اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل رینبو

ویژگی های مثبت مدل رینبو برای این کاربری:

۱-ارتفاع الیاف ‏mm ‎‏۳۰ ‏

۲- بکینگ (لایه زیرین) مقاوم به ویژه در رمپ پارکینگ

۳- استفاده از الیاف تنکاته هلند با دیتکس بالا

چمن مصنوعی بین سنگ - پروژه عبدالوهاب


ارتفاع چمن: ۳۰ میلی متر

الیاف چمن: نیم بیضی

اجرای چمن مصنوعی بین سنگ – پروژه عبدالوهاب

شاید بتوان گفت این پروژه یکی از بهترین و زیباترین پروژه های شرکت چمنزار است. در این پروژه از چمن مصنوعی رینبو با ارتفاع الیاف ۳۰ میلی متر استفاده شد و ظاهری بسیار زیبا در محیط به وجود آمد. ظاهر این چمن مشابه چمن طبیعی است و الیاف زرد و نسکافه ای در میان الیاف سبز رنگ آن به چشم می خورد. همین امر سبب شد این محیط ظاهری کاملا طبیعی به خود بگیرد و حس طبیعت را تداعی کند.

این چمن با رنگ خاکستری سنگ ها همخوانی دارد و ظاهری چشم نواز به وجود آورده است. همچنین، این چمن ظاهری یکدست به محیط بخشیده است و نظم خاصی را به وجود آورده است. به طور کلی، باید بدانید استفاده از چمن در فضای بین سنگ سبب زیبایی بصری و نظم آن می شود و این موضوع برای بسیاری از افراد اهمیت دارد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

روش نصب چمن مصنوعی بین سنگ – پروژه عبدالوهاب

باید بدانید که نصب چمن مصنوعی بین سنگ باید طبق اصول خاصی صورت گیرد و اگر این نکات رعایت نشوند، چمن به زودی از فضای بین سنگ کنده می شود. ابتدا چمن مصنوعی باید در لایه های نازک برش داده شود. به همین دلیل توصیه می شود در زمان خرید به تراکم چمن مصنوعی توجه داشته باشید. اگر تراکم چمن پایین باشد، پس از مدتی چمن حالت وا رفتگی به خود می گیرد و همین امر بر زیبایی چمن مصنوعی اثر می گذارد.

لایه های برش خورده بر روی لایه ژئوتکس قرار می گیرند و با استفاده چسب به یکدیگر متصل می شوند. برای اتصال این دو از چسب پلی اورتان استفاده می شود. چسب پلی اورتان در برابر رطوبت و گرما مقاوم است و این موضوع سبب شده است این چمن طول عمر بالایی داشته باشد و نوسانات جوی بر زیبایی و جلوه آن اثر نگذارند.

ویژگی های چمن مصنوعی رینبو

چمن مصنوعی رینبو تراکم بسیار بالایی دارد و همین امر سبب شده است که در برابر ضربه و فشار مقاوم باشد. همچنین، این چمن دو بافت است و این ویژگی مقاومت آن را در برابر ضربه و کوبش بالا برده است. ظاهر این چمن بسیار چشم نواز است و می تواند محیط طبیعی را در فضا به وجود بیاورد. اکثر کسانی که این چمن را سفارش می دهند به مقاومت بالای آن اشاره می کنند.

روش شستشوی چمن مصنوعی بین سنگ – پروژه عبدالوهاب

گروه چمنزار پس از اتمام این پروژه به صاحب این پروژه توضیح داد که چگونه این چمن را شستشو دهد. این چمن در پروژه چمن مصنوعی بین سنگ – پروژه عبدالوهاب نیاز به وسیله خاصی برای شستشو ندارد و پس از آبشویی حیاط این چمن نیز شسته می شود. همچنین، این چمن از جنس مواد آنتی باکتریال است و امکان رشد باکتری و آلودگی بر روی الیاف چمن وجود ندارد. بنابراین، کسانی که نگران انتقال آلودگی از چمن مصنوعی هستند می توانند بدون نگرانی اقدام به خرید این چمن بکنند و محیط اطراف خود را زیبا سازند.

نکات دیگر در مورد این پروژه

نکاتی که در این پروژه قابل توجه بودند به شرح زیرند:

  • این پروژه پس از اتمام فضایی بسیار زیبا را به وجود آورد و مشتری رضایت کامل را از آن داشت.
  • رنگ سبز چمن با رنگ سنگ ها همخوانی کاملی داشتند.
  • در طول این پروژه گروه چمنزار از نظرات کارفرما استفاده می کرد.
  • قبل از این پروژه، گروه چمنزار مشاوره های لازم را به صورت رایگان در اختیار کارفرما قرار داد.
  • در روز اتمام پروژه، با حضور کارفرما پروژه به او تحویل داده شد.
  • تامین رضایت مشتری یکی از اهداف اصلی گروه چمنزار است.

گروه چمنزار یکی مهمترین مرکز نصب و اجرای چمن مصنوعی در ایران است.

اجرای چمن مصنوعی بین سنگ – پروژه عبدالوهاب شاید بتوان گفت این پروژه یکی از بهترین و زیباترین پروژه های شرکت چمنزار است. در این پروژه از چمن مصنوعی رینبو با ارتفاع الیاف ۳۰ میلی متر استفاده شد و ظاهری بسیار زیبا در محیط به وجود آمد. ظاهر این چمن مشابه چمن طبیعی است و […]