اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۱۵ برای این کاربری:

  • رنگ سبز زیبا و با انرژی
  • شستشوی آسان
  • قیمت بسیار مناسب
  • طول عمر بالا

ارتفاع چمن: ۱۵ میلی متر

الیاف چمن: پلی اتیلن

خرید نوروزی چمن مصنوعی


محل اجرای پروژه: چیتگر تهران

اجرای پروژه پروژه چمن مصنوعی فضای سبز در پروژه لکسون

پروژه ساختمانی لکسون در مجاورت دریاچه خلیج فارس دریاچه چیتگر، دقیقا مقابل درب ورودی اصلی پاساژ بام لند، قرار دارد. پروژه چمن مصنوعی فضای سبز در پروژه لکسون با کارفرمایی شرکت ساختمانی لکسون که یکی از برترین پروژه های مسکونی این منطقه است، به اجرا در آمد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

چمن مصنوعی چگونه به پروژه پروژه چمن مصنوعی فضای سبز در پروژه لکسون راه پیدا کرد؟

تصمیم برای اجرای چمن مصنوعی توسط معماران این پروژه در محوطه ورودی این ساختمان به چند دلیل انجام شد که ما آن را به شکل زیر بررسی کرده‌ایم. شاید اولین تصمیم برای اجرای چمن مصنوعی به دلیل بالا بردن هم‌ خوانی رنگ‌ها در بخش بود؛ همان‌طور که ملاحظه می‌کنید ترکیب رنگ سبز چمن مصنوعی با لوگوی طلائی رنگ لکسون و سبز شفاف چمن مصنوعی مدل ماهونیا توانستند فضایی مجلل را در درب ورودی این پروژه مسکونی پدیدار سازد.

دومین موضوعی که برسی شد، علاقه مندی معمار این پروژه به ایجاد فضای سبزی در بخش ورودی این پروژه بود که نه تنها این فضای سبز نیاز به نگهداری دائمی ندارد بلکه در محیط ساحلی این پروژه احساس رضایت ‌مندی را برای ساکنان از لحاظ دیداری ایجاد می‌کند.

درباره چمن مصنوعی انتخاب شده در پروژه پروژه چمن مصنوعی فضای سبز در پروژه لکسون بیشتر بدانید!

 به نظر ما لکسون با انتخاب  چمن مصنوعی مدل ماهونیا، بهترین انتخاب را با توجه به مواردی که گفته شده، انجام داد. این چمن مصنوعی از نوع بهاره است. ویژگی های فنی چمن مصنوعی ماهونیا که در پروژه چمن مصنوعی فضای سبز در پروژه لکسون مورد استفاده قرار گرفت، به صورت زیر هستند:

  • الیاف این چمن مصنوعی، مقاومت گرمایشی “۷۰” درجه و سرمایشی “۳۰” درجه منفی را دارند.
  • عرض رول این چمن مصنوعی “۲” متر است و طول آن با توجه به سفارش مشتریان برش می‌خورد.
  • رنگ این چمن مصنوعی، سبز چمنی تیره است که تابش نور آفتاب شفافیت زیادی را در آن ایجاد می کند.
  • این موضوع می تواند بسیار چشم نواز باشد.

چمن مصنوعی مدل ماهونیا، الیاف منو دارد؛ این الیاف شبیه سازی از برگ‌های چمن طبیعی بهاری هستند.

خرید چمن مصنوعی از شرکت چمنزار

شرکت چمنزار در پروژه چمن مصنوعی فضای سبز در پروژه لکسون مشاوره های لازم را در اختیار صاحب این پروژه قرار داد تا بتواند بهترین انتخاب را برای فضای اطراف خود داشته باشد. اگر شما می خواهید برای خرید چمن مصنوعی از شرکت چمنزار اقدام کنید، باید بدانید خرید انواع چمن مصنوعی را می‌توان به دو روش اینترنتی و غیر اینترنتی که به شیوه تلفنی یا حضوری می‌شود انجام داد.

خرید به شیوه اینترنتی شامل صرفه جویی در وقت و هزینه‌ های شما می‌شود. در این روش ما هم سعی کردیم تصاویر را جوری به نمایش بگذاریم که تداعی کننده احساس واقعی آن مدل از محصول باشد که وقتی خرید به دست شما می‌رسد، مقایرتی وجود نداشته باشد.

روش خرید تلفنی و حضوری به کسانی پیشنهاد می‌شود که نیاز به پرسش سوال ‌های بیشتر و یا مطرح کردن مسائل فنی پروژه ‌شان را در خصوص زیرسازی یا نحوه اجرایی دارند؛ در این روش، مشاورین فروش و اجرایی شرکت چمن مصنوعی چمنزار آماده هرگونه پاسخ‌گویی به سوالات و یا مراجعه حضوری به محل پروژه هستند.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی فضای سبز در پروژه لکسون

در پایان پروژه چمن مصنوعی فضای سبز در پروژه لکسون، صاحب این پروژه رضایت کاملی داشت. این موضوع اهمیت بسیار زیادی برای شرکت چمنزار دارد و تلاش می کند تا جایی که می تواند مشتریانش را راضی نگه دارد. به همین دلیل شرکت چمنزار قبل از هر پروژه با مشتری جلسات مشاوره برگزار می کند.

اجرای پروژه پروژه چمن مصنوعی فضای سبز در پروژه لکسون پروژه ساختمانی لکسون در مجاورت دریاچه خلیج فارس دریاچه چیتگر، دقیقا مقابل درب ورودی اصلی پاساژ بام لند، قرار دارد. پروژه چمن مصنوعی فضای سبز در پروژه لکسون با کارفرمایی شرکت ساختمانی لکسون که یکی از برترین پروژه های مسکونی این منطقه است، به اجرا