اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب


ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

چمن مصنوعی مدل MG Pro


کارفرما: شهرداری لاوان

محل پروژه: جزیره لاوان

نصب و اجرای چمن مصنوعی در پاک عمومی در جزیره لاوان

در پروژه چمن مصنوعی در پارک عمومی از چمن مصنوعی ورزشی با ارتفاع برگ‌های ۵۰ میلی متر استفاده گردید. این چمن عموما برای زمین های ورزشی مانند زمین فوتبال استفاده می شود. اما با توجه به این موضوع که ایمنی و ضربه گیری این چمن بسیار بالاست، شهرداری لاوان تصمیم گرفت تا از این چمن برای ایمن سازی پارک های شهری خود استفاده کند و با این کار توانسته است به اهداف اصلی خود دست پیدا کند:

(۱) اولین هدف شهرداری ایجاد فضایی ایمن برای افرادی است که به پارکها می آیند ( به ویژه کودکان). این چمن ضربه گیر است و اگر کسی بر روی آن بر زمین بخورد، آسیب نمی بیند.

(۲) دومین هدف مهم شهرداری ایجاد فضای سبزی زیبا و دل انگیز بود که با استفاده از این چمن به این هدف رسید!

یکی از ویژگی های منحصر به فرد چمن مصنوعی MG که در این پروژه مورد استفاده قرار گرفت این است که این چمن تا ارتفاع ۲ متر سقوط را ایمن می سازد. این ویژگی در این چمن قابل توجه است. در این پروژه، چمن مصنوعی مدل MG به صورت یکپارچه و بدون ایجاد هیچ گونه درزی در پارک اجرا گردید و هرگز نمی توان این چمن را از روی زمین کند و یا پاره کرد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

اصول نصب چمن مصنوعی در پارک عمومی

یکی از مسائلی که کمک می کند تا ایمنی چمن مصنوعی افزایش پیدا کند تزریق گرانول به سطح آن است. گرانول باعث می شود الیاف چمن مصنوعی شکل ایستاده تری پیدا کنند و این ایستایی قابلیت انعطاف پذیری چمن مصنوعی را افزایش می دهد. در این پروژه در هر مترمربع از چمن مصنوعی ۵ کیلوگرم گرانول تزریق گردید. این گرانول ها، اگرچه باعث گرم شدن سطح زمین می شوند، اما با توجه به اینکه ایمنی چمن مصنوعی را افزایش می دهند استفاده از آنها در این پروژه مورد توجه قرار گرفت.

شرکت چمنزار برای رفع گرمی این چمن به مسئولین این پارک یادآوری کرد که باید هر چند وقت یکبار سطح چمن را آبیاری کنند و همین امر به گرما زدایی چمن کمک می کند. این چمن با استفاده از چسب پلی اورتان به سطح زمین متصل شده است. مقاومت این چسب در برابر گرما و سرما بسیار مقاوم است.

گروه چمنزار برای این پروژه وقت زیادی گذاشت و همانطور که در این پروژه مشاهده می کنید تمامی برش های چمن مصنوعی به خوبی اجرا شده اند و به گونه ای است که هیچ گونه زدگی و یا ردی بر روی چمن باقی نمانده است و همین امر سبب شده است که این چمن طبیعی تر به نظر برسد.

معرفی چمن مصنوعی مدل MG

چمن مصنوعی مدل MG معمولا برای استفاده در زمین‌های پرتردد، مانند زمین‌های فوتبال و مینی فوتبال، پیشنهاد می شود. ارتفاع الیاف در این چمن به ۵۰ میلی‌متر می‌رسد و تراکم طولی آن ۱۴۰ است. این چمن طول عمر بالایی دارد و مقاومت آن در برابر کوبش زیاد است. جنس الیاف این چمن منوفیلامنت است. وقتی این چمن بر روی سطح زمین پهن می‌شود کاملا سبز و پرتوده به نظر می‌رسد.

قیمت چمن استفاده شده در پروژه چمن مصنوعی در پارک عمومی

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی مدل MG به فروشگاه چمنزار مراجعه کنید.

گارانتی چمن مصنوعی MG برای پروژه چمن مصنوعی در پارک عمومی

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی مدل MG ، ۲۴ ماه گارانتی ارائه داد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود.

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزش‌های لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نصب و اجرای چمن مصنوعی در پاک عمومی در جزیره لاوان در پروژه چمن مصنوعی در پارک عمومی از چمن مصنوعی ورزشی با ارتفاع برگ‌های ۵۰ میلی متر استفاده گردید. این چمن عموما برای زمین های ورزشی مانند زمین فوتبال استفاده می شود. اما با توجه به این موضوع که ایمنی و ضربه گیری این […]