اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب


ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

چمن مصنوعی مدل MG Pro


کارفرما: شهرداری لاوان

محل پروژه: جزیره لاوان

نصب و اجرای چمن در پاک عمومی در جزیره لاوان

در پروژه چمن مصنوعی در پارک عمومی از چمن مصنوعی ورزشی با ارتفاع برگ‌های ۵۰ میلی متر استفاده گردید. این چمن عموما برای زمین های ورزشی مانند زمین فوتبال استفاده می شود. اما با توجه به این موضوع که ایمنی و ضربه گیری این چمن بسیار بالاست، شهرداری لاوان تصمیم گرفت تا از این چمن برای ایمن سازی پارک های شهری خود استفاده کند و با این کار توانسته است به اهداف اصلی خود دست پیدا کند:

(۱) اولین هدف شهرداری ایجاد فضایی ایمن برای افرادی است که به پارکها می آیند ( به ویژه کودکان). این چمن ضربه گیر است و اگر کسی بر روی آن بر زمین بخورد، آسیب نمی بیند.

(۲) دومین هدف مهم شهرداری ایجاد فضای سبزی زیبا و دل انگیز بود که با استفاده از این چمن به این هدف رسید!

یکی از ویژگی های منحصر به فرد چمن مصنوعی MG که در این پروژه مورد استفاده قرار گرفت این است که این چمن تا ارتفاع ۲ متر سقوط را ایمن می سازد. این ویژگی در این چمن قابل توجه است. در این پروژه، چمن مصنوعی مدل MG به صورت یکپارچه و بدون ایجاد هیچ گونه درزی در پارک اجرا گردید و هرگز  نمی توان این چمن را از روی زمین کند و یا پاره کرد.

نصب و اجرای چمن در پاک عمومی در جزیره لاوان در پروژه چمن مصنوعی در پارک عمومی از چمن مصنوعی ورزشی با ارتفاع برگ‌های ۵۰ میلی متر استفاده گردید. این چمن عموما برای زمین های ورزشی مانند زمین فوتبال استفاده می شود. اما با توجه به این موضوع که ایمنی و ضربه گیری این چمن