اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۱۵ برای این کاربری:

  • رنگ سبز زیبا و با انرژی
  • شستشوی آسان
  • قیمت بسیار مناسب
  • طول عمر بالا

ارتفاع چمن: ۱۵ میلی متر

الیاف چمن: پلی اتیلن

چمن مصنوعی ماهونیا 15


محل پروژه: شهرک ویلایی تنکابن

پروژه چمن مصنوعی زمین بازی شهرک ویلائی تنکابن

چمن مصنوعی زمین بازی شهرک ویلائی تنکابن با استفاده از چمن مصنوعی بهاره مدل ماهونیا انجام شد و همانطور که در تصاویر می‌­بینید این زمین بازی برای استفاده ورزشی زمین فوتبال طراحی و خط کشی شده است. درباره چمن مصنوعی زمین بازی باید گفت که این پوشش ورزشی و چند منظوره است به این معنی که چمن مصنوعی زمین بازی نه تنها برای ورزش فوتبال بلکه برای ورزش‌های والیبال، تنیس، وحتی دیگر ورزش‌های حرف‌ه­ای مانند پدل یا اگر جنبه جذابتر و سرگرم کننده­تر آن را ببینیم برای ورزش‌های خانوادگی بدون توپ مثل وسطی بسیار ایده آل است. ارتفاع الیاف چمن مصنوعی زمین بازی مدل ماهونیا در دو حالت ۲۵ و ۱۵ میل می­‌باشد مدل ۱۵ میل این چمن قیمت مناسب‌تر و مدل ۲۵ میل آن انعطاف پذیری بالاتری دارد.

جدول مقایسه چمن ۱۵ و ۲۵ میل

مزایای ۱۵ میل:

قیمت مناسب

مناسب برای تنیس

راحتی شستشو

مزایای ۲۵ میل:

انعطاف پذیری بالا

پرتوده و سرسبز

با لطافت و ضربه گیر

معایب ۱۵ میل:

کمی کم توده و کم پشت از لحاظ الیاف انعطاف پذیری کم

معایب۲۵ میل:

ندارد

شماره تماس با شرکت چمنزار

خرید چمن مصنوعی زمین بازی شهرک ویلائی تنکابن

در سایت اینترنتی چمنزار انواع مدل‌های چمن مصنوعی زمین بازی به نمایش گذاشته شده است و شما می‌­توانید با مراجعه به صفحه هرکدام از این محصولات اطلاعات لازم را کسب کرده و خرید چمن مصنوعی زمین بازی مورد علاقه تان را انجام دهید. البته باید گفت بعضی مواقع لازم است قبل از خرید چمن مصنوعی زمین بازی در خصوص چند موضوع مهم اطلاعات کسب کنید. یکی از این موارد زیر سازی فضای مورد نظر است. بگذارید برای بالا بردن اطلاعات شما در این خصوص در مورد زیرسازی انجام شده زمین بازی شهرک تنکابن مطالبی را عنوان کنیم. جنس و زیرسازی اجرا شده برای چمن مصنوعی زمین بازی شهرک ویلائی تنکابن بتن بود که ما به آن زیرسازی نفوذ ناپذیر می گوئیم زیرسازی مبنی از این جهت نفوذ ناپذیر است که آب را به درون خود راه نمی‌دهد.

حالا با دانش اینکه تنکابن شهری بارشی است پس چاره کار چیست؟!

چاره کار ایجاد یک شیب ملایم از مرکز زمین به اطراف است که گروه های اجرائی این موضوع رابه خوبی می دانند و در دستور کار دارند. این زیرسازی توان عبور آب را در هر دقیقه ۱۰۰ لیتر دارد. اما جایگزین استانداردتر و ارزان تر این زیرسازی چیست؟ اگر قصد انجام زیرسازی چمن مصنوعی زمین بازی را دارید، از زیرسازی شنی یا نفوذ پذیر استفاده کنید. این زیرسازی سرعت اجرای بالایی دارد و از لحاظ انعطاف پذیری که باعث راحت تر شدن سطح زمین بازی می شود استاندارد تر است. این نوع زیرسازی به وسیله لایه های شنی ۱۰ تا ۲۰ سانتی با قیمت هر متر ۲۰۰ هزار تا ۴۰۰ هزار ریال انجام می شود. (با مصالح و انجام کار)

قیمت و خریدچمن مصنوعی زمین بازی شهرک ویلائی تنکابن

برای اطلاع کامل از قیمت چمن مصنوعی زمین بازی میتوانید به فروشگاه اینترنتی چمنزار مراجعه کنید. زیرا در ان قسمت هم مدل‌های دیگر را مورد بررسی و مقایسه قرار می دهید و هم با نمونه کارهای دیگری آشنا می شوید.خرید چمن مصنوعی مدل ماهونیا ۱۵ میل برای زمین بازی هر متر مربع ۱۰۵۰۰ هزار ریال و اجرای آن بدون زیرسازی برای هر متر مربع ۲۵۰ هزار ریال می باشد.

چمن مصنوعی زمین بازی شهرک ویلائی تنکابن با گارانتی چمنزار

گارانتی چمن مصنوعی زمین بازی ۲۴ ماهه تا ۳۶ ماهه است. این گارانتی که به صورت کتبی ارائه می شود، مواردی چون پوسیدگی و تغییر رنگ چمن مصنوعی را پوشش می دهد . تا به حال به غیر از این دو مورد ، موارد دیگری مشاهده شده که تحت پوشش گارانتی قرار گیرد.

پروژه چمن مصنوعی زمین بازی شهرک ویلائی تنکابن چمن مصنوعی زمین بازی شهرک ویلائی تنکابن با استفاده از چمن مصنوعی بهاره مدل ماهونیا انجام شد و همانطور که در تصاویر می‌­بینید این زمین بازی برای استفاده ورزشی زمین فوتبال طراحی و خط کشی شده است. درباره چمن مصنوعی زمین بازی باید گفت که این پوشش […]