اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صحرا

ویژگی های مثبت مدل صحرا برای این کاربری:

۱-‏‏ استفاده از الیاف تنکاته هلند

۲- تناسب فوق العاده بین ارتفاع و تراکم الیاف

۳- ضربه‌پذیری بالا


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

چمن مصنوعی صحرا

نصب و اجرای چمن مصنوعی زمین بازی کودکان ویلای تنکابن

چمن مصنوعی کالاییست منحصر به فرد که امروزه استفاده از آن در بسیاری از اماکن مسکونی و ویلایی مورد توجه قرار گرفته است. چمن‌های مصنوعی نه تنها برای کاربری‌های فضای سبز و تزیینی بلکه برای استفاده در زمین‌های ورزشی و بازی نیز بسیار کارآمد و جوابگو هستند. چمن‌های مصنوعی که امروزه برای استفاده در زمین‌های ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرند بسیار ایمن و انعطاف پذیر در برابر ضربات هستند. به طوری که مانند این تصاویر می‌توان از آنها در زمین بازی کودکان بهره‌برداری کرد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

عمر این چمن‌های مصنوعی معمولاً به درازا می‌کشد. زیرا آنها از با کیفیت‌ترین الیاف و استانداردترین لایه زیر ساخته شده‌اند تا بتوانند در برابر حجم بالای تردد و لگدمال شدن دوام بیاورند. معمولاً یک چمن مصنوعی ورزشی بافته شده از الیاف استاندارد می‌تواند تا مدت ۷ سال عمر کند و شاید پس از این دوره با یک ترمیم کم هزینه که شامل تعویض بخش‌های آسیب دیده شود مجدداً بتوان به عمر آنها افزود.

یکی از پرمخاطب‌ترین چمن‌های مصنوعی ویژه زمین بازی کودکان که در تصاویر چمن مصنوعی زمین بازی کودکان ویلای تنکابن ملاحظه کردید چمن مصنوعی مدل صحرا یا صحرا پلاس نام دارد. این دو محصول نه تنها برای کاربری زمین بازی بلکه برای استفاده در اماکن پرتردد آموزشی مانند حیاط مدارس به منظور ایجاد زمین‌های ورزشی چندمنظوره والیبال، فوتسال و تنیس به طور ویژه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چمن‌های مصنوعی مدل صحرا و صحرا پلاس به دلیل دارا بودن الیاف فیبریلیت ضربه‌گیری بالایی دارند به صورتی‌که استاندارد‌های استفاده از این محصول اعلام می‌کند که آنها تا سقوط از ارتفاع ۲ متر را برای کودکان ایمن و بدون خسارت می‌کنند. تاکنون از این دو مدل چمن مصنوعی و دیگر چمن‌های بافته شده الیاف فیبریلیت علاوه بر چمن مصنوعی زمین بازی کودکان ویلای تنکابن، بالغ بر ۱۵۰۰۰ هزار متر در زمین‌های بازی مدارس به اجرا رسیده است.

مشخصات دیگری از چمن‌های مصنوعی مدل صحرا و صحرا پلاس به شرح زیر می‌باشد:

چمن مصنوعی صحرا ارتفاع الیاف ۲۵ میلی متر دارد و صحرا پلاس ۳۰ میلی متر. این در صورتی است که چمن مصنوعی مدل صحرا پلاس به دلیل تراکم و حجم الیاف بالاتر توان ضربه گیری بیشتری نیز دارد. اصالت این دو محصول می توانند در رده چمن های مصنوعی ورزشی بدون نیاز به متریال پرکننده قرار گیرند و این برای حیاط یک مدرسه و مدیران آموزشی که به وجود متریال های پرکننده مانند گرانول حساسیت دارند یک ایده آل اساسی می باشد. در اصل آنچه که متریال های پرکننده به چمن مصنوعی می دهند را حجم بالای الیاف آنها تأمین می کند.

آن هم الیافی که بدون حساسیت و بدون هیچ گونه مواد آلاینده می باشند. یک نکته مهم در خصوص نصب و اجرای چمن های مصنوعی زمین بازی مدل صحرا و صحرا پلاس در این زمین بازی ، پهن کردن دولایه ژئوتکس (لایه نمدی شکل) ۵۰۰ گرم قبل از اجرای چمن مصنوعی می باشد. این دو لایه ابتدا روی سطح اولیه پهن شدند و سپس رول‌های چمن مصنوعی روی آنها قرار گرفت. دلیل این کار به دو عامل مربوط می‌شود ابتدا جذب کردن رطوبت از سطح چمن مصنوعی و سپس بالابردن انعطاف پذیری زمین بازی.

چمن مصنوعی زمین بازی کودکان ویلای تنکابن

سوالات متداول در خصوص اجرای چمن های مصنوعی زمین بازی:

چمن مصنوعی زمین بازی را از کجا بخریم؟!

شرکت چمن مصنوعی چمنزار بیش از ۷ مدل چمن مصنوعی زمین بازی ارائه می دهد که هر کدام از آنها ویژگی‌های خاص خود را دارند اما نکته ای که بین همه آنها مشترک است ، انعطاف پذیری و دوام بالا در برابر ضربات می باشد. خرید چمن مصنوعی زمین بازی را می توان هم به صورت اینترنتی و هم حضوری یا تلفنی از این شرکت انجام داد. البته ما روش حضوری را پیشنهاد می‌دهیم؛ زیرا این روش می تواند به بازدید گروه چمنزار از محل اجرای چمن مصنوعی و ارائه بهترین پیشنهادها در این خصوص منجر شود.

