اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل اسپریت

ویژگی های مثبت مدل اسپریت برای این کاربری:

  • ظاهر بسیار زیبا
  • الیاف سی شکل
  • تراکم بالا
  • ساختار یک دست

چمن مصنوعی بین سنگ حیاط در محله زعفرانیه


ارتفاع چمن: ۳۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

کارفرما: آقای قشقایی

مساحت پروژه: ۷۰ متر

نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در حیاط در محله زعفرانیه تهران

فضای بین سنگ فضایی منحصر به فرد برای استفاده از چمن مصنوعی است. زیرا رنگ سبز چمن زیبایی خاصی را به سنگ می‌بخشد و فضا را عمق‌دار می‌کند. همچنین با توجه به اینکه این چمن ریشه ندارد و نیازی به آبیاری بر روی آن نیست، سنگ آسیب نمی‌بیند. گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی در حیاط در محله زعفرانیه تهران گردید. در این پروژه از چمن مصنوعی اسپریت ۲۵ میل استفاده گردید.

شماره تماس با شرکت چمنزار

ویژگی‌های چمن مصنوعی اسپریت ۲۵ میل برای استفاده در فضای بین سنگ در حیاط در محله زعفرانیه تهران

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ میل چمن مصنوعی سه بافت و بهاره است. این چمن تراکم بالایی دارد. تراکم بالای این محصول سبب شده است که ضربه‌گیری این محصول افزایش پیدا کند. همچنین این چمن بر روی سطوح پرتوده به نظر می‌رسد و همین امر بر زیبایی ظاهری آن می‌افزاید.

به این نکته توجه داشته باشید، ارتفاع الیاف چمنی که برای نصب در فضای بین سنگ انتخاب می‌شود، باید بین ۲۵ تا ۳۵ میلی‌متر باشد. این باور اشتباه است که فضای بین سنگ باید عمق زیادی داشته باشد تا چمن در این لایه‌ها فرو رود. بخشی از الیاف چمن باید از این عمق بیرون بیایند تا بتوانند محیط را زیبا کنند.

الیاف چمن مصنوعی اسپریت بسیار نرم و لطیف هستند. از دیگر ویژگیهای این محصول قیمت بسیار مناسب آن است. همین ویژگی سبب شده است که این محصول به گزینه‌ نهایی بسیاری از خریداران تبدیل شود.

روش نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در حیاط در محله زعفرانیه

در این پروژه از روش نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ با استفاده از چسب پلی اورتان دو جزیی استفاده گردید. در این روش، هاردنر و چسب در فضای بین سنگ ریخته می‌شوند و با قلم مو مخصوص این چسب مخلوط می‌شود. سپس چمن در این فضا قرار می‌گیرد و با چکش سفت می‌شود، این روش نصب مقاومت بیشتری در برابر سرما و رطوبت دارد. با توجه به این موضوع که محله زعفرانیه محله سردسیر تهران است این روش بهترین روش نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ است.

شستشو چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در حیاط در محله زعفرانیه

گروه چمنزار برای شستشو چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در حیاط استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد. این دستگاه، دستگاهی مشابه به جارو برقی است که آب را بر روی سطح چمن می‌ریزد و گرد و خاک و آلودگی را از روی آن برطرف می‌کند. البته ذکر این نکته حایز اهمیت است که برای تمیز کردن این چمن می‌توان از آب استفاده کرد. اما میزان مصرف آب دستگاه واترجت بسیار پایین است و این امر به صرفه جویی در مصرف آب کمک می‌کند. همچنین می‌توان از این دستگاه برای تمیز کردن وسایل دیگر از جمله ماشین نیز استفاده کرد.

طول عمر چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در حیاط در محله زعفرانیه

اگر مراقبتهای لازم از چمن مصنوعی اسپریت در فضای بین سنگ به خوبی صورت گیرد طول عمر آن ۷ سال است.

ضمانت چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در حیاط در محله زعفرانیه

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی اسپریت ۳۶ ماه گارانتی ارائه می‌دهد. الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود.

قیمت چمن مصنوعی اسپریت در فضای بین سنگ در حیاط در زعفرانیه

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی می توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید.

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی در فضای بین سنگ را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در اختیار شما قرار دهد.

گروه چمنزار انواع چمن مصنوعی مانند چمن ماهونیا پلاس و چمن رویال بلژیکی را برای استفاده در فضای بین سنگ پیشنهاد می‌دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد این چمن‌ها می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید.

این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزشهای لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ در حیاط در محله زعفرانیه تهران فضای بین سنگ فضایی منحصر به فرد برای استفاده از چمن مصنوعی است. زیرا رنگ سبز چمن زیبایی خاصی را به سنگ می‌بخشد و فضا را عمق‌دار می‌کند. همچنین با توجه به اینکه این چمن ریشه ندارد و نیازی به آبیاری بر […]