اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صحرا

ویژگی های مثبت مدل صحرا برای این کاربری:

۱-‏‏ ضربه پذیری بسیار مناسب مدل صحرا

۲- دوام و طول عمر بالای این محصول

چمن مصنوعی مدل صحرا

چمن مصنوعی ورزشی در ویلای شخصی

چمن‌های مصنوعی ورزشی چند منظوره می‌توانند فضای بیرونی ویلای تفریحی شما را به سمت ورزشی شدن ببرند تا همه چیز برای یک آخر هفته هیجان انگیز و سلامت و فراهم باشد. چمن‌های مصنوعی ورزشی چند منظوره این امکان را می‌دهند که ما برای انجام بازی‌هایی چون فوتبال، والیبال و تنیس یک سطح همیشه آماده ایمن و بدون نیاز به نگهداری داشته باشیم.

این پوشش‌های ورزشی سبز و نرم هستند و می‌توانند در کنار ایجاد فضای ورزشی امن و هیجان انگیز به گسترش فضای سبز ویلای شخصی ما نیز کمک کنند. می‌توان انواع چمن مصنوعی ورزشی چند منظوره را بر روی سطوح هموار که شیب مناسب برای خروج آب باران داشته باشد به اجرا درآورد. گروه اجرایی چمنزار با تجربه چندین ساله خود در این زمینه می‌تواند شما را برای ایجاد یک زمین ورزشی استاندارد در ویلای شخصی‌تان همراهی کند.

شماره تماس با شرکت چمنزار

پیشنهاد چمنزار برای انتخاب چمن مصنوعی ورزشی

یکی از بهترین روش‌ها برای انتخاب چمن مصنوعی ورزشی در نظر گرفتن ورزش‌هایی است که به آن علاقه‌مند هستید.

اگر علاقه شما روی ورزش‌هایی مانند تنیس و گلف متمرکز می‌باشد، بهتر است چمن مصنوعی با ارتفاع الیاف کوتاه (تا ۲۰ میل) و متراکم برگزینید تا به راحتی به انجام ورزش مورد علاقه‌تان بپردازید. در حالت بعدی اگر علاقه‌مندی شما فوتبال و والیبال است، می‌توانید از چمن‌هایی با ارتفاع بین ۲۵ تا ۳۵ میل نیز استفاده کنید. یک نکته این که چمن‌های مصنوعی ورزشی در تمامی ارتفاع‌های مختلف شامل اجرا با متریال پر کننده سیلیس می‌شوند تا بتوانند انعطاف پذیری مناسب و استاندارد برگشت پذیری توپ را داشته باشند. قابل توجه این که چمن مصنوعی مدل صحرا که در همین پروژه نیز به اجرا رسیده نوعی از چمن‌های مصنوعی ورزشی چند منظوره است که می‌تواند برای انواع ورزش‌هایی که نام بردیم استاندارد باشد.

نگهداری از چمن مصنوعی ورزشی

چمن‌های مصنوعی ورزشی نیاز به شستشو و نظافت مادام ندارند.حتی آب باران می‌تواند بهترین شستشو دهنده آنها باشد. با این حال چون ممکن است در حیاط یک ویلا خرده ریز شاخه شکسته ها یا پسماند میوه درختان بر روی چمن مصنوعی بریزد، ما پیشنهاد می‌دهیم با یک جاروی فشار قوی هر ماه یک بار روی سطح چمن مصنوعی را شستشو دهید.

برف روبی از روی چمن مصنوعی در مناطق سرد سیر

یکی از بهترین وسیله‌ها برای برف روبی روی چمن مصنوعی ورزشی در ویلای شخصی پاروی پلاستیکی می‌باشد، که به جهت خواب الیاف چمن مصنوعی به حرکت در آید. به این نکته توجه داشته باشید که اگر برف و یخ بر روی الیاف چمن مصنوعی جا بماند آسیب زننده نیست و هیچ جای نگرانی برای شما وجود نخواهد داشت و پس از طلوع آفتاب شاهد ذوب شدن برف‌ها و بیرون آمدن الیاف سبز چمن مصنوعی خواهید بود.

چمن مصنوعی ورزشی در ویلای شخصی چمن‌های مصنوعی ورزشی چند منظوره می‌توانند فضای بیرونی ویلای تفریحی شما را به سمت ورزشی شدن ببرند تا همه چیز برای یک آخر هفته هیجان انگیز و سلامت و فراهم باشد. چمن‌های مصنوعی ورزشی چند منظوره این امکان را می‌دهند که ما برای انجام بازی‌هایی چون فوتبال، والیبال و […]