمع های خانوادگی و دوستانه تبدیل شده است. از آنجاییکه این بازی به راحتی در فضاهایی با مساحت کوچک قابل اجرا است، قسمتی از محیط خانه ها یا ویلاها را به این بازی اختصاص می دهند. شرکت چمنزار در پروژه زمین مینی گلف شهرک امیردشت، توانست با نصب حرفه ای و اصولی چمن مصنوعی رضایت صاحب پروژه را جلب کند.

از آنجاییکه شرکت چمنزار یکی از شرکت های پیشرو برای چمن مصنوعی زمین گلف و مینی گلف است، چمن مصنوعی انتخاب شده برای این پروژه همانند سایر پروژه های مشابه، چمن مصنوعی پاتینگ بود که زیبایی چشم گیری در زمین مینی گلف ایجاد کرد. 

رضایت صاحب پروژه

چمن پاتینگ یکی از بهترین چمن های ورزشی محسوب می شود  که از نظر ظاهر و رنگ هم زیبایی چشمگیری دارد. پس از اتمام اجرای کار توسط شرکت چمنزار، صاحب پروژه زمین مینی گلف شهرک امیردشت، از فضای زیبا و حرفه ای زمین، بسیار رضایت داشتند.

بنر ورزشی

برای آگاهی از مشخصات و قیمت چمن مصنوعی ، به چمنزار مراجعه فرمایید. 

زمین مینی گلف شهرک امیردشت  مینی گلف بازی بسیار جذابی است که  نیاز به مهارت خاصی ندارد و این روزها به یک سرگرمی جذاب برای جمع های خانوادگی و دوستانه تبدیل شده است. از آنجاییکه این بازی به راحتی در فضاهایی با مساحت کوچک قابل اجرا است، قسمتی از محیط خانه ها یا ویلاها را