پروژه فروشگاه در آجودانیه

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صدف ملانژ ۲۵

ویژگی های مثبت مدل صدف برای این کاربری:

۱-رنگ سبز زیبا و با انرژی

۲-شستشوی آسان

۳-قیمت بسیار مناسب

۴-طول عمر بالا

۵-تک بافت

فروشگاه تجهیزات آفرد و طبیعت گردی آجودانیه

اجرای چمن مصنوعی در فروشگاه تجهیزات آفرد و طبیعت گردی آجودانیه

امروزه استفاده از چمن مصنوعی علاوه بر تزیین محیط های هم چون، باغ، حیاط، روف گاردن رستوران و فضا های اداری و …، کاربردهای زیادی در فضاهای مختلف دارد. یکی از این مکانه ها استفاده برای ورودی مغازه ها و تزئین فضای داخلی آن می باشد. در پروژه چمن مصنوعی فروشگاه تجهیزات آفرد و طبیعت گردی آجودانیه، از چمن مصنوعی برای زیبایی فضای کانکس موجود استفاده شده است.

دلیل استفاده از چمن مصنوعی ملانژ ۲۵ در پروژه فروشگاه تجهیزات آفرد

از دلایل اصلی و مهم استفاده از چمن مصنوعی مدل ملانژ ۲۵ در این پروژه، نرم و لطیف بودن الیاف آن می باشد. هم چنین مقا ومت بالای الیاف آن از دیگر دلایل استفاده از این  مدل از چمن مصنوعی در کانکس این فروشگاه می باشد.

جنس الیاف ملانژ ۲۵ از موائ مونوفیلامنت بوده که این مواد خاصیت نرمی و لطاف را در الیاف ایجاد می کنند. از دیگر ویژگی های مهم چمن مصنوعی مدل ملانژ ۲۵ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رنگ سبز بسیار زیبا
  • شستشوی آسان
  • قیمت بسیار مناسب
  • طول عمر بالا
  • بافت تک لایه ای

با توجه به ویژگی های که در خصوص این مدل از چمن مصنوعی گفته شد، علاوه بر فضاهای مانند تزئین فروشگاه ها و ورودی مغازه ها، در فضا های دیگر نیز از چمن ملانژ ۲۵ استفاده می شود. از این فضا ها می توان به، تراس، روف گاردن، مهمد کودک، اتاق بازی کودک، فضای بین سنگ و … استفاده می شود.

اجرای چمن مصنوعی در فروشگاه تجهیزات آفرد و طبیعت گردی آجودانیه امروزه استفاده از چمن مصنوعی علاوه بر تزیین محیط های هم چون، باغ، حیاط، روف گاردن رستوران و فضا های اداری و …، کاربردهای زیادی در فضاهای مختلف دارد. یکی از این مکانه ها استفاده برای ورودی مغازه ها و تزئین فضای داخلی آن