اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی فیروزه ۱۱ میلی متر

ویژگی های مثبت مدل فیروزه برای این کاربری:

۱- ‏رنگ زیبا برای محیط بازی کودکان ‏

۲- آشغال گیری کم

۳- شست و شوی آسان


ارتفاع چمن: ۱۱ میلی متر

الیاف چمن: تخت ساده

چمن مصنوعی مدل یاس

اجرای پروژه چمن مصنوعی تزئینی چند منظوره ورزشی ویلای شخصی

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، شرکت چمنزار توانست با استفاده از چمن مصنوعی مدل فیروزه فضای ویلای شخصی را به طور کلی دگرگون سازد و فضایی زیبا و منحصر به فرد خلق کند. در این زمین قرار است بازیهایی همچون فوتبال، والیبال و تنیس انجام شوند. ممکن است این سوال در ذهن شما به وجود بیاید که آیا می توان از چمن مصنوعی تزیینی برای اهداف ورزشی استفاده کرد!

بنر ورزشی

در پاسخ به این سوال باید بگوییم کیفیت چمن مصنوعی، قیمت چمن مصنوعی و ساختار تولید چمن مصنوعی فیروزه به نوعی است که از آن می توان برای برخی از اهداف ورزشی استفاده کرد. اگر شما نیز زمین ورزشی در ویلای خود دارید و می خواهید با قیمت مناسب آن را چمن کنید، می توانید با مشاوران شرکت چمنزار در ارتباط باشید. با توجه به این موضوع که کیفیت و قیمت مناسب ملاک های اصلی انتخاب چمن مصنوعی برای صاحب پروژه چمن مصنوعی تزئینی چند منظوره ورزشی ویلای شخصی بودند، چمن مصنوعی فیروزه بهترین گزینه برای این پروژه بود.

دلیل ارزان بودن چمن مصنوعی فیروزه و استفاده آن در پروژه چمن مصنوعی تزئینی چند منظوره ورزشی ویلای شخصی

ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید با توجه به این موضوع که کیفیت برای صاحب پروژه چمن مصنوعی تزئینی چند منظوره ورزشی ویلای شخصی اهمیت زیادی داشت، با اینکه قیمت چمن مصنوعی فیروزه پایین است، آیا کیفیت بالایی دارد! قبل از هر چیز در مورد چمن مصنوعی فیروزه باید بدانید که این چمن اصالتی هلندی دارد. یعنی الیاف و حتی لایه زیره آن از هلند وارد می شوند. چمن مصنوعی فیروزه بیش از یک دهه است که در بازار چمن مصنوعی طرفداران زیادی دارد. در همینجا باید به این نکته اشاره کنیم که قیمت چمن مصنوعی فیروزه که یک چمن تزیینی است در مقایسه با چمن های مصنوعی ورزشی پایین تر است، اما نه کیفیت آن!

ویژگی های چمن مصنوعی فیروزه برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی تزئینی چند منظوره ورزشی ویلای شخصی

اگر می خواهید به اطلاعات دقیقی در مورد چمن مصنوعی فیروزه و یا چمن های مشابه دست پیدا کنید، می توانید به فروشگاه چمنزار وارد شوید. ویژگی های چمن مصنوعی فیروزه در یک نگاه به شرح زیر هستند»

  • تراکم بالا
  • ارتفاع الیاف متناسب
  • رنگ سبز روشن
  • الیاف مقاوم در برابر نور خورشید
  • مقاوم در برابر سرما و یخ زدگی

چمن مصنوعی مدل فیروزه یک محصول اقتصادی برای بازار چمن مصنوعی به حساب می‌آید که شرکت تولیدکننده آن همیشه سعی کرده است تا قیمت این محصول را کنترل کند. بهتر است بدانید که از این چمن می توان در حیاط مدارس با تردد کم، غرفه های نمایشگاهی و حیاط مهدهای کودک استفاده کرد.

آیا چمن مصنوعی فیروزه در این پروژه ویژگی منفی داشت؟

شرکت چمنزار همواره به شرکتی صادق در برابر مشتریانش معروف است. این شرکت تمامی نکات و موارد را به صاحبان پروژه اعلام کند و به آنها کمک می نماید تا با دید باز برای انتخاب چمن مصنوعی اقدام کنند. شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی تزئینی چند منظوره ورزشی ویلای شخصی اعلام که قدرت ضربه گیری چمن مصنوعی فیروزه برای کاربری ورزشی پایین است و همین امر می تواند بر طول عمر چمن مصنوعی اثر بگذارد.

اما با توجه به این موضوع که قیمت اهمیت بسیار زیادی برای صاحب پروژه داشت در پایان تصمیم گرفت از این چمن برای پوشش زمین ورزشی در باغ ویلای خود استفاده کند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این چمن به صورتی استاندارد در باغ ویلا اجرا گرید و توانست رضایت مشتری را به طور کامل جلب کند. این افتخار بزرگی برای شرکت چمنزار به شمار می رود.

اجرای پروژه چمن مصنوعی تزئینی چند منظوره ورزشی ویلای شخصی همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، شرکت چمنزار توانست با استفاده از چمن مصنوعی مدل فیروزه فضای ویلای شخصی را به طور کلی دگرگون سازد و فضایی زیبا و منحصر به فرد خلق کند. در این زمین قرار است بازیهایی همچون فوتبال، والیبال و