اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل ارکیده

ویژگی های مثبت مدل ارکیده برای این کاربری :

۱-ظاهر بسیار زیبا ‏

۲-کیفیت بالای الیاف ‏

۳-مقاومت بالای الیاف در برابر اشعه ی خورشید


ارتفاع چمن مصنوعی: ۱۵ میلی متر

الیاف چمن مصنوعی: نازک ساده

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن قیطریه

اجرای اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن قیطریه

مدت هاست که زندگی شهری سبب شده است تمامی افراد به فضاهایی که در اطرافشان وجود دارد توجه کنند و بی شک پشت بام یکی از فضاهایی است که می تواند به باغ شخصی تبدیل شود. این اتفاقی است که در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن قیطریه افتاد و صاحب پروژه تصمیم گرفت محیط زیبایی را در پشت بام به وجود بیاورد و این محیط را در فضای پر هیاهوی شهری به محیطی آرام تبدیل کند. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل ارکیده استفاده گردید. این چمن با ویژگی های خاصی که دارد توانست این فضا را تحت تاثیر قرار دهد و محیطی زیبا و خارق العاده خلق کند.

ویژگی های چمن مصنوعی ارکیده

چمن مصنوعی ارکیده یکی از چمن هایی است که برای استفاده در فضای روف گاردن پیشنهاد می شود. البته به این موضوع توجه داشته باشید که اگر رفت و آمد در محیط پشت بام زیاد باشد، استفاده از این چمن گزینه مناسبی نیست. زیرا تراکم آن پایین است و به زودی در برابر فشار و کوبش از بین می رود. این چمن سطحی یک دست به وجود می آورد و ظاهر آن مشابه به چمن طبیعی است. صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن قیطریه پس از مشاهده پیشنهادات دیگر تصمیم گرفت این چمن را برای پروژه خود انتخاب کند.

شماره تماس با شرکت چمنزار

ترکیب سنگ و چمن در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن قیطریه

یکی از مواردی که سبب شده است این پروژه به یکی از پروژه های مهم شرکت چمنزار تبدیل شود ترکیب هنرمندانه سنگ با چمن است. در واقع، وجود چمن در کنار سنگ به محیط عمق بخشیده است و حس خوبی را در محیط به وجود آورده است. کسانی که در این پروژه حضور داشتند هربار که به آن نگاه می کردند به این موضوع اشاره می کردند که می توانند زندگی و حیات را در این روف گاردن حس کنند. رنگ سبز چمن مصنوعی مدل ارکیده با رنگ خاکستری این سنگ همخوانی زیادی داشت و سبب شد منظره ای زیبا و به یاد ماندنی خلق شود.

روش شستشوی چمن در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن قیطریه

یکی از دغدغه های صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن قیطریه در مورد روش شستشو این چمن بود. باید بدانید که شما به سادگی می توانید این چمن را بشویید و نیاز به وسایل خاصی ندارید. شما می توانید با استفاده از شلنگ آبی که در پشت بام وجود دارد چمن را شستشو دهید و گرد و غبار را از روی آن بزدایید. همچنین، توصیه می شود ماهی یکبار با استفاده از جاروی تی بر خلاف الیاف چمن بکشید تا الیاف حالت ایستا به خود بگیرند. در روزهای برفی بهتر است برای جلوگیری از آسیب به چمن سطح آن را با کاور بپوشانید و یا با پارو برف را از روی چمن جمع کنید. همانطور که متوجه شده اید شستشو این چمن بسیار ساده است. بنابراین، اگر تمایل دارید می توانید هر چه زودتر برای سفارش چمن مصنوعی روف گاردن اقدام نمایید.

آیا امکان آتش سوزی چمن مصنوعی در روف گاردن وجود دارد؟

یکی دیگر از نگرانی های صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن قیطریه در مورد آتش سوزی چمن مصنوعی در پشت بام بود. باید بدانید که چمن مصنوعی به هیچ عنوان نمی سوزد و اگر ذغال و یا ته سیگار بر روی آن بیافتد تنها نقطه سوز می شود. در نتیجه باید بدانید که استفاده از چمن مصنوعی طول عمر ایزوگام را بالا می برد و هیچ خطری از جمله آتش سوزی را در پی ندارد. تمامی این موارد سبب شده اند که استفاده از چمن مصنوعی در روف گاردن مورد توجه همگان قرار گیرد.

اجرای اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن قیطریه مدت هاست که زندگی شهری سبب شده است تمامی افراد به فضاهایی که در اطرافشان وجود دارد توجه کنند و بی شک پشت بام یکی از فضاهایی است که می تواند به باغ شخصی تبدیل شود. این اتفاقی است که در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن قیطریه […]