اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۱۵ برای این کاربری:

  • رنگ سبز زیبا و با انرژی
  • شستشوی آسان
  • قیمت بسیار مناسب
  • طول عمر بالا

ارتفاع چمن: ۱۵ میلی متر

الیاف چمن: پلی اتیلن

خرید نوروزی چمن مصنوعی

نصب چمن مصنوعی کنار استخر ویلا در منطقه نیاوران

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی در زمین کنار استخر در ویلایی در منطقه نیاوران تهران شد. زمین این پروژه تقریبا ۳۰ متر بود. هدف صاحب این ویلا ایجاد فضایی سبز در حیاط ویلا بود. همچنین این فرد در نظر داشت پوششی را برای سطوح سنگی این حیاط در نظر بگیرد که ایمن و ضربه‌گیر باشد تا افرادی که در استخر شنا می‌کنند به راحتی بتوانند بر روی زمین کنار استخر رفت و آمد کنند، روی آن دراز بکشند و آفتاب بگیرند.

انتخاب چمن مصنوعی کنار استخر ویلا در منطقه نیاوران

گروه چمنزار پس از بررسی محیط و با توجه به سلایق صاحب پروژه استفاده از چمن مصنوعی ماهونیا را برای نصب در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر ویلا در منطقه نیاوران پیشنهاد داد. این چمن رنگ سبز پرانرژی دارد و رنگ منحصر به فرد آن فضا را به فضایی لوکس و دلپذیر تبدیل می‌کند. از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول قیمت بسیار مناسب و طول عمر نسبتا بالای آن است.

شماره تماس با شرکت چمنزار

این محصول معمولا ۵ تا ۶ سال طول عمر دارد. چمن مصنوعی ماهونیا به سادگی قابل نظافت است. زیرا الیاف این چمن کم‌توده هستند و جایی برای گیر افتادن گرد و خاک و خورده زباله در روی سطح آن وجود ندارد. این موضوع برای صاحب این ویلا اهمیت بسیار زیادی داشت. الیاف این چمن نرمی و لطافت بسیار زیادی دارند. به همین دلیل به راحتی می‌توان با پای بدون پوشش بر روی آن راه رفت و یا دراز کشید. اگر بخواهیم نگاهی کلی به ویژگی‌های چمن مصنوعی ماهونیا برای نصب در زمین کنار استخر در ویلایی در منطقه نیاوران تهران داشته باشیم، این ویژگی‌ها چمن مصنوعی کنار استخر ویلا در منطقه نیاوران به شرح زیرند:

  • رنگ سبز زیبا و با انرژی
  • شستشوی آسان
  • قیمت بسیار مناسب
  • طول عمر بالا
  • تک بافت

نصب چمن مصنوعی کنار استخر ویلا در منطقه نیاوران

چمنی که در کنار استخر نصب می‌شود در مجاورت مستقیم با آب قرار دارد و اگر به خوبی نصب نشود امکان دارد که آب به لایه‌های چمن نفوذ کند و همین امر سبب کپک زدگی و یا شوره شود. برای نصب این چمن در زمین کنار استخر در این ویلا از چسب پلی اورتان استفاده شد. چسب پلی اورتان در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم است. با توجه به اینکه منطقه نیاوران منطقه‌ای سردسیر در تهران است، با این روش نصب، چمن مصنوعی دچار یخ زدگی نمی‌شود و آب به لایه زیر چمن نفوذ نمی‌کند.

روش شستشو چمن مصنوعی در زمین کنار استخر در ویلایی در منطقه نیاوران تهران

گروه چمنزار برای شستشوی چمن مصنوعی کنار استخر ویلا در منطقه نیاوران استفاده از جاروی پلاستیکی را به صاحب این ویلا پیشنهاد داد. برای شستشوی این چمن نیاز به هیچ ماده شوینده‌ای نیست. استفاده از جارو پلاستیکی گرد و خاک و آلودگی را از روی سطح چمن از بین می‌برد. این جارو همانند فرچه عمل می‌کند و الیاف چمن مصنوعی را فرچه می‌زد. گروه چمنزار به صاحب این ویلا پیشنهاد داد در صورتی که تمایل دارد از ماده شوینده برای شستشوی چمن مصنوعی استفاده کند، می‌تواند در زمان خالی کردن آب استخر و شستشوی استخر، سطح چمن مصنوعی را با شامپو فرش بشوید.

گارانتی چمن مصنوعی کنار استخر ویلا در منطقه نیاوران

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی ماهونیا، چمن مصنوعی کنار استخر ویلا در منطقه نیاوران،  ۳۶ ماه گارانتی ارائه می‌دهد.  الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود.

قیمت چمن مصنوعی ماهونیا برای نصب در زمین کنار استخر در سال ۱۳۹۹

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی ماهونیا و دیگر چمن‌ها می‌توانید به سایت فروشگاه چمن مصنوعی وارد شوید.

نصب چمن مصنوعی کنار استخر ویلا در منطقه نیاوران گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی در زمین کنار استخر در ویلایی در منطقه نیاوران تهران شد. زمین این پروژه تقریبا ۳۰ متر بود. هدف صاحب این ویلا ایجاد فضایی سبز در حیاط ویلا بود. همچنین این فرد در […]