اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل آرژانتینی (زبرا)

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب

۳- ظاهر زیبا با دو ردیف رنگ تیره و روشن


ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

الیاف چمن: تیولون هلند

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی


کارفرمای پروژه: آقای سلطانی

اجرای پروژه چمن مصنوعی در فضای شهری

یکی از پروژه های ویژه شرکت چمنزار پروژه چمن مصنوعی در فضای شهر است. صاحب این پروژه، جناب آقای سلطانی، پس از حضور در دفتر فروش چمنزار پیشنهاد اجرای چمن مصنوعی دو رنگ را در حاشیه خیابان ارائه کردند. به جرات می توان گفت که تیم فروش چمنزار تا به حال به این روش اجرایی فکر نکرده بود. این ایده بسیار ساده و خلاقانه به این صورت بود که تعداد ۱۰ باغچه جدا از هم را با دو رنگ مختلف تیره و روشن اجرا کنیم. به این ترتیب منظره ای بسیار زیبا شکل می گرفت!

چمن مصنوعی آرژانتینی

با توجه به این موضوع که قرار شده بود از چمن مصنوعی دو رنگ در این پروژه استفاده شود، شرکت چمنزار استفاده از چمن مصنوعی مدل آرژانتینی را به صاحب پروژه چمن مصنوعی در فضای شهری پیشنهاد داد. چمن مصنوعی آرژانتینی تراکم بسیار بالایی دارد و استفاده از آن زیبایی بصری خاصی را به وجود می آورد. اما در این جا باید به نکاتی اشاره کنیم:

  • چمنی که در پروژه چمن مصنوعی در فضای شهر باید به کار برده می شد چمن مصنوعی تزیینی بود.
  • اما چمن مصنوعی آرژانتینی چمن مصنوعی فوتبال بود.
  • چمن مصنوعی آرژانتینی بدون وجود متریال پر کننده ظاهر زیبایی ندارد.
  • سفارش چمن مصنوعی آرژانتینی در متراژ پایین بسیار سخت است.

با تمام مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم شرکت چمنزار در چالش بزرگی برای نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی در فضای شهری قرار گرفت. با توجه به این موضوع که جلب رضایت مشتری اهمیت بسیار زیادی دارد، شرکت چمنزار در تلاش بود تا این پروژه را با رضایت کامل مشتری به اتمام برساند.

شماره تماس با شرکت چمنزار

تمهیدات چمنزار برای پروژه چمن مصنوعی در فضای شهری

شرکت چمنزار تلاش کرد تا چمن مصنوعی آرژانتینی را در متراژ پایین سفارش دهد و به لطف همکاران توانست این چمن را در اختیار صاحب پروژه قرار دهد. سپس چمنزار برای نصب این چمن در فضای شهری اقدام کرد. برای نصب این چمن ابتدا لایه ژئوتکس را بر روی زمین پهن کرد و پس از آن با استفاده از نوارهای مخصوص چمن مصنوعی را بر روی لایه ژئوتکس نصب کرد. این امر سبب می شود تا انعطاف پذیری چمن مصنوعی افزایش پیدا کند و ظاهری مشابه به چمن طبیعی پیدا کند. این چمن به قدری مشابه به چمن طبیعی است که تشخیص آن تقریبا غیر ممکن است.

شستشو چمن در پروژه چمن مصنوعی در فضای شهری

شاید بتوان گفت یکی از دغدغه های اصلی صاحب این پروژه در مورد نحوه شستشو چمن مصنوعی بود. بهتر است بدانید شستشو چمن مصنوعی بسیار ساده است و نیاز به تمهیدات خاصین دارد. مسئول شستشو فضای شهر می تواند سطح این چمن را با آب شستشو دهد و پس از آن چمن مصنوعی تمیز می شود. با توجه به این موضوع که الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده اند، امکان تجمع آلودگی ها بر روی این چمن وجود ندارد و همین امر سبب می شود استفاده از این چمن خطری را برای افراد و یا کسانی که در آن فضا حضور دارند به همراه نداشته باشد.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی در فضای شهری

در پایان، شرکت چمنزار توانست رضایت صاحب این پروژه را بدست بیاورد. زیرا در تمامی مراحل تلاش کرد آنچه را صاحب پروژه می خواهد برای او فراهم کند. در واقع باید بدانید جلب رضایت مشتریان یکی از اهداف اصلی شرکت چمنزار است و تلاش می کند همواره مشتریانش را راضی نگه دارد. اگر شما نیز به دنبال خلق فضایی خاص برای خود هستید، می توانید با شرکت چمنزار در ارتباط باشید.

اجرای پروژه چمن مصنوعی در فضای شهری یکی از پروژه های ویژه شرکت چمنزار پروژه چمن مصنوعی در فضای شهر است. صاحب این پروژه، جناب آقای سلطانی، پس از حضور در دفتر فروش چمنزار پیشنهاد اجرای چمن مصنوعی دو رنگ را در حاشیه خیابان ارائه کردند. به جرات می توان گفت که تیم فروش چمنزار