اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صدف

ویژگی های مثبت مدل صدف برای این کاربری:

۱-استفاده از الیاف تک رنگ سبز

چمن مصنوعی مدل صدف


ارتفاع چمن: ۲۰ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

اجرای چمن مصنوعی بین سنگ نیاوران

همانطور که در عکس مشاهده می کنید، در این پروژه از چمن مصنوعی مدل صدف برای فضای بین سنگ استفاده شده است. این چمن یک چمن مصنوعی تک رنگ است که ترکیب آن با سنگ بسیار زیبا می شود و چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند. نورپردازی که در این پروژه به کار رفته است، جلوه خاصی را به چمن مصنوعی بخشیده است و سبب شده است که این چمن بیش از پیش به چشم بیاید. استفاده از چمن مصنوعی در فضای بین سنگ، علاوه بر زیبایی، سبب می شود که فضای خالی بین سنگ کثیف نشود و این موضوع در محیط های مسکونی و باغ ویلاها اهمیت زیادی دارد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

ویژگی های چمن مصنوعی صدف

چمن مصنوعی صدف چمنی تک بافت است. جنس برگهای این چمن  مونوفیلامنت است و همین امر حس نرمی و لطافت را به آن بخشیده است. در واقع، باید بگوییم وقتی بر روی این چمن راه می رویم احساس خوبی را تجربه می کنیم. برگهای این چمن دارای ارتفاع  ۲۵ میلی متر هستند که ارتفاعی مناسب برای فضای بین سنگ به شمار می رود. چمن مصنوعی صدف طول عمر بالایی دارد و قیمت آن بسیار مناسب است. همین موضوع این چمن را به گزینه ای پرطرفدار در میان خریداران چمن مصنوعی تبدیل کرده است.

ارتفاع الیاف برای فضای بین سنگ چقدر باید باشد؟

یکی از سوالات پرتکرار کسانی که می خواهند از چمن مصنوعی در فضای بین سنگ استفاده کنند ارتفاع برگ‌های چمن مصنوعی است. همانطور که می دانید اغلب کسانی که از چمن مصنوعی برای فضای بین سنگ استفاده می کنند می خواهند که برگهای این چمن از فضای بین سنگ بیرون بیاید و نمای زیبایی را در محیط به وجود بیاورد. به همین دلیل توصیه می شود ارتفاع برگهای چمنی که برای فضای بین سنگ انتخاب می شود بالاتر از ۲۵ سانتی متر باشد تا بتواند زیبایی خود را به رخ بکشد.

آیا در اثر رد شدن ماشین چمن مصنوعی بین سنگ آسیب می بیند؟

یکی از ویژگی هایی که سبب شده است چمن مصنوعی بین سنگ مورد توجه قرار گیرد مقاومت بالای آن در برابر فشار و تردد است. چمن مصنوعی به گونه ای طراحی شده است که نیرو و فشار را به خوبی به سطح زمین انتقال می دهد. در نتیجه این نیرو نمی تواند به الیاف چمن مصنوعی آسیب وارد کند و باعث خمیدگی و یا شکستگی آن شود.

قیمت چمن مصنوعی صدف در پروژه چمن مصنوعی بین سنگ نیاوران

همانطور که پیشتر به این موضوع اشاره کردیم، چمن مصنوعی صدف قیمت بسیار مناسبی دارد. برای اطلاع از آخرین قیمت چمن مصنوعی صدف لطفا به فروشگاه چمن مصنوعی مراجعه کنید. همچنین، در فروشگاه چمن مصنوعی می توانید به دنیای چمن مصنوعی دسترسی داشته باشید و انواع چمن را با توجه به کاربری های مورد نیاز خود انتخاب نمایید.

شستشوی چمن مصنوعی بین سنگ نیاوران

گروه چمنزار به کار فرمای این پروژه پیشنهاد داد که برای شستشوی این چمن نیاز نیست که کار خاصی را انجام دهد و یا وسیله خاصی را تهیه کند! هر زمان که حیاط شسته شود، آب برگهای این چمن را تمیز می کند و کثیفی و آلودگی را از روی آن می زداید. اما به این نکته توجه داشته باشید که آب نباید به طور مستقیم بر سطح چمن مصنوعی در فضای بین سنگ گرفته شود. زیرا این کار به الیاف چمن مصنوعی آسیب وارد می کند و باعث خمیدگی آنها می شود. اگر می خواهید سطح چمن را آبپاشی کنید، بهتر است دست خود را در زاویه ۳۰ درجه با سطح زمین نگه دارید.

اجرای چمن مصنوعی بین سنگ نیاوران همانطور که در عکس مشاهده می کنید، در این پروژه از چمن مصنوعی مدل صدف برای فضای بین سنگ استفاده شده است. این چمن یک چمن مصنوعی تک رنگ است که ترکیب آن با سنگ بسیار زیبا می شود و چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب […]