اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی صدف

ویژگی های مثبت مدل صدف برای این کاربری:

۱-‏رنگ سبز یکدست و جذاب ‏

پروژه بین سنگ زعفرانیه


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

نصب و اجرای چمن مصنوعی بین سنگ زعفرانیه

چمن مصنوعی بین سنگ ایده ای جذاب و خلاقانه است که می تواند زیبایی خاصی را در محیط به وجود بیاورد و فضایی سبز و آرام بخش را خلق کند. در این پروژه در منطقه زعفرانیه تهران، صاحب پروژه تصمیم گرفت تا ظاهری زیبا و خاص به محیط خود ببخشد و از چمن مصنوعی مدل صدف در بین سنگ های حیاط خود استفاده کرد. چمن مصنوعی صدف ظاهری سبز و یک دست دارد و همین امر سبب شده وقتی در بین سنگ های خاکستری رنگ قرار می گیرد ظاهری زیبا و خیره کننده پیدا کند.

ویژگی های چمن مصنوعی صدف برای استفاده در بین سنگ

وقتی صحبت از چمن مصنوعی مدل صدف می شود ناخودآگاه چمنی زیبا و یک دست به ذهن می آید. کسانی که به دنبال چمن هایی هستند که تداعی کننده فصل بهار باشد می توانند از این چمن استفاده کنند. شستشوی این چمن بسیار ساده است و وقتی آب بر روی آن پاشیده می شود به سرعت تمیز می شود. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از این چمن مورد توجه قرار گیرد قیمت بسیار مناسب آن است. همچنین این چمن طول عمر بالایی دارد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

توجه به ارتفاع الیاف در زمان انتخاب چمن مصنوعی

یکی از مواردی که باعث زیبایی چمن مصنوعی بین سنگ می شود ( و در پروژه چمن مصنوعی بین سنگ زعفرانیه به آن دقت شد) انتخاب ارتفاع الیاف مناسب است. در واقع، وقتی ترکیب رنگ سبز با سنگ خود را نشان می دهد که برگهای چمن مصنوعی از حفره میان سنگ بیرون بیایند و زیبایی خود را نشان دهند. بهترین ارتفاع الیاف برای فضای بین سنگ ۲۵ تا ۳۵ میلی متر است. این الیاف به خوبی می توانند از فضای میان حفره خود را نشان دهند و با زیبایی خیره کننده خود چشم هر بیننده ای را به سوی خود جذب کنند.

موارد مهم دیگر در انتخاب چمن مصنوعی بین سنگ

گروه چمنزار در مشاوره های رایگان خود به صاحب پروژه چمن مصنوعی بین سنگ زعفرانیه تمامی نکاتی را که باعث زیباتر شدن و طول عمر این چمن می شود، در اختیار وی قرار داد. برخی از این نکات به شرح زیر هستند:

  • بهتر است برای فضای بین سنگ از چمن مصنوعی با بکینگ چند لایه استفاده شود تا در زمانی که برش می خورد مقاومت خود را از دست ندهد.
  • بهتر است برای فضای بین سنگ از چمن مصنوعی با تراکم بالا استفاده شود. این امر نقش بسیار مهمی در افزایش طول عمر چمن مصنوعی دارد.
  • شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود انواع چمن مصنوعی بهاره و یا پاییزه را انتخاب کنید.
  • در زمان شستشو به این موضوع توجه داشته باشید که آب به طور مستقیم بر روی سطح چمن پاشیده نشود.
  • بهتر است دست خود را در زاویه ۳۰ درجه با زمین نگه دارید و سپس چمن را شستشو دهید.
  • این کار نقش بسیار مهمی در افزایش طول عمر چمن مصنوعی دارد.

رعایت این نکات سبب می شود چمن مصنوعی بین سنگ زیباتر به نظر بیاید.

توصیه های چمنزار به کارفرمای پروژه چمن مصنوعی بین سنگ زعفرانیه

چمنزار به صاحب چمن مصنوعی بین سنگ زعفرانیه چمن های دیگری را برای فضای بین سنگ پیشنهاد داد. همانطور که می دانید چمن صدف تک بافت است و اگر ماشین از روی آن رد شود زودتر از چمن های چند بافت ایستایی خود را از دست می دهد. اما صاحب پروژه چمن مصنوعی بین سنگ زعفرانیه با توجه به شرایط خود تصمیم گرفت این چمن را انتخاب کند. چمنزار به صاحب این پروژه نشان داد که برای نگهداری از این چمن نیاز به کار خاصی نیست و هرگاه حیاط را می شوید چمن مصنوعی نیز تمیز می شود. برای دریافت مشاوره های رایگان شرکت چمنزار می توانید با شماره های ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۴۰ و ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۷۰ در تماس باشید.

نصب و اجرای چمن مصنوعی بین سنگ زعفرانیه چمن مصنوعی بین سنگ ایده ای جذاب و خلاقانه است که می تواند زیبایی خاصی را در محیط به وجود بیاورد و فضایی سبز و آرام بخش را خلق کند. در این پروژه در منطقه زعفرانیه تهران، صاحب پروژه تصمیم گرفت تا ظاهری زیبا و خاص به