اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی پاتینگ

ویژگی‌های مدل پاتینگ برای این کاربری:

  • الیاف کوتاه
  • الیاف یک دست و مجعد و فنری شکل
  • تراکم بالا

چمن مصنوعی پاتینگ


محل پروژه: شهرک امیردشت

متراژ: ۸۰ مترمربع

کارفرما: آقای محمدی

نصب و اجرای چمن مصنوعی زمین مینی گلف شهرک امیردشت

 مینی گلف بازی بسیار جذابی است که  نیاز به مهارت خاصی ندارد و این روزها به یک سرگرمی جذاب برای جمع های خانوادگی و دوستانه تبدیل شده است. از آنجاییکه این بازی به راحتی در فضاهایی با مساحت کوچک قابل اجرا است، قسمتی از محیط خانه ها یا ویلاها را به این بازی اختصاص می دهند. شرکت چمنزار در پروژه زمین مینی گلف شهرک امیردشت، توانست با نصب حرفه ای و اصولی چمن مصنوعی، رضایت صاحب پروژه را جلب کند.

از آنجاییکه شرکت چمنزار یکی از شرکت های پیشرو برای چمن مصنوعی زمین های گلف و مینی گلف است، چمن مصنوعی انتخاب شده برای این پروژه همانند سایر پروژه های مشابه، چمن مصنوعی پاتینگ بود که زیبایی چشم گیری در زمین مینی گلف ایجاد کرد. مساحت زمین حدود ۸۲ متر مربع بود. برای فضای اطراف زمین مینی گلف، از چمن وندا ۹۰۰ استفاده شد.

چمن مصنوعی زمین مینی گلف شهرک امیردشت چمن مصنوعی زمین مینی گلف شهرک امیردشت

چرا چمن پاتینگ برای زمین مینی گلف شهرک امیردشت، انتخاب مناسبی بود؟

از آنجاییکه در بازی گلف، روان بودن حرکت توپ بر سطح چمن بسیار اهمیت دارد، بنابراین باید چمن استفاده شده به گونه ای باشد که مانع از جهت دادن به توپ هنگام ضربه زدن شود. چمن مصنوعی پاتینگ به دلیل داشتن الیاف کاملا یکدست، مجعد و فنری شکل، مانع از جهت دادن به توپ می شود و همین ویژگی این چمن را به چمن حرفه ای برای زمین گلف تبدیل کرده است.

آیا چمن های دیگر برای زمین گلف مناسب هستند؟

یکی از پرسش هایی که صاحب پروژه از شرکت چمنزار داشتند این بود که آیا به غیر از چمن پاتینگ می توان از چمن مصنوعی دیگری برای زمین مینی گلف استفاده کرد. پاسخ این سوال منفی است، زیرا بازی گلف به چمن تخصصی و ویژه ای که برای این هدف طراحی شده باشد، نیاز دارد. چمن پاتینگ، یک چمن تخصصی برای بازی گلف است که با وجود آن می توان تجربه یک بازی حرفه ای را داشت.

چمن مصنوعی زمین مینی گلف شهرک امیردشت چمن مصنوعی زمین مینی گلف شهرک امیردشت

شستشوی چمن مصنوعی زمین مینی گلف شهرک امیردشت

علی رغم نگرانی صاحب پروژه در مورد نحوه شستشوی چمن مصنوعی زمین مینی گلف، شرکت چمنزار آموزش های لازم در مورد نگه داری و شستشوی چمن را ارائه داد. شستشوی چمن پاتینگ کار چندان دشواری نیست. از آنجاییکه الیاف این چمن آنتی باکتریال است، تنها با کمک آب و بدون نیاز به مواد شوینده، می توان چمن را از آلودگی ها پاک کرد. البته برای سهولت بیشتر شستشوی چمن مصنوعی، استفاده از دستگاه واتر جت توصیه شد. این دستگاه میزان مصرف آب را هم تا حد چشمگیری کاهش می دهد.

گارانتی چمن مصنوعی زمین مینی گلف شهرک امیردشت

چمن مصنوعی پاتینگ، یک چمن تخصصی برای زمین های گلف است که در صورت نگه داری صحیح و رعایت نکات ایمنی، طول عمر آن به حدود ۱۰ سال می رسد. شرکت چمنزار برای اطمینان خاطر صاحب پروژه، این چمن را به مدت ۲۴ ماه گارانتی کرد. البته کیفیت بالای الیاف آن باعث شده است تا زودتر از موعد گارانتی، نیاز به ترمیم یا تعویض نداشته باشد.

رضایت صاحب پروژه زمین مینی گلف شهرک امیردشت

چمن پاتینگ یکی از بهترین چمن های ورزشی محسوب می شود  که از نظر ظاهر و رنگ هم زیبایی چشمگیری دارد. پس از اتمام اجرای کار توسط شرکت چمنزار، صاحب پروژه زمین مینی گلف شهرک امیردشت، از فضای زیبا و حرفه ای زمین، بسیار رضایت داشتند.

بنر ورزشی

قیمت چمن مصنوعی پاتینگ

برای آگاهی از مشخصات و قیمت چمن مصنوعی پاتینگ، به قسمت فروشگاه چمنزار مراجعه فرمایید. جهت اطلاع بیشتر یا طرح هرگونه سوال در مورد چمن مصنوعی زمین مینی گلف، با مشاوران شرکت چمنزار در تماس باشید تا همکاران به صورت تلفنی، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار تان قراردهند.

نصب و اجرای چمن مصنوعی زمین مینی گلف شهرک امیردشت  مینی گلف بازی بسیار جذابی است که  نیاز به مهارت خاصی ندارد و این روزها به یک سرگرمی جذاب برای جمع های خانوادگی و دوستانه تبدیل شده است. از آنجاییکه این بازی به راحتی در فضاهایی با مساحت کوچک قابل اجرا است، قسمتی از محیط […]