اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۱۵ برای این کاربری:

  • رنگ سبز زیبا و با انرژی
  • شستشوی آسان
  • قیمت بسیار مناسب
  • طول عمر بالا

ارتفاع چمن: ۱۵ میلی متر

الیاف چمن: پلی اتیلن

خرید نوروزی چمن مصنوعی ماهونیا

نصب چمن مصنوعی در زمین کنار استخر در حیاط ویلا در شهریار

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی در زمین کنار استخر در حیاط ویلایی در شهریار گردید. نصب چمن مصنوعی در این ویلا دو امتیاز به همراه داشت. ابتدا، استفاده از چمن مصنوعی در زمین کنار استخر فضایی ایمن و زیبا را برای افرادی که از استخر استفاده می‌کردند، به وجود آورد. لطافت الیاف چمن مصنوعی به گونه‌ای است که می‌توان با پای برهنه بر روی آن راه رفت و یا دراز کشید و حمام آفتاب گرفت. مسئله بعدی این بود که چمن مصنوعی زیبایی بصری منحصر به فردی را به حیاط این ویلا بخشید. همچنین ترکیب رنگ سبز چمن مصنوعی و رنگ آبی استخر زیبایی خاصی را خلق کرد که چشم را نوازش می‌داد و فضایی زیبا را برای ساکنین این ویلا به وجود آورد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

انتخاب چمن مصنوعی ماهونیا برای استفاده در زمین کنار استخر

در این پروژه با توجه به این موضوع که افراد قصد داشتند با پای برهنه بر روی این چمن راه بروند و یا بر روی آن دراز بکشند، لطافت الیاف اهمیت بسیار زیادی داشت. به همین دلیل گروه چمنزار استفاده از چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵ میل را برای استفاده در زمین کنار استخر در حیاط ویلا در شهریار پیشنهاد داد. این چمن رنگ سبز پرانرژی دارد و رنگ منحصر به فرد آن فضا را به فضایی لوکس و دلپذیر تبدیل می‌کند. این چمن معمولا به افرادی پیشنهاد می‌شود که به رنگهای سبز و پرانرژی علاقه زیادی دارند. قیمت این محصول بسیار مناسب است و طول عمر نسبتا بالایی دارد.

چمن مصنوعی ماهونیا به سادگی قابل نظافت است. زیرا این چمن کم‌توده است و جایی برای گیر افتادن گرد و خاک و خورده زباله در روی سطح آن وجود ندارد.  الیاف این چمن نرمی و لطافت بسیار زیادی دارند و به راحتی می‌توان بر روی آنها راه رفت و یا دراز کشید.

روش نصب چمن مصنوعی ماهونیا در زمین کنار استخر در حیاط ویلا در شهریار

روش نصب چمن مصنوعی در زمین کنار استخر اهمیت بسیار زیادی دارد. یکی از موراد مهم در نصب چمن مصنوعی در زمین کنار استخر این است که این چمن نباید مستقیم بر روی زمین قرار گیرد. در غیر اینصورت چمن کپک می‌زند و بوی بدی می‌گیرد. برای نصب این چمن در زمین کنار استخر در حیاط ویلا در شهریار ابتدا لایه ژئوتکس بر روی زمین پهن گردید. سپس چمن مصنوعی ماهونیا با استفاده از چسب پلی اورتان به این لایه نمدی شکل متصل گردید. این چسب، چسبی ضد آب و ضد رطوبت است و مقاومت بالایی در برابر سرما دارد. با توجه به اینکه شهریار یکی از مناطق سردسیر تهران است این موضوع اهمیت ویژه‌ای داشت.

با این روش هوا به سادگی از بین لایه‌های چمن مصنوعی عبور می‌کرد و طول عمر این چمن بالا می‌رفت. در این پروژه برای افزایش طول عمر چمن مصنوعی از سیلیس در بین الیاف چمن استفاده گردید. سیلیس مقاومت چمن مصنوعی را در برابر تردد افزایش می‌دهد و به حفظ ظاهر این چمن کمک می‌کند. زمین این پروژه تقریبا ۴۰۰ متر بود که با چمن مصنوعی پوشش داده شد.

روش شستشو چمن مصنوعی ماهونیا در زمین کنار استخر در شمال شهر تهران

این چمن به سادگی با آب قابل شستشو است. گروه چمنزار برای شستشوی این چمن استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد. واترجت دستگاهی شبیه به دستگاه جاروی برقی است که آب را با فشار زیاد بر روی چمن مصنوعی می‌ریزد و آلودگی و گردو غبار را از روی سطح چمن مصنوعی پاک می‌کند. این دستگاه در مصرف آب صرفه جویی زیادی می‌کند. گروه چمنزار برای کارآیی بیشتر این محصول به صاحب این پروژه توصیه کرد که دستگاه واترجت را در زاویه ۳۰ درجه با زمین نگه دارید تا آب با فشار زیاد و مستقیم به الیاف برخورد نکند. زیرا اگر آب با فشار بالا و مستقیم به سطح چمن مصنوعی  برخورد کند ممکن است سیلیسی که در بین الیاف آن قرار دارد، آسیب ببیند. در واقع، شستشوی چمن با یک زاویه مناسب طول عمر چمن مصنوعی را افزایش می‌دهد.

طول عمر چمن مصنوعی ماهونیا برای استفاده در زمین کنار استخر در حیاط ویلا در شهریار

اگر مراقبتهای لازم از چمن مصنوعی ماهونیا در زمین کنار استخر در حیاط ویلا در شهریار به خوبی صورت گیرد، طول عمر آن ۵  تا ۶ سال است. ذکر این موضوع حایز اهمیت است که ممکن است بعد از ۳ سال این چمن نیاز به ترمیم داشته باشد. در این صورت تکه‌ای که آسیب دیده است از سطح چمن جدا می‌شود و تکه سالم جایگزین می‌شود. این جایگزینی به صورتی انجام می‌شود که هیچ ردی بر جای نمی‌گذارد.

ضمانت چمن مصنوعی کنار استخر در حیاط ویلا در شهریار

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی ماهونیا برای نصب در زمین کنار استخر در حیاط ویلا در شهریار ۲۴ ماه گارانتی ارائه داد. البته ذکر این موضوع حایز اهمیت است که الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود.

قیمت چمن مصنوعی ماهونیا در زمین کنار استخر در حیاط ویلا در شهریار

در این پروژه از چمن مصنوعی ماهونیا برای نصب در زمین کنار استخر در حیاط ویلا در شهریار استفاده گردید. برای اطلاع از قیمتهای به روز چمن مصنوعی به سایت فروشگاه چمنزار مراجعه کنید.

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی در زمین کنار استخر را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در زمین کنار استخر در اختیار شما قرار دهد.

نصب چمن مصنوعی در زمین کنار استخر در حیاط ویلا در شهریار گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی در زمین کنار استخر در حیاط ویلایی در شهریار گردید. نصب چمن مصنوعی در این ویلا دو امتیاز به همراه داشت. ابتدا، استفاده از چمن مصنوعی در زمین کنار استخر […]