اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی اسپریت ۳۵

ویژگی­ های مثبت اسپریت برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- الیاف سی شکل

۳- تراکم بالا

۴- ساختار یک دست

۵- طول عمر بالا


ارتفاع چمن: ۳۵ میلی متر

چمن مصنوعی اسپیریت 35


مکان اجرای پروژه: مهرشهر کرج

متراژ پروژه: ۲۵۰ متر مربع

چمن مصنوعی زمین بازی مهرشهر کرج

به زیبایی آنچه در تصویر می‌بینید گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی زمین بازی در مهرشهر کرج گردید. این زمین بازی در اصل حیاط پشتی به متراژ ۲۵۰ متر در یک مجتمع مسکونی در مهرشهر کرج بود که سازنده آن تصمیم گرفت بستر مناسبی را برای تفریحات و ورزش ساکنین این برج به وجود بیاورد و این حیاط را به زمین بازی تبدیل کرد. اکنون این حیاط به محیطی دل انگیز برای استراحت و بازی ساکنین این برج تبدیل شده است و آنها می‌توانند روزهای تعطیل خود را به خوبی در آنجا سپری کنند و از زیبایی چشم نواز چمن مصنوعی و بازی در آن لذت ببرند.

شماره تماس با شرکت چمنزار

مزیت چمن مصنوعی زمین بازی مهرشهر کرج

ساکنین مجتمع مسکونی مهرشهر کرج، در کنار توجه به ورزش، به زیبایی نیز اهمیت زیادی می‌دادند. چمن مصنوعی با ویژگی‌های منحصر به فرد خود توانست پاسخگوی حس زیبایی شناسی آنها باشد. چمن زمین بازی مهرشهر کرج دارای مزیت‌های زیر بود:

  • نگهداری آسان: این چمن نیاز به آبیاری، کودپاشی و علف‌چینی ندارد. این سادگی در نگهداری سبب شده است که ساکنین بتوانند بدون دغدغه از این چمن استفاده کنند.
  • دوام بالا: برخلاف چمن‌های طبیعی، چمن مصنوعی در آب و هوای گرم آسیب نمی‌بیند و نور خورشید آن را از بین نمی‌برد. ساکنین این مجتمع مسکونی در تمامی روزها و در هر نوع شرایط آب و هوایی می‌توانند از آن استفاده کنند.
  • ظاهری زیبا: یکی از ویژگی‌هایی اصلی چمن مصنوعی این است که این محصول زیبایی منحصر به فردی را به محیط می‌بخشد. این محصولات در تمامی فصول سبز هستند و هرگز طراوت خود را از دست نمی‌دهند. همچنین این چمن‌ها به صورت چمن مصنوعی پاییزه و بهاره نیز تولید می‌شوند و ویژگیهای این فصول را یادآوری می‌کنند.
  • کارآیی فوق‌العاده: چمن مصنوعی مدرن درست مشابه به چمن طبیعی تولید می‌شود. حتی وقتی آن را لمس می‌کنید و یا بر روی آن راه می‌روید حس می‌کنید که این چمن کاملا طبیعی است.

کیفیت چمن مصنوعی اسپریت ۳۵ میل در زمین بازی مهرشهر کرج

گروه چمنزار با بررسی این زمین بازی و تحلیل‌های اختصاصی از محیط به این نتیجه رسید چمن مصنوعی اسپریت ۳۵ میل بهترین گزینه برای نصب در این زمین بازی است. با توجه به اینکه این زمین بازی در یک واحد مسکونی قرار داشت، زیبایی بصری این چمن در کنار قابلیت ورزشی آن مهم بود. چمن مصنوعی اسپریت ۳۵ میل چمنی دوبافت است و رنگ آن ترکیبی از سبز روشن و سبز تیره است. هنگامی که فیلر (الیاف پرکننده) در بین الیاف این محصول قرار می‌گیرد، زیبایی آن دو چندان می‌شود!

