اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۱۵ برای این کاربری:

 • ظاهر زیبا
 • تراکم بالا
 • الیاف نرم و لطیف
 • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
 • قیمت مناسب

ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: پلی اتیلن

چمن مصنوعی مدل ماهونیا 25

نصبچمن مصنوعی کنار استخر در شمال شهر تهران

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های اجرایی خود موفق به نصب چمن مصنوعی در زمین کنار استخر در خانه‌ای ویلایی در شمال شهر تهران گردید. هدف اصلی مالک از انتخاب چمن مصنوعی ایجاد محیطی ایمن و سطحی ضربه‌گیر در زمین کنار استخر است. همچنین رنگ سبز این چمن هارمونی زیبایی را با رنگ آبی آسمان به وجود می‌آورد و طراحی بی‌نظیری را در محیط استخر خلق می‌کند. به طور کلی کارشناسان طراحی بر این عقیده هستند که استفاده از چمن مصنوعی در محیط‌های باز با رنگ آبی آسمان ترکیب می‌شود و زیبایی محیط را دوچندان می‌کند. به همین دلیل استفاده از چمن مصنوعی گزینه‌ای منحصر به فرد برای استفاده در اینگونه فضاهاست. در این پروژه از چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ میل استفاده گردید. متراژ زمین کنار استخر در این پروژه ۳۰ متر بود.

شماره تماس با شرکت چمنزار

انتخاب چمن مصنوعی ماهونیا در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر در شمال شهر تهران

چمنی که برای نصب در زمین کنار استخر مورد استفاده قرار می‌گیرد، نباید متراکم باشد. اگر این چمن متراکم باشد، سبب می‌شود که آب در الیاف میان چمن قرار گیرد و همین امر باعث به وجود آمدن کپک و یا شوره بر روی سطح چمن می‌شود. همچنین انتخاب رنگ چمن مصنوعی کنار استخر بسیار مهم است. رنگ این چمن باید سبز یک دست باشد تا بتواند هارمونی زیبایی را با رنگ آبی آب و آسمان به وجود بیاورد. مشاوران گروه چمنزار پس از بررسی زمین کنار استخر در این خانه در شمال شهر تهران استفاده از چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ میل را پیشنهاد دادند.

این چمن رنگ سبز پرانرژی دارد و رنگ منحصر به فرد آن فضا را به فضایی لوکس و دلپذیر تبدیل می‌کند. این چمن معمولا به افرادی پیشنهاد می‌شود که به رنگ‌های سبز و پرانرژی علاقه زیادی دارند. از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول قیمت بسیار مناسب و طول عمر نسبتا بالای آن است. این محصول معمولا ۵ تا ۶ سال طول عمر دارد. چمن مصنوعی ماهونیا به سادگی قابل نظافت است. زیرا این چمن کم‌توده است و جایی برای گیر افتادن گرد و خاک و خورده زباله در روی سطح آن وجود ندارد. از ویژگی های چمن مصنوعی کنار استخر در شمال شهر تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رنگ سبز زیبا و با انرژی
 • الیاف بلند
 • قدرت ضربه‌گیری بالا
 • شستشوی آسان
 • قیمت بسیار مناسب
 • طول عمر بالا
 • تک بافت

روش نصب چمن مصنوعی ماهونیا در زمین کنار استخر

روش نصب چمن مصنوعی اهمیت بسیار زیادی دارد. همچنین شیب زمین در نصب چمن مصنوعی بسیار مهم است. اگر شیب زمین مناسب باشد، وقتی آب بر روی این چمن ریخته شود، به سمت آبروها هدایت می‌شود. یکی دیگر از موراد مهم در نصب چمن مصنوعی در زمین کنار استخر این است که این چمن نباید مستقیم بر روی زمین قرار گیرد. در غیر اینصورت چمن کپک می‌زند و بوی بدی می‌گیرد. برای نصب چمن مصنوعی کنار استخر در شمال شهر تهران ابتدا لایه ژئوتکس بر روی زمین پهن گردید. سپس چمن مصنوعی ماهونیا با استفاده از چسب پلی اورتان به این لایه نمدی شکل متصل گردید. این چسب، چسبی ضد آب و ضد رطوبت است. با این روش هوا به سادگی از بین لایه‌های چمن مصنوعی عبور می‌کند و طول عمر این چمن افزایش پیدا می‌کند.

روش شستشو چمن مصنوعی کنار استخر در شمال شهر تهران

این چمن به سادگی با آب قابل شستشو است. با توجه به اینکه کره زمین در بحران کم‌آبی قرار دارد، بهتر است از دستگاه واترجت برای شستشو چمن مصنوعی کنار استخر در شمال شهر تهران استفاده شود. این دستگاه، دستگاهی شبیه به جارو برقی است که آب را با فشار زیاد بر روی سطح چمن می‌ریزد و آلودگی را از میان الیاف آن از بین می‌برد. این دستگاه برای تمیز کردن وسایل دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و به شدت در مصرف آب صرفه جویی می‌کند.

طول عمر چمن مصنوعی ماهونیا برای استفاده در زمین کنار استخر در شمال شهر تهران

اگر مراقبتهای لازم از چمن مصنوعی کنار استخر در شمال شهر تهران به خوبی صورت گیرد، طول عمر آن ۵  تا ۶ سال است.

قیمت چمن مصنوعی ماهونیا برای استفاده در زمین کنار استخر در شمال شهر تهران

قیمت چمن مصنوعی ماهونیا در سال ۱۳۹۹ برای هر مترمربع برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر در شمال شهر تهران برای هر مترمربع ۱۱۵ هزار تومان بود. برای اطلاع از قیمت‌های به روز چمن مصنوعی به سایت فروشگاه چمنزار مراجعه کنید.

نصبچمن مصنوعی کنار استخر در شمال شهر تهران گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های اجرایی خود موفق به نصب چمن مصنوعی در زمین کنار استخر در خانه‌ای ویلایی در شمال شهر تهران گردید. هدف اصلی مالک از انتخاب چمن مصنوعی ایجاد محیطی ایمن و سطحی ضربه‌گیر در زمین کنار استخر است. همچنین رنگ سبز […]