چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل فیروزه

ویژگی های مثبت مدل فیروزه برای این کاربری:

۱- قیمت مناسب

۲- قابلیت شست ­وشوی مناسب

۳- میزان آشغال­گیری کم

پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی


ارتفاع چمن: ۱۱ میلی متر

الیاف چمن: تخت ساده

اجرای پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی

پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی یکی از پروژه های خاص گروه چمنزار به شمار می رود. البته این موضوع لازم به ذکر است که این پروژه از نظر مساحت و متراژ جز پروژه های بزرگ محسوب نمی شود. اما از منظر متفاوت بودن و معرفی چمن مصنوعی جز کارهای ارزشمند گروه چمنزار است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید چمن مصنوعی توانسته است به زیبایی بصری فرودگاه امام خمینی کمک کند و این امر اهمیت بسیار زیادی دارد.

زمانی که مسئول محترم فرودگاه امام خمینی با شرکت چمنزار تماس گرفت و اعلام کرد که فرودگاه امام خمینی به چمن مصنوعی نیاز دارد که هم زیبایی داشته باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد، شرکت چمنزار استفاده از چمن مصنوعی فیروزه را پیشنهاد داد.

ویژگی های چمن مصنوعی مدل فیروزه

همانطور که متوجه شده اید چمن مصنوعی فیروزه قیمت بسیار مناسبی دارد. این چمن ظاهر سبز و یکدستی دارد و وقتی بر روی زمین پهن می شود حس طبیعت را در محیط تداعی می کند. همچنین، شستشوی این چمن بسیار ساده است و این امر برای مسئولان فرودگاه امام خمینی اهمیت بسیار زیادی داشت. مقاومت این چمن در برابر فشار و کوبش بسیار زیاد است. تمامی این ویژگی ها سبب شدند که چمن مصنوعی فیروزه مورد تایید صاحب پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی قرار گیرد.

مدل دیگر پیشنهادی برای پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی

چمن مصنوعی فیروزه تنها چمنی نبود که می شد در پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی به کار برد. یکی دیگر از مدل هایی که برای استفاده در چنین فضاهایی پیشنهاد می شود چمن مصنوعی ارکیده است. اما با توجه به این موضوع که قیمت چمن مصنوعی فیرزوه پایین تر بود مورد توجه صاحب پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی قرار گرفت.

نکات مهم در پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی

نکات بسیار مهمی در پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی مورد توجه قرار گرفته اند که به شرح زیرند:

  • چمن مصنوعی فیروزه از مواد آنتی باکتریال ساخته شده است.
  • همین امر خطر تجمع آلودگی ها را به کمترین میزان می رساند.
  • تراکم چمن مصنوعی که در پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی بالا بود.
  • اما اگر چمن مصنوعی در فضای آزاد به کار برده می شود باید تراکم بالایی داشته باشد.
  • الیاف چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی ارتفاع کمی دارد.
  • اما اگر می خواهید حس طبیعت در محیط تداعی شود باید ارتفاع الیاف بیشتر باشد.

شستشو در پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی

همانطور که می دانید با توجه به این موضوع که چمن مصنوعی قرار است در محیط عمومی به کار برده شود، تمیزی آن اهمیت بسیار زیادی دارد. باید به شما بگوییم که شستشوی این چمن بسیار ساده است و می توان آن را با جارو تی تمیز کرد. توصیه می شود مسئولی که قرار است این چمن را تمیز کند با دستمال خیس سطح چمن مصنوعی را تمیز کند و پس از آن با جاروی تی بر خلاف الیاف چمن مصنوعی جارو بکشد.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی

چیزی که در این پروژه اهمیت بسیار زیادی برای شرکت چمنزار داشت جلب رضایت کامل صاحب پروژه بود. شرکت چمنزار در این پروژه تلاش کرد تمامی استانداردها را به خوبی رعایت کند و با پیاده سازی روش های نوین نصب چمن مصنوعی خاطره ای خوش را در مورد استفاده از چمن مصنوعی برای صاحبان این پروژه رقم بزند. این موضوع برای شرکت چمنزار اهمیت بسیار زیادی دارد و همواره تلاش می کند تا رضایت مشتریانش را جلب کند.

اجرای پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی پروژه چمن مصنوعی در فرودگاه امام خمینی یکی از پروژه های خاص گروه چمنزار به شمار می رود. البته این موضوع لازم به ذکر است که این پروژه از نظر مساحت و متراژ جز پروژه های بزرگ محسوب نمی شود. اما از منظر متفاوت بودن و معرفی […]