اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل فیروزه

ویژگی های مدل فیروزه برای این کاربری:

۱- ‏استفاده از الیاف تیولون هلند

۲-مقاومت مناسب در برابر تردد بالا (نه عالی)


ارتفاع چمن: ۱۰ میلی متر

چمن مصنوعی فیروزه


کارفرمای پروژه: یکی از مشتریان شرکت چمنزار در فروش اینترنتی

محل اجرای پروژه: کردان کرج

نصب و اجرای چمن مصنوعی کنار استخر کردان کرج

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، ترکیب رنگ سبز و آبی یکی از زیباترین ترکیباتی است که حس آرامش را در محیط به وجود می آورد و مشاهده آن سبب ایجاد لذت بصری در افراد می شود. شرکت چمنزار به این ترکیب رنگ اهمیت زیادی می دهد، زیرا پس از اجرای چمن مصنوعی در زمین کنار استخر این ترکیب رنگ مناظر زیبایی را خلق می کند. در این پروژه از چمن مصنوعی فیروزه استفاده گردید. این چمن یکی از چمن های بسیار خوشرنگی است که پس از قرار گیری در زیر نور خورشید رنگ آن شفافیت پیدا می کند و به محیط عمق می بخشد.

الیاف این چمن هلندی هستند و آب را در خود نگه نمی دارند. این چمن الیاف کوتاه و در عین حال نرم و لطیفی دارد و به همین در منظور در بسیاری از پروژه های کنار استخر مورد استفاده قرار می گیرد. ارتفاع الیاف این چمن ۱۰ میلی متر هستند و وقتی بر روی این چمن می نشینید به هیچ عنوان پوست بدن را اذیت نمی کند و به سادگی می توان بر روی آن دراز کشید و حمام آفتاب گرفت. در این پروژه این چمن به صورت یک پارچه نصب گردید.

شماره تماس با شرکت چمنزار

روش نصب چمن مصنوعی کنار استخر کردان

در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر کردان برای نصب چمن مصنوعی ابتدا لایه ژئوتکس بر روی زمین پهن گردید. این لایه انعطاف پذیری چمن مصنوعی را بالا می برد و سبب می شود که هوا در بین لایه های چمن مصنوعی جریان داشته باشد و در نتیجه این چمن دچار شوره و بو گرفتگی نمی شود. سپس لایه های چمن مصنوعی بر روی لایه های ژئوتکس قرار گرفتند و با استفاده از چسب پلی اورتان به آن وصل شدند. این چسب یک چسب ضد آب است و هرگز آب و رطوبت به آن آسیب وارد نمی کند.

مزایای استفاده از چمن مصنوعی کنار استخر

به طور کلی، کارشناسان طراحی فضا همواره به افرادی که در خانه و یا ویلای خود دارای استخر هستند این پیشنهاد را می دهند که از چمن مصنوعی در فضای کنار استخر استفاده کنند. برخی از مهمترین ویژگی های چمن مصنوعی کنار استخر به شرح زیر هستند:

  • ایجاد محیطی امن برای جلوگیری از سر خوردن و بروز خراش و یا شکستگی
  • الیاف نرم و لطیف و ایجاد محیطی مناسب برای دراز کشیدن بر روی آن و حمام آفتاب گرفتن
  • ایجاد زیبایی بصری

قیمت چمن مصنوعی فیروزه

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی فیروزه و دیگر مدل های چمن مصنوعی مصنوعی به فروشگاه چمن مصنوعی وارد شوید.

شستشوی چمن مصنوعی کنار استخر

شرکت چمنزار در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر کردان به کارفرما این اطمینان را داد که این محصول به هیچ عنوان دچار شوره و بو گرفتگی نمی شود و برای شستشوی این چمن می تواند از دستگاه واتر جت استفاده کند. این دستگاه آب و هوا را با یکدیگر ترکیب می کند و سپس آب را به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی می ریزد. برای شستشوی این چمن کارفرما می تواند چند ماهی یکبار اینکار را انجام دهد و نیازی به شستشوی مدام آن نیست.

گارانتی چمن مصنوعی کنار استخر کردان

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی فیروزه ، ۲۴ ماه گارانتی ارائه داد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود.

شرکت چمنزار، شرکتی پیشرو در نصب و اجرای چمن مصنوعی

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزشهای لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نصب و اجرای چمن مصنوعی کنار استخر کردان کرج همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، ترکیب رنگ سبز و آبی یکی از زیباترین ترکیباتی است که حس آرامش را در محیط به وجود می آورد و مشاهده آن سبب ایجاد لذت بصری در افراد می شود. شرکت چمنزار به این ترکیب رنگ اهمیت زیادی […]