اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵

ویژگی های مثبت مدل ماهونیا ۲۵ برای این کاربری:

  • ظاهر بسیار زیبا
  • الیاف سی شکل
  • تراکم بالا
  • ساختار یک دست

بین سنگ حیاط در محله زعفرانیه


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر الیاف چمن: فیبریلیت کارفرما: آقای قشقایی مساحت پروژه: ۷۰ متر

نصب در فضای بین سنگ در حیاط در محله زعفرانیه تهران

فضای بین سنگ فضایی منحصر به فرد برای استفاده از چمن مصنوعی است. زیرا رنگ سبز چمن زیبایی خاصی را به سنگ می‌بخشد و فضا را عمق‌دار می‌کند. همچنین با توجه به اینکه این چمن ریشه ندارد و نیازی به آبیاری بر روی آن نیست، سنگ آسیب نمی‌بیند. گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی در حیاط در محله زعفرانیه تهران گردید. در این پروژه از چمن مصنوعی اسپریت ۲۵ میل استفاده گردید.

شماره تماس با شرکت چمنزار

در این پروژه از روش نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ با استفاده از چسب پلی اورتان دو جزیی استفاده گردید. در این روش، هاردنر و چسب در فضای بین سنگ ریخته می‌شوند و با قلم مو مخصوص این چسب مخلوط می‌شود. سپس چمن در این فضا قرار می‌گیرد و با چکش سفت می‌شود، این روش نصب مقاومت بیشتری در برابر سرما و رطوبت دارد. با توجه به این موضوع که محله زعفرانیه محله سردسیر تهران است این روش بهترین روش نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ است.

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی می توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید.

نصب در فضای بین سنگ در حیاط در محله زعفرانیه تهران فضای بین سنگ فضایی منحصر به فرد برای استفاده از چمن مصنوعی است. زیرا رنگ سبز چمن زیبایی خاصی را به سنگ می‌بخشد و فضا را عمق‌دار می‌کند. همچنین با توجه به اینکه این چمن ریشه ندارد و نیازی به آبیاری بر روی آن