الیاف این چمن سی شکل هستند. همین امر سبب می‌شود وقتی نور آفتاب بر آن بتابد رنگ سبز و باطراوت آن به طور کامل به چشم بیاید. اگر بخواهیم به ویژگی‌های چمن مصنوعی اسپریت در زمین بازی مهرشهر کرج اشاره کنیم، این ویژگی‌ها به صورت زیر هستند:

  • ظاهر بسیار زیبا
  • الیاف سی شکل
  • تراکم بالا
  • ساختار یک دست

چمن مصنوعی زمین بازی مهرشهر کرج

روش نصب چمن مصنوعی زمین بازی مهرشهر کرج

نصب این چمن در زمین بازی مهرشهر کرج به روش نیمه اسپرت صورت گرفت. در این روش ابتدا لایه ژئوتکس ( لایه نمدی) بر روی سطح زمین کشیده شد. سپس چمن مصنوعی بر روی آن قرار گرفت و لایه‌های چمن مصنوعی با استفاده از نوار سمینگ تیپ و پلی اورتان به یکدیگر متصل شدند. برای افزایش مقاومت چمن مصنوعی اسپریت در زمین بازی مهرشهر کرج از سیلیس و گرانول در بین الیاف استفاده شد تا این الیاف حالت ایستایی ۹۰ درجه داشته باشند و طول عمر این چمن در برابر کوبش و فشار بالا رود و توپ برگشت پذیری خوبی بر روی این چمن داشته باشد.

چمن مصنوعی در این زمین بازی برای دو بازی فوتبال و والیبال خط کشی گردید تا سلیقه ورزشی تمامی ساکنین این مجتمع مسکونی را پوشش دهد.

روش نظافت و مراقبت از چمن مصنوعی زمین بازی مهرشهر کرج

گروه چمنزار برای نظافت این چمن مصنوعی استفاده از دستگاه واترجت را پیشنهاد داد. این دستگاه، دستگاهی مشابه به بخارشور و یا جارو برقی است که آب را با فشار زیاد بر سطح چمن مصنوعی می‌ریزد و آلودگی را از بین می‌برد. این دستگاه تنها برای نظافت چمن مصنوعی نیست و از آن می‌توان برای تمیز کردن سطوح و وسایل دیگر در مجتمع مسکونی استفاده کرد. گروه چمنزار پس از نصب چمن مصنوعی زمین بازی مهرشهر کرج پیشنهاد داد که این چمن حداقل ماهی یکبار با استفاده از دستگاه فرچه زنی فرچه بخورد تا الیاف حالت ایستایی خود را حفظ کنند و طول عمر آن افزایش پیدا کند.

طول عمر چمن مصنوعی زمین بازی مهرشهر کرج

تردد و فشار فیزیکی وارده بر چمن مصنوعی دو عامل مهمی هستند که بر طول عمر چمن اثر می‌گذارند. اگر اصول مراقبت از چمن مصنوعی به خوبی رعایت شوند و سالیانه سیلیس و گرانول به این چمن تزریق گردد، طول عمر چمن مصنوعی زمین بازی مهرشهر کرج بین ۵ تا ۷ سال خواهد بود.

قیمت چمن مصنوعی زمین بازی مهرشهر کرج در سال ۱۳۹۹

قیمت چمن مصنوعی اسپریت برای نصب در زمین بازی مهرشهر کرج ۱۸۵ هزار تومان برای هر مترمربع و هزینه نصب و اجرای این آن برابر با ۲۵ هزار تومان برای هر مترمربع بود. برای اطلاع از قیمت در مورد انواع دیگر چمن مصنوعی می‌توانید با گروه چمنزار در ارتباط باشید.

نصب و اجرای چمن مصنوعی زمین بازی را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب چمن مصنوعی زمین بازی در اختیار شما قرار دهد. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزش‌های لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

چمن مصنوعی زمین بازی مهرشهر کرج به زیبایی آنچه در تصویر می‌بینید گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی زمین بازی در مهرشهر کرج گردید. این زمین بازی در اصل حیاط پشتی به متراژ ۲۵۰ متر در یک مجتمع مسکونی در مهرشهر کرج بود که سازنده آن تصمیم گرفت […]