زیرسازی چمن مصنوعی زمین بازی چگونه است؟!

مناسب‌ترین بستر برای اجرای چمن مصنوعی زمین بازی بتن می‌باشد. سطح بتن استحکام بالایی در برابر تغییرات جوی و سرما و یخ زدگی دارد. همچنین برای اجرای زیرسازی سطح بتنی می‌بایست شیب مورد نیاز برای تخلیه آب‌های سطحی که از مرکز به اطراف یک درصد می باشد در نظر گرفت. عزیزانی سوال می‌کنند که آیا می‌توان چمن مصنوعی زمین بازی را روی سطح خاک اجرا کرد که جواب آنها بلی می‌باشد. اما نه خاک دستی معمولی.

در اصل زیرسازی شنی اصول این کار است که با ترکیب شن‌های ۱۵ تا ۰ و ۳۵ تا ۲۵ کوبیده و تسطیح شده لایه مورد نظر ایجاد می‌شود. این لایه برعکس بتن، هم انعطاف‌پذیر است و هم راستش را بخواهید ارزان تر و قابل اجرا در زمان بسیار بسیار کوتاه‌تر. قابل توجه این که این لایه زیرسازی صد در صد مورد تأیید ما برای اجرای چمن مصنوعی زمین بازی می‌باشد.

گارانتی چمن مصنوعی زمین بازی چه قدر است؟!

در مورد این سوال با توجه به پروژه چمن مصنوعی زمین بازی کودکان ویلای تنکابن پاسخ می‌دهیم. با توجه به حجم تردد و ساعات استفاده از چمن مصنوعی زمین بازی کودکان ویلای تنکابن و با در نظر گرفتن کیفیت چمن مصنوعی می توان گفت می توان یک گارانتی ۵ ساله برای این اجرا صادر کرد. این گارانتی نه تنها شامل پوسیدگی و تغییر رنگ چمن مصنوعی می شود ، بلکه شامل ایستادگی الیاف آن در این دوره ۵ ساله نیز خواهد شد. به این معنی که ما تعهد می دهیم که این چمن مصنوعی تا این مدت زمان تبدیل به یک سطح کوبیده و لهیده نشود.

قیمت چمن مصنوعی زمین بازی بر چه اساسی تعیین می شود؟!

قیمت اجرای زمین چمن مصنوعی بازی با استفاده از مدل های صحرا و صحرا پلاس براساس متر مربع که می توانید آن را در فروشگاه چمن مصنوعی چمنزار ملاحظه فرمایید تأمین و ارائه می شود و دیگر هزینه هایی که شامل آن می شود اجرا و زیرسازی در صورت نیاز است که تمامی این قیمت ها براساس یک استاندارد تعریف شده که می توانید اطلاعات آن را از کارشناسان فنی شرکت چمنزار جویا شوید، ارائه می شود.

اما یک نکته در خصوص نحوه همکاری و فروش با مراکز آموزشی این است که شرکت چمن مصنوعی چمنزار امکان این را دارد که براساس توان مالی مدارس یا صاحبان زمین های بازی با آنها تعامل یا همکاری داشته باشد. این تعامل می تواند شامل پرداخت به صورت غیرنقد و یا ارائه تسهیلات مالی باشد.

نگهداری و نظافت چمن مصنوعی زمین بازی چگونه است؟!

قطعاً اولین چیزی که برای نظافت هر چیز به ذهن ما می رسد آب است. آب خالی و بدون مواد شستشو دهنده مناسب ترین گزینه است اما حالا که چمن مصنوعی آمده که جایگزین چمن طبیعی شود تا در مصرف آب نیز صرفه جویی شود، چه کار کنیم تا آب کمتری برای شستن چمن مصنوعی لازم باشد؟! چاره کار دستگاه واترجت یا کارواش خانگی است. این دستگاه با سلیک باد و آب همزمان هم چمن مصنوعی را می شورد، هم جارو می کند و هم این که الیاف آن را سیقل می دهد.

در کنار این یک موضوع را هم در نظر داشته باشید که چون پروژه چمن مصنوعی زمین بازی کودکان ویلای تنکابن در منطقه پربارش کشور یعنی شهر زیبای تنکابن اجرا شده آب حاصل از بارش باران به کمک شما برای نظافت چمن مصنوعی می آید.

آیا سطح چمن مصنوعی گرم می شود؟!

چمن مصنوعی به دلیل تولید با مواد پلی اتیلنی تا حدودی گرما را جذب می کند که راهکار آن آب پاشی چمن مصنوعی با همان دستگاه کارواش خانگی می باشد. روش خنک کردن چمن مصنوعی با آب در بسیاری از استادیوم‌های ورزشی انجام می شود. لازم است هر ۱۵ روز یک بار به مدت ۳۰ دقیقه سطح چمن مصنوعی را آبیاری کنید تا گرمای پنهان شده در بین الیاف آن از بین برود.

به امید بهترین ها برای شما

نصب و اجرای چمن مصنوعی زمین بازی کودکان ویلای تنکابن چمن مصنوعی کالاییست منحصر به فرد که امروزه استفاده از آن در بسیاری از اماکن مسکونی و ویلایی مورد توجه قرار گرفته است. چمن‌های مصنوعی نه تنها برای کاربری‌های فضای سبز و تزیینی بلکه برای استفاده در زمین‌های ورزشی و بازی نیز بسیار کارآمد و […]