پروژه چمن مصنوعی در فروشگاه لباس ورزشی

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل پوتینگ

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب

پروژه چمن مصنوعی در فروشگاه لباس ورزشی


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی در فروشگاه لباس ورزشی

پروژه چمن مصنوعی در فروشگاه لباس ورزشی یکی از پروژه های جذاب شرکت چمنزار است. در این پروژه، صاحب پروژه به این درک رسیده است که چمن مصنوعی چیزی فراتر از الیاف سبز در هم تنیده هستند و با استفاده از چمن مصنوعی می توان فضایی خاص را به وجود آورد و از آن برای جذب مشتریان بیشتر به کسب و کار استفاده کرد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید لباس هایی که بر روی چمن قرار گرفته اند جلوه بسیار زیادی دارند. در پروژه چمن مصنوعی در فروشگاه لباس ورزشی از چمن مصنوعی پات استفاده شده است. این چمن الیاف مجعدی دارد و وقتی بر روی زمین نصب می گردد پر توده به نظر می رسد.

چرا از چمن مصنوعی در فروشگاه لباس ورزشی استفاده گردید؟

همانطور که می دانید مشتریانی که بری خرید به کسب و کار شما می آیند ممکن است کمی اضطراب داشته باشند. مطالعات نشان داده اند که رنگ سبز چمن مصنوعی باعث کاهش فشار خون و استرس می شود و این امر نقش بسیار مهمی در تجربه خرید لذت بخش دارد.

همچنین، این موضوع مشخص شده است که رنگ سبز چمن باعث می شود مغز در حالت ریلکسیشن قرار گیرد. این موضوع سبب می شود مشتریان تمرکز بیشتری بر خرید داشته باشند و بهتر بتوانند محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند.

روش تمیز کردن چمن مصنوعی در فروشگاه لباس ورزشی

شاید بتوان گفت یکی از دغدغه های اصلی صاحب پروژه چمن مصنوعی در فروشگاه لباس ورزشی در مورد روش تمیز کردن چمن مصنوعی بود. بهتر است بدانید تمیز کردن چمن مصنوعی یکی از ساده ترین کارهایی است که شما می توانید انجام دهید.

الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال درست شده اند و امکان رشد باکتری ها بر روی سطح چمن وجود ندارد. شرکت چمنزار به صاحب این پروژه پیشنهاد داد برای تمیز کردن چمن مصنوعی ابتدا آشغال هایی را که بر روی این چمن قرار گرفته اند با استفاده از جارو پاک کند و سپس از دستمال مرطوب همراه با مایع فرش شور برای تمیز کردن الیاف چمن استفاده نماید.

متراژ پروژه چمن مصنوعی در فروشگاه لباس ورزشی  چقدر بود؟

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید متراژ این پروژه حدود ۳۳ متر بود. با اینکه این فضا زیاد بزرگ نیست، اما چمن مصنوعی توانست به آن عمق ببخشد و زیبایی خیره کننده ای را به وجود بیاورد.

اگر شما نیز صاحب فضای کوچکی هستید و می خواهید تغییرات زیادی در آن به وجود بیاورید، بهتر است بدانید چمن مصنوعی یکی از بهترین کالاهایی است که می تواند فضای اطراف شما را متحول سازد و حس خوبی را در اطرافیان به وجود بیاورد.

آیا چمن مصنوعی پات مقاوم است؟

در پروژه چمن مصنوعی در فروشگاه لباس ورزشی از چمن مصنوعی پات استفاده شد. یکی از ویژگی های بسیار مهم این چمن تراکم بالای آن است. این چمن در برابر کوبش و فشار مقاوم است و الیاف آن از بین نمی روند. همچنی، بهتر است بدانید که این چمن الیاف مجعدی دارد و وقتی در سطح زمین پهن می گیرد الیاف آن جهت خاصی را نشان نمی دهند. همین امر سبب شده است که این چمن زیبایی زیادی داشته باشد.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی در فروشگاه لباس ورزشی

یکی از افتخارات شرکت چمنزار این است که مشتریانش در پایان پروژه رضایت کاملی دارند. در پایان پروژه چمن مصنوعی در فروشگاه لباس ورزشی، صاحب پروژه از خرید چمن مصنوعی بسیار خوشحال بود و توانسته بود با استفاده از این محصول به آنچه نیاز دارد برسد. این موضوع برای شرکت چمنزار بسیار دلپذیر بود.