اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل فیروزه

ویژگی های مثبت مدل فیروزه  برای این کاربری:

۱- رنگ سبز یکدست که تأثیر بصری بالای در این نوع اجرا دارد

چمن مصنوعی مدل یاس


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

اجرای چمن مصنوعی بین سنگ نارمک

هیچ چیز مانند فضای سبز در محیط اطراف نمی تواند حس آرامش را به وجود بیاورد. به همین دلیل شما باید از هر روشی برای ورود فضای سبز به محیط زندگی خود استفاده کنید. یکی از فضاهایی که می توان با استفاده از چمن مصنوعی ظاهر آن را تغییر داد فضای بین سنگ است. ترکیب رنگ سفید و یا خاکستری سنگ با رنگ سبز چمن می تواند ظاهر محیط را متحول کند. در این پروژه، صاحب پروژه تصمیم گرفت تا با استفاده از چمن مصنوعی مدل فیروزه فضای بین سنگ منزل خود را زیبا کند.

شماره تماس با شرکت چمنزار

چمن مصنوعی فیروزه الیاف کوتاهی دارد، به همین دلیل مشاوران چمنزار به صاحب این پروژه پیشنهاد دادند تا از چمن های دیگر استفاده کند. با اینکه چمن مصنوعی با الیاف کوتاه برای فضای بین سنگ مناسب نیست، اما نتیجه بسیار دیدنی و رضایت بخش بود. همانطور که در عکس مشاهده می کنید، این چمن توانست محیطی زیبا و سبز را به وجود بیاورد.

ویژگی های چمن مصنوعی فیروزه

ارتفاع الیاف چمن مصنوعی فیروزه ۱۱ میلی متر است. معمولا توصیه می شود برای فضای بین سنگ از چمن هایی با ارتفاع الیاف ۲۵ به بالا استفاده شود تا الیاف چمن بتوانند از فضای بین سنگ بیرون بیایند و زیبایی خود را نشان دهند. این چمن قدرت بسیار بالایی در برابر ضربه و کوبش دارد و شما می توانید به راحتی ماشین خود را در این فضا حرکت دهید. در نتیجه اگر قرار است ماشین بر روی این چمن برود نگران نباشید! همچنین، قیمت این چمن بسیار مناسب است و لقب پر فروش ترین چمن مصنوعی را از آن خود کرده است!

ارتفاع الیاف چمن را در فضای بین سنگ مد نظر قرار دهید!

درست است که پروژه چمن مصنوعی بین سنگ نارمک پس از اجرا ظاهری بسیار زیبا به خود گرفت، اما گروه چمنزار همواره در این مورد به مشتریان خود مشاوره می دهد که چمن مصنوعی بین سنگ زمانی جلوه پیدا می کند که الیاف آن از بین سنگ بیرون بیایند. به همین دلیل این مورد باید در پروژه های بین سنگ رعایت شود تا کارفرما در پایان کار رضایت کاملی را از پروژه داشته باشد و پس از دیدن آن حس خوبی را تجربه کند.

طول عمر چمن مصنوعی بین سنگ نارمک

آیا با دیدن عکس های این پروژه تصمیم گرفته اید که چمن مصنوعی را برای فضای بین سنگ خود سفارش دهید اما این سوال برایتان پیش آمده است که طول عمر چمن مصنوعی بین سنگ چقدر است! بهتر است بدانید که طول عمر چمن مصنوعی به طور متوسط ۵ تا ۶ سال است، اما اگر به روش های نگهداری از چمن توجه شود، طول عمر آن به ده سال نیز می رسد. یکی از مواردی که برای افزایش طول عمر این چمن باید به آن توجه داشته باشید، عدم پاچش مستقیم آب به روی آن است. پاچش مسقیم آب بر روی الیاف چمن به آن آسیب وارد می کند و سبب می شود چمن شکسته و یا خمیده شود. به همین دلیل این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد.

شستشوی چمن مصنوعی بین سنگ نارمک

گروه چمنزار پس از اتمام هر پروژه روش شستشو و نکات تکمیلی دیگر را به صاحبان پروژه به طور رایگان اعلام می کند. مشاورین گروه چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی بین سنگ نارمک اعلام کردند که برای شستشوی این چمن نیاز به وسیله خاصی ندارد و در زمان شستشوی حیاط این چمن ها نیز شسته می شود.

گروه چمنزار گروهی تخصصی در زمینه نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی است!

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین این گروه در ارتباط باشید!

اجرای چمن مصنوعی بین سنگ نارمک هیچ چیز مانند فضای سبز در محیط اطراف نمی تواند حس آرامش را به وجود بیاورد. به همین دلیل شما باید از هر روشی برای ورود فضای سبز به محیط زندگی خود استفاده کنید. یکی از فضاهایی که می توان با استفاده از چمن مصنوعی ظاهر آن را تغییر