اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مایا

ویژگی های مثبت مدل مایا برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر کوبش
  • مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی
  • بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

چمن مصنوعی مایا


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

متراژ پروژه: ۲۰ متر مربع

محل پروژه: جردن تهران

کارفرما: آقای پناهی

اجرای پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در بین سنگ جردن

پروژه های چمن مصنوعی در فضای بین سنگ همواره یکی از بهترین و پر چالش ترین پروژه های شرکت چمنزار به شمار می روند. زیرا در این پروژه ها چمن مصنوعی باید در اندازه های کوچکی برش داده شود و این کار باید با دقت و ظرافت بسیار زیادی صورت گیرد. پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در بین سنگ جردن یکی از پروژه های دلنشین شرکت چمنزار است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، در این پروژه با استفاده از چمن مصنوعی فضایی خاص و منحصر به فرد به وجود آمده است. وقتی شما به این تصاویر نگاه می کنید حس بسیار خوبی می گیرید و این امر از معجزه های چمن مصنوعی است!

شماره تماس با شرکت چمنزار

متراژ پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در بین سنگ جردن چقدر بود؟

این پروژه در متراژ ۲۰ متر مربع اجرا شد و کل فضای حیاط با استفاده از چمن مصنوعی پوشش داده شد. یکی از ویژگی هایی که سبب شده است استفاده از چمن مصنوعی در فضای بین سنگ مورد توجه قرار گیرد همخوانی آن با رنگ سنگ است. در واقع، باید بدانید که چمن مصنوعی این قابلیت را دارد تا به سنگفرش ها عمق ببخشد و این موضوع در معماری مدرن اهمیت بسیار زیادی دارد.

آیا ماشین به چمن مصنوعی بین سنگ آسیب می زند؟

یکی از دغدغه های اصلی صاحب پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در بین سنگ جردن، جناب آقای پناهی، در مورد آسیب چمن مصنوعی در اثر رد شدن ماشین بود. بهتر است بدانید که اگر چمن مصنوعی به درستی انتخاب شود هرگز دچار شکستگی یا کوبیدگی نمی شود. در نتیجه شما می توانید با خیال آسوده چمن مصنوعی مورد نیاز خود را برای استفاده در فضای بین سنگ سفارش دهید و چندین سال از استفاده آن لذت ببرید.

چرا چمن مصنوعی مدل مایا برای این پروژه انتخاب گردید؟

اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا چمن مصنوعی مدل مایا برای استفاده در این پروژه انتخاب شد. باید بدانید یکی از ویژگی های مهمی که برای انتخاب چمن مصنوعی بین سنگ باید به آن توجه داشته باشید تراکم بسیار بالای چمن است که آن را در برابر فشار مقاوم سازد (این موضوع در پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در بین سنگ جردن به خوبی رعایت شد). چمن مصنوعی مایا مقاومت بالایی در برابر فشار دارد. از دیگر ویژگی های این چمن می توان به قابلیت عدم پوسیدگی در مقابل نور خورشید اشاره کرد.

در همین جا به شما اعلام می کنیم که چمن مصنوعی مدل مایا تنها چمنی نیست که برای استفاده در فضای بین سنگ پیشنهاد می شود. شما می توانید انواع دیگر چمن مصنوعی را نیز برای استفاده در این فضا سفارش دهید. برای اطلاع از چمن های دیگری که در فضای بین سنگ مورد استفاده قرار می گیرند می توانید به فروشگاه چمنزار مراجعه کنید. همچنین، می توانید با مشاوران این شرکت تماس بگیرید.

روش شستشو در پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در بین سنگ جردن

یکی دیگر از دغدغه های صاحب پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در بین سنگ جردن در مورد روش شستشو این چمن بود. باید بدانید که روش شستشو چمن مصنوعی مایا بسیار ساده است و شما با آبشویی می توانید این چمن را تمیز کنید. با توجه به این موضوع که الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده اند، امکان رشد باکتری ها در میان الیاف آن وجود ندارد. در نتیجه بدون نگرانی می توانید چمن مصنوعی مورد نیاز خود را سفارش دهید و از ویژگی های آن بهره مند شوید.

اجرای پروژه چمن مصنوعی مدل مایا در بین سنگ جردن پروژه های چمن مصنوعی در فضای بین سنگ همواره یکی از بهترین و پر چالش ترین پروژه های شرکت چمنزار به شمار می روند. زیرا در این پروژه ها چمن مصنوعی باید در اندازه های کوچکی برش داده شود و این کار باید با دقت […]